Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 11 10 1 32 3 10.6667 865 575 1.5043 31
2. OK MARINA KAŠTELA 11 10 1 32 8 4.0000 920 759 1.2121 29
3. OK KAŠTELA 10 8 2 24 7 3.4286 742 652 1.1380 24
4. ŽOK ENNA VUKOVAR 10 7 3 23 13 1.7692 791 707 1.1188 20
5. OK BRDA 10 5 5 20 20 1.0000 861 829 1.0386 15
6. OK SPLIT 11 4 7 19 23 0.8261 927 923 1.0043 15
7. OK DINAMO 11 5 6 17 21 0.8095 851 877 0.9704 14
8. HAOK RIJEKA CO 11 5 6 17 25 0.6800 848 890 0.9528 13
9. ŽOK OSIJEK 9 4 5 14 16 0.8750 674 662 1.0181 12
10. ŽOK DUBROVNIK 11 4 7 15 25 0.6000 806 931 0.8657 12
11. OK POREČ 11 1 10 6 32 0.1875 656 914 0.7177 3
12. OK OLIMPIK 10 0 10 4 30 0.1333 621 843 0.7367 1
4. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
19. ŽOK OSIJEK – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:16,25:16)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
20. OK KAŠTELA – OK POREČ 3:0 (25:13,25:17,25:22)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Luka Humski     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Sara Kelić     2. granični sudac: Marta Belas
 
21. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (34:36,11:25,25:20,25:22,15:10)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Olujić     1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
22. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK OLIMPIK 3:0 (25:14,25:20,25:17)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bruno Muha     zapisničar: Milenko Korica
1. granični sudac: Luka Suman     2. granični sudac: Marko Šimac        
 
23. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:2 (17:25,25:19,13:25,25:15,15:10)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Darija Jurjević
 
24. OK DINAMO – OK BRDA 3:2 (25:16,18:25,21:25,25:22,15:11)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Lucija Paić     2. granični sudac: Nina Perić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 20. siječnja 2021., 18,40
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem