Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 10 10 0 30 5 6.0000 866 672 1.2887 29
2. HAOK MLADOST 10 9 1 28 3 9.3333 788 569 1.3849 27
3. OK RIBOLA KAŠTELA 10 6 4 23 15 1.5333 871 792 1.0997 19
4. OK SPLIT 10 6 4 20 13 1.5385 799 727 1.0990 18
5. OK KITRO VARAŽDIN 10 6 4 23 16 1.4375 854 768 1.1120 18
6. MOK RIJEKA 10 6 4 22 19 1.1579 872 870 1.0023 18
7. OKM CENTROMETAL 10 6 4 20 17 1.1765 807 806 1.0012 17
8. MOK MARSONIA 10 3 7 9 24 0.3750 707 721 0.9806 8
9. OK ZADAR 10 2 8 9 28 0.3214 626 869 0.7204 5
10. OK SISAK 10 1 9 8 28 0.2857 665 842 0.7898 5
11. OK ROVINJ 10 0 10 6 30 0.2000 632 851 0.7427 1
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
1. HAOK MLADOST – OK ROVINJ 3:0 (25:14,25:13,25:12)
2. OK ZADAR – MOK RIJEKA 1:3 (15:25,25:22,20:25,21:25)
3. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK 3:0 (25:0,25:0,25:0)
4. OK SPLIT – 0 -
5. OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL 3:2 (25:19,19:25,28:30,25:17,15:13)
6. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:0 (25:14,29:27,25:17)
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,28:26,25:18)
8. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,14:25,17:25)
9. 0 – OK RIBOLA KAŠTELA -
10. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 1:3 (20:25,25:18,13:25,23:25)
11. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:2 (25:21,25:18,18:25,23:25,16:14)
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 3:2 (14:25,25:21,25:12,17:25,16:14)
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
13. HAOK MLADOST – OK ZADAR 3:0 (25:11,25:11,25:7)
14. OK SISAK – OK ROVINJ 3:1 (25:17,20:25,25:19,25:18)
15. OK SPLIT – MOK RIJEKA 1:3 (25:13,19:25,18:25,23:25)
16. OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:23,23:25,25:19,23:25,20:22)
17. MOK MURSA - OSIJEK – 0 -
18. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 0:3 (16:25,23:25,21:25)
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
19. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:15,25:20)
20. 0 – MOK MARSONIA -
21. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (19:25,25:20,25:21,23:25,8:15)
22. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (20:25,25:21,18:25,25:16,15:10)
23. OK ROVINJ – OK SPLIT 0:3 (19:25,22:25,13:25)
24. OK ZADAR – OK SISAK 3:2 (15:25,24:26,25:23,25:23,15:12)
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
25. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,21:25)
26. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:15,25:15)
27. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:1 (16:25,30:28,25:19,25:17)
28. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:20,25:15,27:25)
29. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (22:25,23:25,25:27)
30. OKM CENTROMETAL – 0 -
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
31. HAOK MLADOST – 0 -
32. OK KITRO VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL 2:3 (25:13,26:24,19:25,18:25,13:15)
33. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:20,25:18)
34. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,14:25)
35. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (9:25,23:25,14:25)
36. OK SISAK – OK SPLIT 0:3 (25:27,26:28,14:25)
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
37. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (31:33,23:25,21:25)
38. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:16,25:19,25:13)
39. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:9,25:17,25:13)
40. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 3:0 (25:0,25:0,25:0)
41. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:2 (25:23,22:25,20:25,25:23,15:11)
42. 0 – OK KITRO VARAŽDIN -
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
43. HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:13,25:17)
44. MOK RIJEKA – 0 -
45. OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL 1:3 (24:26,25:19,22:25,25:27)
46. OK ZADAR – MOK MARSONIA 2:3 (16:25,15:25,27:25,28:26,9:15)
47. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (19:25,13:25,18:25)
48. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (23:25,28:30,17:25)
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
49. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (23:25,21:25,17:25)
50. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:1 (29:27,22:25,25:23,25:16)
51. MOK MARSONIA – OK SISAK 3:1 (26:24,21:25,25:20,25:23)
52. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 3:0 (25:9,25:18,25:16)
53. 0 – OK ROVINJ -
54. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 3:2 (25:17,17:25,21:25,25:19,17:15)
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
55. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 3:0 (25:22,25:10,25:11)
56. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (19:25,13:25,23:25)
57. OK ZADAR – 0 -
58. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 3:0 (25:17,25:22,25:16)
59. OK SPLIT – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:20,25:16)
60. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:21,19:25,24:26,16:25)
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
61. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 3:1 (25:23,32:30,24:26,25:23)
62. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
63. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 0:3 (27:29,21:25,26:28)
64. 0 – OK SISAK -
65. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:15,25:14)
66. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:1 (16:25,25:21,25:18,25:15)
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
67. OK ROVINJ – HAOK MLADOST termin nije određen
68. MOK RIJEKA – OK ZADAR termin nije određen
69. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK termin nije određen
70. 0 – OK SPLIT -
71. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
72. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK subota, 23. siječnja 2021. u 19,00
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
73. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST termin nije određen
74. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL termin nije određen
75. OK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
76. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
77. OK SISAK – MOK RIJEKA termin nije određen
78. OK ROVINJ – OK ZADAR termin nije određen
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
79. OK ZADAR – HAOK MLADOST termin nije određen
80. OK ROVINJ – OK SISAK termin nije određen
81. MOK RIJEKA – OK SPLIT termin nije određen
82. OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
83. 0 – MOK MURSA - OSIJEK -
84. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA termin nije određen
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
85. OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST termin nije određen
86. MOK MARSONIA – 0 -
87. MOK MURSA - OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
88. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA termin nije određen
89. OK SPLIT – OK ROVINJ termin nije određen
90. OK SISAK – OK ZADAR termin nije određen
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
91. HAOK MLADOST – OK SISAK termin nije određen
92. OK ZADAR – OK SPLIT termin nije određen
93. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
94. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
95. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA termin nije određen
96. 0 – OKM CENTROMETAL -
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
97. 0 – HAOK MLADOST -
98. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
99. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA termin nije određen
100. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ termin nije određen
101. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR termin nije određen
102. OK SPLIT – OK SISAK termin nije određen
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
103. HAOK MLADOST – OK SPLIT termin nije određen
104. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
105. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
106. OK ROVINJ – MOK MARSONIA termin nije određen
107. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
108. OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
109. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST termin nije određen
110. 0 – MOK RIJEKA -
111. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ termin nije određen
112. MOK MARSONIA – OK ZADAR termin nije određen
113. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK termin nije određen
114. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT termin nije određen
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
115. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
116. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
117. OK SISAK – MOK MARSONIA termin nije određen
118. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL termin nije određen
119. OK ROVINJ – 0 -
120. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
121. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST termin nije određen
122. OK KITRO VARAŽDIN – OK ROVINJ termin nije određen
123. 0 – OK ZADAR -
124. OKM CENTROMETAL – OK SISAK termin nije određen
125. MOK MARSONIA – OK SPLIT termin nije određen
126. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
127. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
128. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 3:0 (25:16,25:19,25:13)
129. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL termin nije određen
130. OK SISAK – 0 -
131. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
132. OK ROVINJ – MOK RIJEKA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. siječnja 2021., 16,07
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem