Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 18 16 2 52 8 6.5000 1441 1007 1.4310 49
2. OK MARINA KAŠTELA 17 15 2 47 13 3.6154 1398 1117 1.2516 44
3. OK KAŠTELA 16 14 2 42 11 3.8182 1278 1066 1.1989 41
4. OK DINAMO 18 10 8 35 30 1.1667 1462 1421 1.0289 30
5. OK BRDA 18 10 8 36 36 1.0000 1540 1552 0.9923 28
6. ŽOK ENNA VUKOVAR 18 9 9 33 34 0.9706 1418 1422 0.9972 26
7. HAOK RIJEKA CO 18 8 10 30 37 0.8108 1375 1405 0.9786 24
8. ŽOK OSIJEK 16 8 8 28 28 1.0000 1262 1256 1.0048 23
9. ŽOK DUBROVNIK 18 7 11 26 37 0.7027 1262 1405 0.8982 22
10. OK SPLIT 17 6 11 29 37 0.7838 1427 1436 0.9937 21
11. OK OLIMPIK 18 1 17 11 51 0.2157 1198 1484 0.8073 4
12. OK POREČ 18 1 17 6 53 0.1132 949 1439 0.6595 3
9. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK OSIJEK 0:3 (22:25,21:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Zvonimir Tomić
1. granični sudac: Luka Suman     2. granični sudac: Gorana Stojanović        
 
50. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:12,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Marijan Duka
 
51. OK POREČ – OK BRDA 0:3 (16:25,10:25,12:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Miroslav Andrijanić     2. granični sudac: Leopold Ostojić
 
52. ŽOK DUBROVNIK – OK DINAMO 3:1 (26:24,15:25,29:27,25:18)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Katarina Telesmanić     1. granični sudac: Željko Zekić     2. granični sudac: Katarina Nardelli
 
53. OK KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:23,25:17,25:13)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
54. OK MARINA KAŠTELA – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:14,25:14)   video-prijenos
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Mate Šimac
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 8. ožujka 2021., 23,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem