Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 17 15 2 49 6 8.1667 1343 917 1.4646 47
2. OK MARINA KAŠTELA 17 15 2 47 13 3.6154 1398 1117 1.2516 44
3. OK KAŠTELA 16 14 2 42 11 3.8182 1278 1066 1.1989 41
4. OK DINAMO 17 10 7 33 27 1.2222 1372 1323 1.0370 29
5. OK BRDA 17 9 8 33 34 0.9706 1431 1448 0.9883 26
6. ŽOK ENNA VUKOVAR 17 9 8 31 31 1.0000 1314 1313 1.0008 25
7. ŽOK OSIJEK 16 8 8 28 28 1.0000 1262 1256 1.0048 23
8. OK SPLIT 17 6 11 29 37 0.7838 1427 1436 0.9937 21
9. HAOK RIJEKA CO 17 7 10 27 37 0.7297 1300 1357 0.9580 21
10. ŽOK DUBROVNIK 17 6 11 23 37 0.6216 1187 1361 0.8722 19
11. OK OLIMPIK 17 1 16 11 48 0.2292 1154 1409 0.8190 4
12. OK POREČ 17 1 16 6 50 0.1200 901 1364 0.6606 3
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
1. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 0:3 (18:25,12:25,18:25)
2. OK DINAMO – OK OLIMPIK 3:0 (25:20,25:10,34:32)
3. OK BRDA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (23:25,25:21,21:25,18:25)
4. OK SPLIT – OK KAŠTELA 0:3 (23:25,24:26,27:29)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:19,25:20,25:17)
6. HAOK MLADOST – OK POREČ 3:0 (25:12,25:12,25:9)
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. ŽOK OSIJEK – OK POREČ 3:0 (25:21,25:12,25:13)
8. ŽOK DUBROVNIK – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,15:25,18:25)
9. OK KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,27:25,25:19)
10. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:22,29:27,25:16)
11. OK OLIMPIK – OK BRDA 1:3 (14:25,17:25,25:21,20:25)
12. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 0:3 (20:25,24:26,18:25)
3. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
13. OK DINAMO – ŽOK OSIJEK 3:1 (24:26,27:25,25:18,27:25)
14. OK BRDA – HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:20,19:25,20:25,22:25)
15. OK SPLIT – OK OLIMPIK 3:0 (25:19,25:19,25:15)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK MARINA KAŠTELA 3:2 (25:11,25:17,18:25,18:25,15:10)
17. HAOK MLADOST – OK KAŠTELA 3:0 (25:21,25:18,25:12)
18. OK POREČ – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (23:25,20:25,16:25)
4. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
19. ŽOK OSIJEK – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:16,25:16)
20. OK KAŠTELA – OK POREČ 3:0 (25:13,25:17,25:22)
21. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (34:36,11:25,25:20,25:22,15:10)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK OLIMPIK 3:0 (25:14,25:20,25:17)   video-prijenos
23. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:2 (17:25,25:19,13:25,25:15,15:10)
24. OK DINAMO – OK BRDA 3:2 (25:16,18:25,21:25,25:22,15:11)   video-prijenos
5. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
25. OK BRDA – ŽOK OSIJEK 1:3 (23:25,25:20,19:25,21:25)
26. OK SPLIT – OK DINAMO 3:0 (28:26,25:14,25:22)
27. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:19,25:19,25:19)
28. HAOK MLADOST – OK OLIMPIK 3:0 (25:11,25:12,25:11)   video-prijenos
29. OK POREČ – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,11:25,17:25)
30. ŽOK DUBROVNIK – OK KAŠTELA 0:3 (12:25,14:25,18:25)
6. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
31. ŽOK OSIJEK – OK KAŠTELA 0:3 (19:25,24:26,22:25)
32. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:18,25:13,25:21)
33. OK OLIMPIK – OK POREČ 2:3 (25:20,23:25,25:17,24:26,9:15)
34. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,16:25,17:25)
35. OK DINAMO – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (17:25,19:25,20:25)
36. OK BRDA – OK SPLIT 3:1 (25:20,25:20,21:25,25:23)
7. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
37. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 3:1 (25:19,24:26,25:16,25:22)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK BRDA 2:3 (19:25,25:9,25:22,13:25,7:15)
39. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:13,25:19,25:20)   video-prijenos
40. OK POREČ – HAOK RIJEKA CO 2:3 (27:25,17:25,25:19,15:25,10:15)
41. ŽOK DUBROVNIK – OK OLIMPIK 3:1 (24:26,25:14,25:13,36:34)
42. OK KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (25:27,12:25,17:25)
8. kolo (14. studenog 2020., 14. studenog 2020.)
43. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,18:25,13:25)
44. OK OLIMPIK – OK KAŠTELA 0:3 (17:25,20:25,19:25)
45. HAOK RIJEKA CO – ŽOK DUBROVNIK 3:2 (23:25,25:13,25:23,21:25,15:6)
46. OK DINAMO – OK POREČ 3:0 (25:19,25:20,25:19)
47. OK BRDA – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,14:25)
48. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:20,25:22,18:25,23:25,6:15)
9. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK OSIJEK 0:3 (22:25,21:25,17:25)   video-prijenos
50. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:12,25:17)   video-prijenos
51. OK POREČ – OK BRDA 0:3 (16:25,10:25,12:25)
52. ŽOK DUBROVNIK – OK DINAMO 3:1 (26:24,15:25,29:27,25:18)
53. OK KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:23,25:17,25:13)
54. OK MARINA KAŠTELA – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:14,25:14)   video-prijenos
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
55. ŽOK OSIJEK – OK OLIMPIK 3:1 (27:25,21:25,25:22,25:22)   video-prijenos
56. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,25:16,22:25,22:25,5:15)   video-prijenos
57. OK DINAMO – OK KAŠTELA 1:3 (30:28,21:25,24:26,16:25)   video-prijenos
58. OK BRDA – ŽOK DUBROVNIK 3:1 (22:25,25:17,25:15,25:16)
59. OK SPLIT – OK POREČ 3:1 (25:18,25:13,24:26,25:23)
60. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,9:25,25:27)   video-prijenos
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:21,25:19)   video-prijenos
62. OK POREČ – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (18:25,14:25,20:25)
63. ŽOK DUBROVNIK – OK SPLIT 3:2 (25:27,25:22,23:25,25:23,15:13)
64. OK KAŠTELA – OK BRDA 3:1 (25:20,25:20,28:30,25:19)
65. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:0 (25:22,25:14,25:18)
66. OK OLIMPIK – HAOK RIJEKA CO 0:3 (14:25,16:25,23:25)   video-prijenos
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 3:2 (26:24,18:25,21:25,25:23,15:13)
68. OK OLIMPIK – OK DINAMO 1:3 (25:23,12:25,20:25,19:25)   video-prijenos
69. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:0 (25:9,25:18,25:18)
70. OK KAŠTELA – OK SPLIT 3:1 (21:25,25:12,25:21,25:23)
71. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:27,24:26,25:15,25:20,2:15)
72. OK POREČ – HAOK MLADOST 0:3 (9:25,15:25,16:25)
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
73. OK POREČ – ŽOK OSIJEK 0:3 (18:25,22:25,21:25)
74. HAOK MLADOST – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:8,25:15,25:10)   video-prijenos
75. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK KAŠTELA 0:3 (26:28,14:25,14:25)   video-prijenos
76. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (16:25,25:23,16:25,22:25)
77. OK BRDA – OK OLIMPIK 3:1 (25:18,25:21,18:25,25:20)   video-prijenos
78. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:21,25:19,25:16)   video-prijenos
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
79. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 1:3 (25:19,18:25,19:25,20:25)
80. HAOK RIJEKA CO – OK BRDA 3:0 (25:17,25:12,27:25)   video-prijenos
81. OK OLIMPIK – OK SPLIT 0:3 (13:25,23:25,21:25)   video-prijenos
82. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:20,25:13,24:26,25:14)
83. OK KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (23:25,21:25,25:21,25:20,15:12)
84. ŽOK DUBROVNIK – OK POREČ 3:0 (25:16,25:13,25:7)
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
85. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:22,25:22)
86. OK POREČ – OK KAŠTELA 0:3 (12:25,14:25,12:25)
87. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:20,25:18,25:18)   video-prijenos
88. OK OLIMPIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (22:25,25:20,19:25,21:25)
89. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 3:2 (25:12,25:18,23:25,20:25,15:10)   video-prijenos
90. OK BRDA – OK DINAMO 3:1 (26:24,14:25,27:25,25:14)
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
91. ŽOK OSIJEK – OK BRDA 1:3 (25:27,25:23,15:25,22:25)
92. OK DINAMO – OK SPLIT 3:0 (25:17,25:18,25:17)   video-prijenos
93. HAOK RIJEKA CO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:14,25:15,25:21)   video-prijenos
94. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,17:25,23:25)
95. OK MARINA KAŠTELA – OK POREČ 3:0 (25:10,25:10,25:18)
96. OK KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:15,25:14)
17. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
97. OK KAŠTELA – ŽOK OSIJEK odgođeno
98. ŽOK DUBROVNIK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,13:25,16:25)   video-prijenos
99. OK POREČ – OK OLIMPIK 0:3 (14:25,7:25,11:25)   video-prijenos
100. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:11,25:16)   video-prijenos
101. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK DINAMO 1:3 (21:25,25:16,20:25,22:25)   video-prijenos
102. OK SPLIT – OK BRDA 2:3 (25:21,20:25,24:26,25:10,11:15)   video-prijenos
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
103. ŽOK OSIJEK – OK SPLIT petak, 12. ožujka 2021. u 19,30
104. OK BRDA – ŽOK ENNA VUKOVAR subota, 6. ožujka 2021. u 18,00
105. OK DINAMO – HAOK MLADOST PRATITE UŽIVO   video-prijenos
106. HAOK RIJEKA CO – OK POREČ subota, 6. ožujka 2021. u 19,30
107. OK OLIMPIK – ŽOK DUBROVNIK subota, 6. ožujka 2021. u 18,15
108. OK MARINA KAŠTELA – OK KAŠTELA srijeda, 10. ožujka 2021. u 18,30
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
109. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK nedjelja, 14. ožujka 2021. u 17,00
110. OK KAŠTELA – OK OLIMPIK termin nije određen
111. ŽOK DUBROVNIK – HAOK RIJEKA CO termin nije određen
112. OK POREČ – OK DINAMO termin nije određen
113. HAOK MLADOST – OK BRDA termin nije određen
114. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK SPLIT termin nije određen
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
115. ŽOK OSIJEK – ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
116. OK SPLIT – HAOK MLADOST termin nije određen
117. OK BRDA – OK POREČ termin nije određen
118. OK DINAMO – ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
119. HAOK RIJEKA CO – OK KAŠTELA termin nije određen
120. OK OLIMPIK – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
121. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK termin nije određen
122. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO termin nije određen
123. OK KAŠTELA – OK DINAMO termin nije određen
124. ŽOK DUBROVNIK – OK BRDA termin nije određen
125. OK POREČ – OK SPLIT termin nije određen
126. HAOK MLADOST – ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST termin nije određen
128. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK POREČ termin nije određen
129. OK SPLIT – ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
130. OK BRDA – OK KAŠTELA termin nije određen
131. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
132. HAOK RIJEKA CO – OK OLIMPIK termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 6. ožujka 2021., 14,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem