Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 17 15 2 49 6 8.1667 1343 917 1.4646 47
2. OK MARINA KAŠTELA 17 15 2 47 13 3.6154 1398 1117 1.2516 44
3. OK KAŠTELA 16 14 2 42 11 3.8182 1278 1066 1.1989 41
4. OK DINAMO 17 10 7 33 27 1.2222 1372 1323 1.0370 29
5. OK BRDA 17 9 8 33 34 0.9706 1431 1448 0.9883 26
6. ŽOK ENNA VUKOVAR 17 9 8 31 31 1.0000 1314 1313 1.0008 25
7. ŽOK OSIJEK 16 8 8 28 28 1.0000 1262 1256 1.0048 23
8. OK SPLIT 17 6 11 29 37 0.7838 1427 1436 0.9937 21
9. HAOK RIJEKA CO 17 7 10 27 37 0.7297 1300 1357 0.9580 21
10. ŽOK DUBROVNIK 17 6 11 23 37 0.6216 1187 1361 0.8722 19
11. OK OLIMPIK 17 1 16 11 48 0.2292 1154 1409 0.8190 4
12. OK POREČ 17 1 16 6 50 0.1200 901 1364 0.6606 3
17. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
97. OK KAŠTELA – ŽOK OSIJEK odgođeno
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     zapisničar: Ante Penga
1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić        
 
98. ŽOK DUBROVNIK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,13:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković        
 
99. OK POREČ – OK OLIMPIK 0:3 (14:25,7:25,11:25)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Leopold Ostojić     1. granični sudac: Jasmina Kenjereš     2. granični sudac: Željko Božiček
 
100. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:11,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
101. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK DINAMO 1:3 (21:25,25:16,20:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Luka Suman
 
102. OK SPLIT – OK BRDA 2:3 (25:21,20:25,24:26,25:10,11:15)   video-prijenos
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Jelena Grgurević     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. ožujka 2021., 12,34
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem