Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 22 18 4 58 24 2.4167 1918 1631 1.1760 53
2. OK KARLOVAC 22 17 5 55 26 2.1154 1859 1683 1.1046 49
3. ŽOK OSIJEK II 22 16 6 53 32 1.6563 1931 1782 1.0836 47
4. OK VELI VRH 22 15 7 49 28 1.7500 1814 1624 1.1170 44
5. OK NEBO 22 12 10 47 38 1.2368 1908 1819 1.0489 38
6. OK UMAG 22 12 10 43 38 1.1316 1765 1733 1.0185 36
7. ŽOK SINJ 22 13 9 46 37 1.2432 1826 1758 1.0387 35
8. OK KITRO VARAŽDIN 22 10 12 41 48 0.8542 1874 1969 0.9518 28
9. OK DON BOSCO 22 7 15 35 49 0.7143 1786 1816 0.9835 26
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA 22 5 17 27 57 0.4737 1692 1912 0.8849 17
11. OK ZADAR 22 5 17 25 55 0.4545 1634 1858 0.8794 14
12. ŽOK DRENOVA 22 2 20 16 63 0.2540 1450 1872 0.7746 9
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
1. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II 1:3 (22:25,25:16,22:25,22:25)
2. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:18,25:20)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ 2:3 (25:20,16:25,16:25,25:23,9:15)
4. OK DON BOSCO – OK VELI VRH 3:1 (18:25,25:21,26:24,26:24)
5. OK KARLOVAC – OK NEBO 3:0 (25:23,25:20,25:21)
6. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:18,25:19,25:17)
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:18,16:25,25:22)
8. OK NEBO – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:23,15:25,14:16)
9. OK VELI VRH – OK KARLOVAC 0:3 (24:26,23:25,15:25)
10. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:22,25:16)
11. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (19:25,25:21,25:23,25:23)
12. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 2:3 (21:25,25:17,25:21,23:25,12:15)
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
13. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:14,19:25,23:25,22:25)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,21:25,25:12,25:22,15:11)
15. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:13,25:22,25:10)
16. OK KARLOVAC – ŽOK SINJ 3:0 (25:19,25:14,25:16)
17. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 3:0 (25:9,27:25,25:21)   video-prijenos
18. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (18:25,25:27,19:25)
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
19. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO 2:3 (25:19,25:27,25:19,21:25,10:15)
20. OK VELI VRH – OK UMAG 3:1 (25:20,22:25,25:20,25:17)
21. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 1:3 (25:15,23:25,17:25,28:30)   video-prijenos
22. ŽOK DRENOVA – OK KARLOVAC 1:3 (18:25,19:25,25:23,22:25)   video-prijenos
23. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:2 (22:25,25:19,17:25,26:24,16:14)
24. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (22:25,19:25,25:14,19:25)
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (20:25,21:25,17:25)
26. OK DON BOSCO – OK ZADAR 3:1 (25:17,20:25,25:16,25:18)
27. OK KARLOVAC – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:22,23:25,25:20)   video-prijenos
28. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:16,25:16)
29. OK UMAG – ŽOK SINJ 0:3 (14:25,22:25,17:25)
30. OK NEBO – OK VELI VRH 0:3 (17:25,17:25,16:25)
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
31. ŽOK OSIJEK II – OK VELI VRH 3:1 (33:31,21:25,25:18,25:17)
32. ŽOK SINJ – OK NEBO 1:3 (17:25,24:26,25:21,20:25)
33. ŽOK DRENOVA – OK UMAG 0:3 (17:25,14:25,13:25)
34. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 2:3 (23:25,21:25,25:20,30:28,12:15)
35. OK ZADAR – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,23:25,21:25)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO 0:3 (15:25,21:25,18:25)
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
37. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:16,23:25,12:25,19:25)
38. OK KARLOVAC – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (18:25,25:23,25:22,25:23)   video-prijenos
39. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:13,25:19)   video-prijenos
40. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:19,25:19)
41. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:16,25:17)
42. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:14)
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
43. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ 3:1 (21:25,25:18,25:14,25:19)
44. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH 0:3 (15:25,21:25,16:25)   video-prijenos
45. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO 3:1 (22:25,25:16,25:19,25:23)
46. OK ZADAR – OK UMAG 3:0 (25:16,28:26,25:11)
47. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II 0:3 (8:25,20:25,19:25)
48. OK DON BOSCO – OK KARLOVAC 2:3 (21:25,19:25,25:23,25:22,12:15)
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
49. OK KARLOVAC – ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,19:25,18:25)   video-prijenos
50. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 3:0 (25:21,26:24,25:17)   video-prijenos
51. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:21,26:24,18:25,25:17)
52. OK NEBO – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:20,25:23)
53. OK VELI VRH – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:13,25:21)
54. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:2 (25:19,27:25,22:25,16:25,16:14)
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
55. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:11,25:16)
56. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ 1:3 (13:25,25:17,20:25,12:25)
57. OK ZADAR – OK VELI VRH 1:3 (18:25,13:25,28:26,17:25)
58. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO 3:2 (20:25,25:23,25:22,16:25,15:8)
59. OK DON BOSCO – OK UMAG 2:3 (22:25,25:22,26:28,25:17,9:15)
60. OK KARLOVAC – HAOK MLADOST II 0:3 (19:25,14:25,16:25)   video-prijenos
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (20:25,25:23,25:19,25:22)   video-prijenos
62. OK UMAG – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,20:25,17:25)
63. OK NEBO – OK DON BOSCO 3:0 (25:18,25:12,25:20)
64. OK VELI VRH – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (22:25,22:25,25:22,25:13,15:11)
65. ŽOK SINJ – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:22,25:16)
66. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:21,26:28,25:20,15:25,6:15)
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:22,21:25,25:9,25:16)
68. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:2 (25:23,25:16,23:25,22:25,15:9)
69. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:16,25:23,25:14)   video-prijenos
70. OK VELI VRH – OK DON BOSCO 3:0 (25:20,27:25,26:24)
71. OK NEBO – OK KARLOVAC 1:3 (25:13,23:25,15:25,20:25)
72. OK UMAG – HAOK MLADOST II 3:0 (25:22,25:14,28:26)
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
73. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:21,25:22,24:26,26:24)
74. HAOK MLADOST II – OK NEBO 3:0 (25:17,25:23,28:26)   video-prijenos
75. OK KARLOVAC – OK VELI VRH 3:0 (26:24,25:16,25:23)
76. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ 0:3 (25:27,19:25,21:25)
77. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:20,25:20)
78. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:16,25:20)
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
79. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:17,25:18)
80. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:22,25:22,21:25,24:26,15:9)
81. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO 0:3 (9:25,17:25,13:25)
82. ŽOK SINJ – OK KARLOVAC 3:2 (25:16,24:26,25:20,13:25,15:13)   video-prijenos
83. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II 1:3 (25:23,24:26,23:25,21:25)
84. OK NEBO – OK UMAG 2:3 (20:25,25:22,25:19,18:25,8:15)
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
85. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:18,25:20,25:16)
86. OK UMAG – OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:19,19:25,25:17)
87. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ 3:1 (22:25,25:16,25:17,25:21)   video-prijenos
88. OK KARLOVAC – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:15,25:17)
89. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (11:25,25:15,27:29,25:18,12:15)
90. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR 3:1 (25:18,17:25,28:26,26:24)
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
91. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (16:25,25:12,25:18,19:25,15:11)
92. OK ZADAR – OK DON BOSCO 3:2 (19:25,25:18,19:25,25:18,15:12)
93. OK KITRO VARAŽDIN – OK KARLOVAC 3:1 (25:22,23:25,25:20,28:26)
94. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 2:3 (20:25,11:25,25:23,25:22,4:15)
95. ŽOK SINJ – OK UMAG 3:1 (25:12,25:17,15:25,25:16)
96. OK VELI VRH – OK NEBO 3:1 (25:19,19:25,25:22,25:21)
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
97. OK VELI VRH – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:22,28:26,25:18)
98. OK NEBO – ŽOK SINJ 2:3 (25:23,23:25,20:25,25:15,20:22)
99. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:21,25:21,25:15)
100. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,22:25,22:25)   video-prijenos
101. OK KARLOVAC – OK ZADAR 3:1 (25:20,25:13,27:29,25:18)
102. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:22,25:21,25:9)
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
103. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO 3:2 (16:25,21:25,25:17,25:18,15:11)
104. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KARLOVAC 0:3 (18:25,20:25,21:25)
105. OK ZADAR – HAOK MLADOST II 1:3 (14:25,25:23,19:25,12:25)
106. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG 3:2 (12:25,16:25,25:19,25:22,15:13)
107. ŽOK DRENOVA – OK NEBO 2:3 (27:25,25:21,21:25,19:25,10:15)
108. ŽOK SINJ – OK VELI VRH 1:3 (24:26,25:23,15:25,11:25)   video-prijenos
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
109. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:13,20:25,23:25,23:25)   video-prijenos
110. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:20,25:16,25:9)
111. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:12,21:25,25:15,26:24)   video-prijenos
112. OK UMAG – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:13,25:17)
113. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:19,25:10)   video-prijenos
114. OK KARLOVAC – OK DON BOSCO 3:0 (25:19,25:11,25:15)
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
115. ŽOK OSIJEK II – OK KARLOVAC 3:1 (25:21,25:21,24:26,25:16)
116. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II 3:2 (25:22,20:25,25:21,18:25,15:11)
117. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG 1:3 (18:25,26:28,25:17,21:25)
118. OK ZADAR – OK NEBO 1:3 (30:28,21:25,20:25,20:25)
119. OK KITRO VARAŽDIN – OK VELI VRH 0:3 (20:25,15:25,21:25)
120. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ 0:3 (17:25,12:25,12:25)
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
121. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II 1:3 (20:25,22:25,25:23,11:25)
122. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (24:26,19:25,22:25)
123. OK VELI VRH – OK ZADAR 3:0 (25:19,25:16,25:21)
124. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:15,25:16,25:18)
125. OK UMAG – OK DON BOSCO 3:0 (25:18,26:24,25:22)
126. HAOK MLADOST II – OK KARLOVAC 2:3 (18:25,16:25,25:16,25:22,8:15)
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II 1:3 (25:21,19:25,11:25,23:25)
128. OK KARLOVAC – OK UMAG 3:2 (25:10,25:22,17:25,22:25,15:13)
129. OK DON BOSCO – OK NEBO 1:3 (26:28,25:21,18:25,20:25)
130. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK VELI VRH 0:3 (21:25,22:25,18:25)
131. OK ZADAR – ŽOK SINJ 0:3 (16:25,25:27,22:25)
132. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:17,25:20,25:18)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. lipnja 2021., 11,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem