Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 15 14 1 42 11 3.8182 1278 1069 1.1955 40
2. OK KARLOVAC 15 12 3 38 15 2.5333 1223 1112 1.0998 36
3. ŽOK OSIJEK II 15 11 4 37 19 1.9474 1300 1168 1.1130 34
4. ŽOK SINJ 15 9 6 32 25 1.2800 1243 1208 1.0290 24
5. OK VELI VRH 15 8 7 28 26 1.0769 1243 1178 1.0552 23
6. OK NEBO 15 7 8 29 27 1.0741 1223 1208 1.0124 23
7. OK UMAG 15 8 7 26 28 0.9286 1175 1195 0.9833 22
8. OK DON BOSCO 15 5 10 24 32 0.7500 1216 1205 1.0091 19
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA 15 5 10 24 36 0.6667 1242 1342 0.9255 16
10. OK KITRO VARAŽDIN 15 5 10 25 39 0.6410 1322 1415 0.9343 14
11. OK ZADAR 15 4 11 19 35 0.5429 1131 1230 0.9195 12
12. ŽOK DRENOVA 15 2 13 11 42 0.2619 987 1253 0.7877 7
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
1. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II 1:3 (22:25,25:16,22:25,22:25)
2. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:18,25:20)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ 2:3 (25:20,16:25,16:25,25:23,9:15)
4. OK DON BOSCO – OK VELI VRH 3:1 (18:25,25:21,26:24,26:24)
5. OK KARLOVAC – OK NEBO 3:0 (25:23,25:20,25:21)
6. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:18,25:19,25:17)
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:18,16:25,25:22)
8. OK NEBO – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:23,15:25,14:16)
9. OK VELI VRH – OK KARLOVAC 0:3 (24:26,23:25,15:25)
10. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:22,25:16)
11. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (19:25,25:21,25:23,25:23)
12. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 2:3 (21:25,25:17,25:21,23:25,12:15)
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
13. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:14,19:25,23:25,22:25)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,21:25,25:12,25:22,15:11)
15. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:13,25:22,25:10)
16. OK KARLOVAC – ŽOK SINJ 3:0 (25:19,25:14,25:16)
17. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 3:0 (25:9,27:25,25:21)   video-prijenos
18. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (18:25,25:27,19:25)
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
19. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO 2:3 (25:19,25:27,25:19,21:25,10:15)
20. OK VELI VRH – OK UMAG 3:1 (25:20,22:25,25:20,25:17)
21. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 1:3 (25:15,23:25,17:25,28:30)   video-prijenos
22. ŽOK DRENOVA – OK KARLOVAC 1:3 (18:25,19:25,25:23,22:25)   video-prijenos
23. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:2 (22:25,25:19,17:25,26:24,16:14)
24. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (22:25,19:25,25:14,19:25)
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (20:25,21:25,17:25)
26. OK DON BOSCO – OK ZADAR 3:1 (25:17,20:25,25:16,25:18)
27. OK KARLOVAC – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:22,23:25,25:20)   video-prijenos
28. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:16,25:16)
29. OK UMAG – ŽOK SINJ 0:3 (14:25,22:25,17:25)
30. OK NEBO – OK VELI VRH 0:3 (17:25,17:25,16:25)
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
31. ŽOK OSIJEK II – OK VELI VRH 3:1 (33:31,21:25,25:18,25:17)
32. ŽOK SINJ – OK NEBO 1:3 (17:25,24:26,25:21,20:25)
33. ŽOK DRENOVA – OK UMAG 0:3 (17:25,14:25,13:25)
34. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 2:3 (23:25,21:25,25:20,30:28,12:15)
35. OK ZADAR – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,23:25,21:25)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO 0:3 (15:25,21:25,18:25)
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
37. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:16,23:25,12:25,19:25)
38. OK KARLOVAC – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (18:25,25:23,25:22,25:23)   video-prijenos
39. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:13,25:19)   video-prijenos
40. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:19,25:19)
41. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:16,25:17)
42. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:14)
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
43. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ 3:1 (21:25,25:18,25:14,25:19)
44. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH 0:3 (15:25,21:25,16:25)   video-prijenos
45. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO 3:1 (22:25,25:16,25:19,25:23)
46. OK ZADAR – OK UMAG 3:0 (25:16,28:26,25:11)
47. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II 0:3 (8:25,20:25,19:25)
48. OK DON BOSCO – OK KARLOVAC 2:3 (21:25,19:25,25:23,25:22,12:15)
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
49. OK KARLOVAC – ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,19:25,18:25)   video-prijenos
50. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 3:0 (25:21,26:24,25:17)   video-prijenos
51. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:21,26:24,18:25,25:17)
52. OK NEBO – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:20,25:23)
53. OK VELI VRH – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:13,25:21)
54. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:2 (25:19,27:25,22:25,16:25,16:14)
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
55. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:11,25:16)
56. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ 1:3 (13:25,25:17,20:25,12:25)
57. OK ZADAR – OK VELI VRH 1:3 (18:25,13:25,28:26,17:25)
58. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO 3:2 (20:25,25:23,25:22,16:25,15:8)
59. OK DON BOSCO – OK UMAG 2:3 (22:25,25:22,26:28,25:17,9:15)
60. OK KARLOVAC – HAOK MLADOST II 0:3 (19:25,14:25,16:25)
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (20:25,25:23,25:19,25:22)   video-prijenos
62. OK UMAG – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,20:25,17:25)
63. OK NEBO – OK DON BOSCO 3:0 (25:18,25:12,25:20)
64. OK VELI VRH – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (22:25,22:25,25:22,25:13,15:11)
65. ŽOK SINJ – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:22,25:16)
66. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:21,26:28,25:20,15:25,6:15)
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:22,21:25,25:9,25:16)
68. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:2 (25:23,25:16,23:25,22:25,15:9)
69. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:16,25:23,25:14)   video-prijenos
70. OK VELI VRH – OK DON BOSCO 3:0 (25:20,27:25,26:24)
71. OK NEBO – OK KARLOVAC 1:3 (25:13,23:25,15:25,20:25)
72. OK UMAG – HAOK MLADOST II 3:0 (25:22,25:14,28:26)
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
73. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:21,25:22,24:26,26:24)
74. HAOK MLADOST II – OK NEBO 3:0 (25:17,25:23,28:26)   video-prijenos
75. OK KARLOVAC – OK VELI VRH 3:0 (26:24,25:16,25:23)
76. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ 0:3 (25:27,19:25,21:25)
77. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:20,25:20)
78. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:16,25:20)
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
79. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:17,25:18)
80. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:22,25:22,21:25,24:26,15:9)
81. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO 0:3 (9:25,17:25,13:25)
82. ŽOK SINJ – OK KARLOVAC 3:2 (25:16,24:26,25:20,13:25,15:13)   video-prijenos
83. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II 1:3 (25:23,24:26,23:25,21:25)
84. OK NEBO – OK UMAG 2:3 (20:25,25:22,25:19,18:25,8:15)
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
85. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:18,25:20,25:16)
86. OK UMAG – OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:19,19:25,25:17)
87. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ 3:1 (22:25,25:16,25:17,25:21)   video-prijenos
88. OK KARLOVAC – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:15,25:17)
89. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (11:25,25:15,27:29,25:18,12:15)
90. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR 3:1 (25:18,17:25,28:26,26:24)
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
91. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 27. veljače 2021. u 20,00
92. OK ZADAR – OK DON BOSCO subota, 27. veljače 2021. u 19,00
93. OK KITRO VARAŽDIN – OK KARLOVAC subota, 27. veljače 2021. u 20,00
94. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II subota, 27. veljače 2021. u 19,00
95. ŽOK SINJ – OK UMAG subota, 27. veljače 2021. u 16,00
96. OK VELI VRH – OK NEBO subota, 27. veljače 2021. u 16,00
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
97. OK VELI VRH – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
98. OK NEBO – ŽOK SINJ termin nije određen
99. OK UMAG – ŽOK DRENOVA termin nije određen
100. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
101. OK KARLOVAC – OK ZADAR termin nije određen
102. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
103. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO termin nije određen
104. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KARLOVAC termin nije određen
105. OK ZADAR – HAOK MLADOST II termin nije određen
106. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG termin nije određen
107. ŽOK DRENOVA – OK NEBO termin nije određen
108. ŽOK SINJ – OK VELI VRH termin nije određen
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
109. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
110. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA termin nije određen
111. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
112. OK UMAG – OK ZADAR termin nije određen
113. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
114. OK KARLOVAC – OK DON BOSCO termin nije određen
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
115. ŽOK OSIJEK II – OK KARLOVAC termin nije određen
116. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II termin nije određen
117. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG termin nije određen
118. OK ZADAR – OK NEBO termin nije određen
119. OK KITRO VARAŽDIN – OK VELI VRH termin nije određen
120. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ termin nije određen
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
121. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
122. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
123. OK VELI VRH – OK ZADAR termin nije određen
124. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
125. OK UMAG – OK DON BOSCO termin nije određen
126. HAOK MLADOST II – OK KARLOVAC termin nije određen
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II termin nije određen
128. OK KARLOVAC – OK UMAG termin nije određen
129. OK DON BOSCO – OK NEBO termin nije određen
130. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK VELI VRH termin nije određen
131. OK ZADAR – ŽOK SINJ termin nije određen
132. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. veljače 2021., 23,02
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem