Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 9 8 1 24 6 4.0000 725 637 1.1381 24
2. HAOK MLADOST II 8 8 0 24 6 4.0000 717 611 1.1735 22
3. ŽOK OSIJEK II 9 7 2 24 10 2.4000 782 704 1.1108 22
4. OK VELI VRH 9 6 3 19 14 1.3571 762 684 1.1140 17
5. OK NEBO 9 5 4 19 15 1.2667 745 735 1.0136 16
6. OK DON BOSCO 9 4 5 17 17 1.0000 755 724 1.0428 14
7. ŽOK SINJ 8 4 4 15 14 1.0714 636 619 1.0275 11
8. OK UMAG 10 4 6 14 21 0.6667 744 785 0.9478 11
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA 10 3 7 16 26 0.6154 867 931 0.9313 9
10. OK KITRO VARAŽDIN 9 2 7 14 25 0.5600 815 865 0.9422 7
11. OK ZADAR 10 2 8 10 26 0.3846 737 840 0.8774 5
12. ŽOK DRENOVA 8 1 7 6 22 0.2727 524 674 0.7774 4
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
1. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II 1:3 (22:25,25:16,22:25,22:25)
2. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:18,25:20)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ 2:3 (25:20,16:25,16:25,25:23,9:15)
4. OK DON BOSCO – OK VELI VRH 3:1 (18:25,25:21,26:24,26:24)
5. OK KARLOVAC – OK NEBO 3:0 (25:23,25:20,25:21)
6. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:18,25:19,25:17)
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:18,16:25,25:22)
8. OK NEBO – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:23,15:25,14:16)
9. OK VELI VRH – OK KARLOVAC 0:3 (24:26,23:25,15:25)
10. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:22,25:16)
11. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (19:25,25:21,25:23,25:23)
12. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 2:3 (21:25,25:17,25:21,23:25,12:15)
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
13. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:14,19:25,23:25,22:25)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,21:25,25:12,25:22,15:11)
15. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:13,25:22,25:10)
16. OK KARLOVAC – ŽOK SINJ 3:0 (25:19,25:14,25:16)
17. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 3:0 (25:9,27:25,25:21)
18. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (18:25,25:27,19:25)
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
19. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO 2:3 (25:19,25:27,25:19,21:25,10:15)
20. OK VELI VRH – OK UMAG 3:1 (25:20,22:25,25:20,25:17)
21. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 1:3 (25:15,23:25,17:25,28:30)
22. ŽOK DRENOVA – OK KARLOVAC 1:3 (18:25,19:25,25:23,22:25)
23. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:2 (22:25,25:19,17:25,26:24,16:14)
24. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (22:25,19:25,25:14,19:25)
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (20:25,21:25,17:25)
26. OK DON BOSCO – OK ZADAR 3:1 (25:17,20:25,25:16,25:18)
27. OK KARLOVAC – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:22,23:25,25:20)
28. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA odgođeno
29. OK UMAG – ŽOK SINJ 0:3 (14:25,22:25,17:25)
30. OK NEBO – OK VELI VRH 0:3 (17:25,17:25,16:25)
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
31. ŽOK OSIJEK II – OK VELI VRH odgođeno
32. ŽOK SINJ – OK NEBO 1:3 (17:25,24:26,25:21,20:25)
33. ŽOK DRENOVA – OK UMAG 0:3 (17:25,14:25,13:25)
34. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 2:3 (23:25,21:25,25:20,30:28,12:15)
35. OK ZADAR – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,23:25,21:25)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO 0:3 (15:25,21:25,18:25)
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
37. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:16,23:25,12:25,19:25)
38. OK KARLOVAC – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (18:25,25:23,25:22,25:23)
39. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:13,25:19)
40. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:19,25:19)
41. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:16,25:17)
42. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:14)
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
43. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ odgođeno
44. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH odgođeno
45. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO subota, 23. siječnja 2021. u 18,00
46. OK ZADAR – OK UMAG subota, 23. siječnja 2021. u 17,00
47. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II odgođeno
48. OK DON BOSCO – OK KARLOVAC odgođeno
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
49. OK KARLOVAC – ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,19:25,18:25)
50. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 3:0 (25:21,26:24,25:17)
51. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:21,26:24,18:25,25:17)
52. OK NEBO – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:20,25:23)
53. OK VELI VRH – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:13,25:21)
54. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA srijeda, 20. siječnja 2021. u 15,30
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
55. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:11,25:16)
56. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ odgođeno
57. OK ZADAR – OK VELI VRH 1:3 (18:25,13:25,28:26,17:25)
58. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO 3:2 (20:25,25:23,25:22,16:25,15:8)
59. OK DON BOSCO – OK UMAG 2:3 (22:25,25:22,26:28,25:17,9:15)
60. OK KARLOVAC – HAOK MLADOST II odgođeno
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (20:25,25:23,25:19,25:22)
62. OK UMAG – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,20:25,17:25)
63. OK NEBO – OK DON BOSCO srijeda, 20. siječnja 2021. u 20,00
64. OK VELI VRH – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (22:25,22:25,25:22,25:13,15:11)
65. ŽOK SINJ – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:22,25:16)
66. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:21,26:28,25:20,15:25,6:15)
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
68. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR termin nije određen
69. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
70. OK VELI VRH – OK DON BOSCO termin nije određen
71. OK NEBO – OK KARLOVAC termin nije određen
72. OK UMAG – HAOK MLADOST II termin nije određen
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
73. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
74. HAOK MLADOST II – OK NEBO termin nije određen
75. OK KARLOVAC – OK VELI VRH termin nije određen
76. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ termin nije određen
77. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA termin nije određen
78. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
79. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR termin nije određen
80. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
81. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO termin nije određen
82. ŽOK SINJ – OK KARLOVAC termin nije određen
83. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II termin nije određen
84. OK NEBO – OK UMAG termin nije određen
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
85. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
86. OK UMAG – OK VELI VRH termin nije određen
87. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ termin nije određen
88. OK KARLOVAC – ŽOK DRENOVA termin nije određen
89. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
90. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR termin nije određen
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
91. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
92. OK ZADAR – OK DON BOSCO termin nije određen
93. OK KITRO VARAŽDIN – OK KARLOVAC termin nije određen
94. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II termin nije određen
95. ŽOK SINJ – OK UMAG termin nije određen
96. OK VELI VRH – OK NEBO termin nije određen
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
97. OK VELI VRH – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
98. OK NEBO – ŽOK SINJ termin nije određen
99. OK UMAG – ŽOK DRENOVA termin nije određen
100. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
101. OK KARLOVAC – OK ZADAR termin nije određen
102. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
103. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO termin nije određen
104. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KARLOVAC termin nije određen
105. OK ZADAR – HAOK MLADOST II termin nije određen
106. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG termin nije određen
107. ŽOK DRENOVA – OK NEBO termin nije određen
108. ŽOK SINJ – OK VELI VRH termin nije određen
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
109. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
110. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA termin nije određen
111. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
112. OK UMAG – OK ZADAR termin nije određen
113. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
114. OK KARLOVAC – OK DON BOSCO termin nije određen
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
115. ŽOK OSIJEK II – OK KARLOVAC termin nije određen
116. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II termin nije određen
117. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG termin nije određen
118. OK ZADAR – OK NEBO termin nije određen
119. OK KITRO VARAŽDIN – OK VELI VRH termin nije određen
120. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ termin nije određen
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
121. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
122. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
123. OK VELI VRH – OK ZADAR termin nije određen
124. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
125. OK UMAG – OK DON BOSCO termin nije određen
126. HAOK MLADOST II – OK KARLOVAC termin nije određen
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II termin nije određen
128. OK KARLOVAC – OK UMAG termin nije određen
129. OK DON BOSCO – OK NEBO termin nije određen
130. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK VELI VRH termin nije određen
131. OK ZADAR – ŽOK SINJ termin nije određen
132. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. siječnja 2021., 16,07
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem