Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke (2020./2021.)
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 22 20 2 64 9 7.1111 1772 1247 1.4210 61
2. OK MARINA KAŠTELA 22 19 3 59 17 3.4706 1783 1431 1.2460 56
3. OK KAŠTELA 22 18 4 57 21 2.7143 1822 1524 1.1955 52
4. OK DINAMO 22 13 9 46 33 1.3939 1790 1667 1.0738 40
5. OK BRDA 22 12 10 45 43 1.0465 1903 1882 1.0112 35
6. OK SPLIT 22 9 13 40 45 0.8889 1856 1820 1.0198 31
7. HAOK RIJEKA CO 22 11 11 39 45 0.8667 1730 1760 0.9830 31
8. ŽOK ENNA VUKOVAR 22 10 12 38 43 0.8837 1716 1732 0.9908 29
9. ŽOK OSIJEK 22 10 12 35 41 0.8537 1612 1719 0.9378 28
10. ŽOK DUBROVNIK 22 8 14 31 48 0.6458 1566 1774 0.8828 24
11. OK OLIMPIK 22 1 21 13 63 0.2063 1446 1812 0.7980 5
12. OK POREČ 22 1 21 6 65 0.0923 1111 1739 0.6389 3
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
1. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 0:3 (18:25,12:25,18:25)
2. OK DINAMO – OK OLIMPIK 3:0 (25:20,25:10,34:32)
3. OK BRDA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (23:25,25:21,21:25,18:25)
4. OK SPLIT – OK KAŠTELA 0:3 (23:25,24:26,27:29)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:19,25:20,25:17)
6. HAOK MLADOST – OK POREČ 3:0 (25:12,25:12,25:9)
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. ŽOK OSIJEK – OK POREČ 3:0 (25:21,25:12,25:13)
8. ŽOK DUBROVNIK – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,15:25,18:25)
9. OK KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,27:25,25:19)
10. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:22,29:27,25:16)
11. OK OLIMPIK – OK BRDA 1:3 (14:25,17:25,25:21,20:25)
12. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 0:3 (20:25,24:26,18:25)
3. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
13. OK DINAMO – ŽOK OSIJEK 3:1 (24:26,27:25,25:18,27:25)
14. OK BRDA – HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:20,19:25,20:25,22:25)
15. OK SPLIT – OK OLIMPIK 3:0 (25:19,25:19,25:15)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK MARINA KAŠTELA 3:2 (25:11,25:17,18:25,18:25,15:10)
17. HAOK MLADOST – OK KAŠTELA 3:0 (25:21,25:18,25:12)
18. OK POREČ – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (23:25,20:25,16:25)
4. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
19. ŽOK OSIJEK – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:16,25:16)
20. OK KAŠTELA – OK POREČ 3:0 (25:13,25:17,25:22)
21. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (34:36,11:25,25:20,25:22,15:10)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK OLIMPIK 3:0 (25:14,25:20,25:17)   video-prijenos
23. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:2 (17:25,25:19,13:25,25:15,15:10)
24. OK DINAMO – OK BRDA 3:2 (25:16,18:25,21:25,25:22,15:11)   video-prijenos
5. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
25. OK BRDA – ŽOK OSIJEK 1:3 (23:25,25:20,19:25,21:25)
26. OK SPLIT – OK DINAMO 3:0 (28:26,25:14,25:22)
27. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:19,25:19,25:19)
28. HAOK MLADOST – OK OLIMPIK 3:0 (25:11,25:12,25:11)   video-prijenos
29. OK POREČ – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,11:25,17:25)
30. ŽOK DUBROVNIK – OK KAŠTELA 0:3 (12:25,14:25,18:25)
6. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
31. ŽOK OSIJEK – OK KAŠTELA 0:3 (19:25,24:26,22:25)
32. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:18,25:13,25:21)
33. OK OLIMPIK – OK POREČ 2:3 (25:20,23:25,25:17,24:26,9:15)
34. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,16:25,17:25)
35. OK DINAMO – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (17:25,19:25,20:25)
36. OK BRDA – OK SPLIT 3:1 (25:20,25:20,21:25,25:23)
7. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
37. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 3:1 (25:19,24:26,25:16,25:22)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK BRDA 2:3 (19:25,25:9,25:22,13:25,7:15)
39. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:13,25:19,25:20)   video-prijenos
40. OK POREČ – HAOK RIJEKA CO 2:3 (27:25,17:25,25:19,15:25,10:15)
41. ŽOK DUBROVNIK – OK OLIMPIK 3:1 (24:26,25:14,25:13,36:34)
42. OK KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (25:27,12:25,17:25)
8. kolo (14. studenog 2020., 14. studenog 2020.)
43. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,18:25,13:25)
44. OK OLIMPIK – OK KAŠTELA 0:3 (17:25,20:25,19:25)
45. HAOK RIJEKA CO – ŽOK DUBROVNIK 3:2 (23:25,25:13,25:23,21:25,15:6)
46. OK DINAMO – OK POREČ 3:0 (25:19,25:20,25:19)
47. OK BRDA – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,14:25)
48. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:20,25:22,18:25,23:25,6:15)
9. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK OSIJEK 0:3 (22:25,21:25,17:25)   video-prijenos
50. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:12,25:17)   video-prijenos
51. OK POREČ – OK BRDA 0:3 (16:25,10:25,12:25)
52. ŽOK DUBROVNIK – OK DINAMO 3:1 (26:24,15:25,29:27,25:18)
53. OK KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:23,25:17,25:13)
54. OK MARINA KAŠTELA – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:14,25:14)   video-prijenos
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
55. ŽOK OSIJEK – OK OLIMPIK 3:1 (27:25,21:25,25:22,25:22)   video-prijenos
56. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,25:16,22:25,22:25,5:15)   video-prijenos
57. OK DINAMO – OK KAŠTELA 1:3 (30:28,21:25,24:26,16:25)   video-prijenos
58. OK BRDA – ŽOK DUBROVNIK 3:1 (22:25,25:17,25:15,25:16)
59. OK SPLIT – OK POREČ 3:1 (25:18,25:13,24:26,25:23)
60. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,9:25,25:27)   video-prijenos
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:21,25:19)   video-prijenos
62. OK POREČ – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (18:25,14:25,20:25)
63. ŽOK DUBROVNIK – OK SPLIT 3:2 (25:27,25:22,23:25,25:23,15:13)
64. OK KAŠTELA – OK BRDA 3:1 (25:20,25:20,28:30,25:19)
65. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:0 (25:22,25:14,25:18)
66. OK OLIMPIK – HAOK RIJEKA CO 0:3 (14:25,16:25,23:25)   video-prijenos
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 3:2 (26:24,18:25,21:25,25:23,15:13)
68. OK OLIMPIK – OK DINAMO 1:3 (25:23,12:25,20:25,19:25)   video-prijenos
69. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:0 (25:9,25:18,25:18)
70. OK KAŠTELA – OK SPLIT 3:1 (21:25,25:12,25:21,25:23)
71. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:27,24:26,25:15,25:20,2:15)
72. OK POREČ – HAOK MLADOST 0:3 (9:25,15:25,16:25)
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
73. OK POREČ – ŽOK OSIJEK 0:3 (18:25,22:25,21:25)
74. HAOK MLADOST – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:8,25:15,25:10)   video-prijenos
75. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK KAŠTELA 0:3 (26:28,14:25,14:25)   video-prijenos
76. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (16:25,25:23,16:25,22:25)
77. OK BRDA – OK OLIMPIK 3:1 (25:18,25:21,18:25,25:20)   video-prijenos
78. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:21,25:19,25:16)   video-prijenos
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
79. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 1:3 (25:19,18:25,19:25,20:25)
80. HAOK RIJEKA CO – OK BRDA 3:0 (25:17,25:12,27:25)   video-prijenos
81. OK OLIMPIK – OK SPLIT 0:3 (13:25,23:25,21:25)   video-prijenos
82. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:20,25:13,24:26,25:14)
83. OK KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (23:25,21:25,25:21,25:20,15:12)
84. ŽOK DUBROVNIK – OK POREČ 3:0 (25:16,25:13,25:7)
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
85. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:22,25:22)
86. OK POREČ – OK KAŠTELA 0:3 (12:25,14:25,12:25)
87. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:20,25:18,25:18)   video-prijenos
88. OK OLIMPIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (22:25,25:20,19:25,21:25)
89. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 3:2 (25:12,25:18,23:25,20:25,15:10)   video-prijenos
90. OK BRDA – OK DINAMO 3:1 (26:24,14:25,27:25,25:14)
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
91. ŽOK OSIJEK – OK BRDA 1:3 (25:27,25:23,15:25,22:25)
92. OK DINAMO – OK SPLIT 3:0 (25:17,25:18,25:17)   video-prijenos
93. HAOK RIJEKA CO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:14,25:15,25:21)   video-prijenos
94. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,17:25,23:25)
95. OK MARINA KAŠTELA – OK POREČ 3:0 (25:10,25:10,25:18)
96. OK KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:15,25:14)
17. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
97. OK KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
98. ŽOK DUBROVNIK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,13:25,16:25)   video-prijenos
99. OK POREČ – OK OLIMPIK 0:3 (14:25,7:25,11:25)   video-prijenos
100. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:11,25:16)   video-prijenos
101. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK DINAMO 1:3 (21:25,25:16,20:25,22:25)   video-prijenos
102. OK SPLIT – OK BRDA 2:3 (25:21,20:25,24:26,25:10,11:15)   video-prijenos
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
103. ŽOK OSIJEK – OK SPLIT 1:3 (13:25,25:21,24:26,20:25)
104. OK BRDA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (25:27,19:25,25:23,25:19,15:10)
105. OK DINAMO – HAOK MLADOST 2:3 (17:25,13:25,25:15,25:18,10:15)   video-prijenos
106. HAOK RIJEKA CO – OK POREČ 3:0 (25:10,25:21,25:17)   video-prijenos
107. OK OLIMPIK – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,18:25,14:25)   video-prijenos
108. OK MARINA KAŠTELA – OK KAŠTELA 3:1 (22:25,25:16,27:25,25:23)
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
109. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:23,25:19,25:8)
110. OK KAŠTELA – OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:8,25:13)
111. ŽOK DUBROVNIK – HAOK RIJEKA CO 1:3 (20:25,25:19,19:25,19:25)   video-prijenos
112. OK POREČ – OK DINAMO 0:3 (9:25,16:25,13:25)
113. HAOK MLADOST – OK BRDA 3:1 (25:17,25:23,31:33,25:22)   video-prijenos
114. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK SPLIT 1:3 (24:26,24:26,25:19,21:25)   video-prijenos
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
115. ŽOK OSIJEK – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:17,25:18,21:25,25:23)
116. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,22:25,16:25)   video-prijenos
117. OK BRDA – OK POREČ 3:0 (25:18,25:12,25:16)
118. OK DINAMO – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:19,25:7)
119. HAOK RIJEKA CO – OK KAŠTELA 3:2 (25:17,24:26,22:25,26:24,15:11)   video-prijenos
120. OK OLIMPIK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,19:25,16:25)   video-prijenos
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
121. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK 0:3 (14:25,22:25,22:25)
122. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:10,25:18,25:18)
123. OK KAŠTELA – OK DINAMO 3:2 (25:19,19:25,25:23,17:25,15:11)
124. ŽOK DUBROVNIK – OK BRDA 1:3 (25:16,13:25,20:25,19:25)   video-prijenos
125. OK POREČ – OK SPLIT 0:3 (13:25,12:25,10:25)
126. HAOK MLADOST – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:13,25:19,25:14)   video-prijenos
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,11:25,20:25)
128. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK POREČ 3:0 (25:10,25:12,25:21)   video-prijenos
129. OK SPLIT – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:17,23:25,25:16,23:25,13:15)   video-prijenos
130. OK BRDA – OK KAŠTELA 2:3 (25:21,20:25,23:25,25:15,9:15)
131. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:23,25:15,25:23)   video-prijenos
132. HAOK RIJEKA CO – OK OLIMPIK 3:2 (25:17,25:17,18:25,20:25,15:10)   video-prijenos
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem