Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori (2019./2020.)
1. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2 2 0 6 0 151 101 1.4950 6
2. HAOK MLADOST 2 2 0 6 0 152 119 1.2773 6
3. MOK MURSA - OSIJEK 2 0 2 0 6 0.0000 110 151 0.7285 0
4. MOK RIJEKA 2 0 2 0 6 0.0000 110 152 0.7237 0
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
1. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:17,25:17,25:23)
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 3:0 (25:11,25:19,25:18)
2. kolo (11. ožujka 2020.)
3. MOK MURSA - OSIJEK – OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (24:26,13:25,16:25)
4. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST 0:3 (25:27,15:25,22:25)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. HAOK MLADOST – OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA odgođeno
6. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
7. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA termin nije određen
8. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST termin nije određen
5. kolo (25. ožujka 2020.)
9. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST termin nije određen
10. MOK RIJEKA – OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA odgođeno
6. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
12. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA termin nije određen
2. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 8 6 2 19 8 2.3750 628 573 1.0960 17
2. OK KITRO VARAŽDIN 8 3 5 14 16 0.8750 659 665 0.9910 11
3. OK SISAK 7 3 4 12 16 0.7500 601 630 0.9540 9
4. OK MEDICINAR TRNJE 7 3 4 10 15 0.6667 559 579 0.9655 8
PRENESENE UTAKMICE
  OK SISAK – OK SPLIT 3:1 (25:16,25:19,24:26,25:22)
  OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:23,25:22,28:26)
  OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK 2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)
  OK MEDICINAR TRNJE – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
  OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
  OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE 1:3 (23:25,19:25,25:23,23:25)
  OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 2:3 (25:23,25:19,22:25,14:25,15:17)
  OK MEDICINAR TRNJE – OK SISAK 3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)
  OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:20,25:19,25:12)
  OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (18:25,17:25,19:25)
  OK KITRO VARAŽDIN – OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)
  OK MEDICINAR TRNJE – OK SPLIT 0:3 (23:25,20:25,20:25)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
1. OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:16,25:16,26:24)
2. OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:20,25:21,23:25,25:18)
2. kolo (11. ožujka 2020.)
3. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
4. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:15)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK SPLIT – OK SISAK odgođeno
6. OK KITRO VARAŽDIN – OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
7. OK MEDICINAR TRNJE – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
8. OK SISAK – OK SPLIT termin nije određen
5. kolo (25. ožujka 2020.)
9. OK MEDICINAR TRNJE – OK SPLIT termin nije određen
10. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK termin nije određen
6. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
11. OK MEDICINAR TRNJE – OK SISAK termin nije određen
12. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
3. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OKM CENTROMETAL 7 6 1 20 4 5.0000 580 440 1.3182 19
2. MOK MARSONIA 7 5 2 16 10 1.6000 580 569 1.0193 13
3. OK ZADAR 7 2 5 10 17 0.5882 566 606 0.9340 8
4. OK ROVINJ 7 1 6 5 20 0.2500 471 582 0.8093 2
PRENESENE UTAKMICE
  MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
  OK ZADAR – OKM CENTROMETAL 0:3 (20:25,19:25,15:25)
  OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 3:0 (25:18,25:10,25:23)
  OK ROVINJ – OK ZADAR 3:2 (25:15,24:26,25:16,21:25,15:12)
  OK ZADAR – OK ROVINJ 3:1 (18:25,26:24,25:13,25:9)
  MOK MARSONIA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
  OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:13,25:15,25:17)
  OK ROVINJ – MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,14:25)
  OK ZADAR – MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)
  MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)
  OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:15,27:25)
  OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL 0:3 (20:25,9:25,16:25)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
1. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:1 (18:25,25:17,25:21,25:21)
2. MOK MARSONIA – OK ZADAR 1:3 (25:19,20:25,21:25,21:25)
2. kolo (14. ožujka 2020., 15. siječnja 2020.)
3. OK ROVINJ – MOK MARSONIA odgođeno
4. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL odgođeno
3. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
5. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA termin nije određen
6. OK ZADAR – OK ROVINJ termin nije određen
4. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
7. OK ROVINJ – OK ZADAR termin nije određen
8. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
5. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
9. OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL termin nije određen
10. OK ZADAR – MOK MARSONIA termin nije određen
6. kolo (11. travnja 2020.)
11. MOK MARSONIA – OK ROVINJ termin nije određen
12. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR termin nije određen
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 18 15 3 46 15 3.0667 1469 1171 1.2545 44
2. MOK MURSA - OSIJEK 18 15 3 51 21 2.4286 1637 1457 1.1235 44
3. OK SPLIT 18 13 5 43 22 1.9545 1462 1331 1.0984 37
4. OK SISAK 18 10 8 35 32 1.0938 1484 1473 1.0075 30
5. OK KITRO VARAŽDIN 18 9 9 37 33 1.1212 1555 1470 1.0578 29
6. OK MEDICINAR TRNJE 18 10 8 34 30 1.1333 1458 1380 1.0565 28
7. OKM CENTROMETAL 18 9 9 34 30 1.1333 1427 1364 1.0462 28
8. MOK MARSONIA 18 6 12 24 41 0.5854 1282 1506 0.8513 18
9. OK ZADAR 18 2 16 12 50 0.2400 1198 1458 0.8217 9
10. OK ROVINJ 18 1 17 11 53 0.2075 1178 1540 0.7649 3
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:23,12:25,25:16,26:24)
2. MOK MARSONIA – OK SISAK 1:3 (25:21,17:25,19:25,22:25)
3. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 0:3 (19:25,15:25,19:25)
4. OK MEDICINAR TRNJE – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,30:28)
5. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)
7. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:18,25:19)
8. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:17)
9. OK ROVINJ – OK SISAK 2:3 (31:29,25:23,23:25,21:25,12:15)
10. OK ZADAR – MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)
12. OK ROVINJ – OK ZADAR 3:2 (25:15,24:26,25:16,21:25,15:12)
13. OK MEDICINAR TRNJE – OK SISAK 3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)
14. OK SPLIT – MOK RIJEKA 0:3 (20:25,21:25,14:25)
15. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3:2 (25:18,20:25,17:25,25:19,15:13)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. OK KITRO VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,25:19)
17. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (22:25,25:23,25:20,22:25,15:9)
18. OK SISAK – OK SPLIT 3:1 (25:16,25:19,24:26,25:22)
19. OK ZADAR – OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,10:25,19:25)
20. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
21. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:22,16:25,9:25,17:25)
22. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:23,25:19)
23. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (27:25,25:23,25:15)
24. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:21)
25. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:1 (25:19,26:24,23:25,28:26)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
26. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 1:3 (12:25,25:23,23:25,19:25)
27. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,25:16,25:21)
28. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,19:25,20:25)
29. MOK MARSONIA – OK SPLIT 3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)
30. OK ROVINJ – OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,18:25,14:25)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
31. OK MEDICINAR TRNJE – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
32. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:12,25:17)
33. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:0 (25:17,32:30,25:15)
34. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:15,27:25)
35. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:0 (25:22,25:12,25:21)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
36. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK 2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)
37. OK ZADAR – MOK RIJEKA 0:3 (12:25,17:25,13:25)
38. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
39. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (17:25,10:25,25:20,15:25)
40. OK MEDICINAR TRNJE – OK SPLIT 0:3 (23:25,20:25,20:25)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
42. MOK MURSA - OSIJEK – OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)
43. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:13,25:15,25:17)
44. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 3:0 (25:9,25:13,25:15)
45. OK SISAK – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:22,25:20)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
46. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:17,25:23,25:20)
47. OK SISAK – MOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:23,25:20)
48. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:0 (25:16,25:12,25:20)
49. OKM CENTROMETAL – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (26:24,25:16,25:22)
50. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 2:3 (19:25,26:24,21:25,25:17,12:15)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
51. MOK MURSA - OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,24:26,25:17,25:23,15:13)
52. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:20,25:14,25:13)
53. OK MEDICINAR TRNJE – MOK RIJEKA 0:3 (24:26,19:25,14:25)
54. OK SISAK – OK ROVINJ 3:1 (25:22,22:25,29:27,25:13)
55. MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
56. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA 3:2 (25:18,23:25,25:15,21:25,15:8)
57. OK ZADAR – OK ROVINJ 3:1 (18:25,26:24,25:13,25:9)
58. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE 1:3 (23:25,19:25,25:23,23:25)
59. MOK RIJEKA – OK SPLIT 0:3 (19:25,23:25,20:25)
60. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:21,23:25,17:25,25:13,16:14)
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
61. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:20,21:25,19:25,22:25)
62. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:23,25:23,27:25)
63. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:20,25:19,25:12)
64. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:16,25:17)
65. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,14:25)
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
66. OK KITRO VARAŽDIN – OK ROVINJ 3:0 (25:10,25:18,25:16)
67. MOK MARSONIA – OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:18,21:25,25:19,16:25,9:15)
68. OK ZADAR – OK SPLIT 2:3 (19:25,25:13,25:21,22:25,8:15)
69. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (24:26,25:18,25:20,25:27,13:15)
70. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:23,22:25,26:24,25:11)
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
71. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:15,15:25,25:21,25:16)
72. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 1:3 (22:25,23:25,25:19,12:25)
73. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:17,25:18,25:20)
74. OK SPLIT – MOK MARSONIA 3:0 (25:12,25:9,25:14)
75. OK MEDICINAR TRNJE – OK ROVINJ 3:1 (20:25,25:23,25:12,25:13)
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
76. OK KITRO VARAŽDIN – OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)
77. OK ROVINJ – OK SPLIT 1:3 (25:21,21:25,17:25,16:25)
78. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,23:25)
79. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL 0:3 (20:25,19:25,15:25)
80. OK SISAK – MOK RIJEKA 0:3 (17:25,15:25,17:25)
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
81. OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (18:25,17:25,19:25)
82. MOK RIJEKA – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:18,25:23)
83. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 3:0 (25:18,25:10,25:23)
84. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:22,25:20)
85. OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:23,25:22,28:26)
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
86. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 2:3 (25:23,25:19,22:25,14:25,15:17)
87. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (23:25,20:25,27:25,20:25)
88. OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL 0:3 (20:25,9:25,16:25)
89. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 0:3 (14:25,12:25,16:25)
90. OK ZADAR – OK SISAK 0:3 (23:25,18:25,17:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 25. listopada 2020., 23,24
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem