Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 22 20 2 64 9 7.1111 1772 1247 1.4210 61
2. OK MARINA KAŠTELA 22 19 3 59 17 3.4706 1783 1431 1.2460 56
3. OK KAŠTELA 22 18 4 57 21 2.7143 1822 1524 1.1955 52
4. OK DINAMO 22 13 9 46 33 1.3939 1790 1667 1.0738 40
5. OK BRDA 22 12 10 45 43 1.0465 1903 1882 1.0112 35
6. OK SPLIT 22 9 13 40 45 0.8889 1856 1820 1.0198 31
7. HAOK RIJEKA CO 22 11 11 39 45 0.8667 1730 1760 0.9830 31
8. ŽOK ENNA VUKOVAR 22 10 12 38 43 0.8837 1716 1732 0.9908 29
9. ŽOK OSIJEK 22 10 12 35 41 0.8537 1612 1719 0.9378 28
10. ŽOK DUBROVNIK 22 8 14 31 48 0.6458 1566 1774 0.8828 24
11. OK OLIMPIK 22 1 21 13 63 0.2063 1446 1812 0.7980 5
12. OK POREČ 22 1 21 6 65 0.0923 1111 1739 0.6389 3
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 3:2 (26:24,18:25,21:25,25:23,15:13)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Andrea Astaloš
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Milenko Korica        
 
68. OK OLIMPIK – OK DINAMO 1:3 (25:23,12:25,20:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Igor Pihler        
 
69. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:0 (25:9,25:18,25:18)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Antonia Mikulčić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
70. OK KAŠTELA – OK SPLIT 3:1 (21:25,25:12,25:21,25:23)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Petra Peslać     2. granični sudac: Mate Šimac
 
71. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:27,24:26,25:15,25:20,2:15)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
72. OK POREČ – HAOK MLADOST 0:3 (9:25,15:25,16:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Milan Rajković     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Miroslav Andrijanić     2. granični sudac: Leopold Ostojić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 21. lipnja 2021., 23,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem