Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke (2019./2020.)
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 6 6 0 18 1 18.0000 473 349 1.3553 18
2. OK OLIMPIK III 6 5 1 16 8 2.0000 541 505 1.0713 13
3. ŽOK KAŠTEL II 5 2 3 8 10 0.8000 379 394 0.9619 7
4. OK PETRINJA 5 2 3 6 10 0.6000 318 368 0.8641 6
5. ŽOK BJELOVAR 6 1 5 7 16 0.4375 467 541 0.8632 4
6. HAOK DUBRAVA 6 1 5 5 15 0.3333 425 446 0.9529 3
PRENESENE UTAKMICE
. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK IVANEC 0:3 (19:25,22:25,22:25)
. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:22,25:18)
. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL II 1:3 (17:25,21:25,25:18,20:25)
. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:17,19:25,23:25)
. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:1 (23:25,25:23,25:19,25:22)
. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA 0:3 (15:25,8:25,18:25)
. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA 0:3 (21:25,18:25,15:25)
. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 1:3 (21:25,25:23,20:25,18:25)
. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:10,25:11,25:22)
. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:22,25:22,25:17)
. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL II 3:0 (25:11,25:23,25:16)
. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:20,25:23,25:18)
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
1. OK OLIMPIK III - ŽOK BJELOVAR 3:2 (32:30,19:25,25:17,19:25,15:11)
2. ŽOK IVANEC - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:18,25:19,25:22)
3. OK PETRINJA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
2. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK OLIMPIK III 2:3 (25:13,21:25,25:22,20:25,7:15)
5. OK PETRINJA - ŽOK IVANEC 0:3 (20:25,15:25,15:25)
6. ŽOK BJELOVAR - HAOK DUBRAVA 3:1 (13:25,25:23,25:20,25:22)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
7. OK OLIMPIK III - ŽOK IVANEC odgođeno
8. ŽOK BJELOVAR - OK PETRINJA odgođeno
9. HAOK DUBRAVA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
10. ŽOK BJELOVAR - OK OLIMPIK III termin nije određen
11. HAOK DUBRAVA - ŽOK IVANEC termin nije određen
12. ŽOK KAŠTEL II - OK PETRINJA termin nije određen
5. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
13. OK OLIMPIK III - ŽOK KAŠTEL II termin nije određen
14. ŽOK IVANEC - OK PETRINJA termin nije određen
15. HAOK DUBRAVA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
16. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III termin nije određen
17. OK PETRINJA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
18. ŽOK KAŠTEL II - HAOK DUBRAVA termin nije određen
POREDAK OD 7. - 10. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK FENIKS 2 1 1 5 4 1.2500 204 197 1.0355 4
2. OK ŠTRIGOVA 2 1 1 4 3 1.3333 164 159 1.0314 3
3. OK PLAVI ZMAJ 1 1 0 3 2 1.5000 108 110 0.9818 2
4. OK KITRO VARAŽDIN II 1 0 1 0 3 0.0000 65 75 0.8667 0
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
1. OK ŠTRIGOVA - OK FENIKS 1:3 (20:25,25:19,22:25,22:25)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - OK PLAVI ZMAJ odgođeno
2. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
3. OK FENIKS - OK PLAVI ZMAJ 2:3 (22:25,26:28,25:19,25:21,12:15)
4. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:22,25:22,25:21)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK KITRO VARAŽDIN II - OK FENIKS odgođeno
6. OK PLAVI ZMAJ - OK ŠTRIGOVA odgođeno
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
7. OK FENIKS - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
8. OK PLAVI ZMAJ - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
5. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
9. OK PLAVI ZMAJ - OK FENIKS termin nije određen
10. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
11. OK FENIKS - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
12. OK ŠTRIGOVA - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
POREDAK OD 11. - 14. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO II 2 2 0 6 1 6.0000 169 135 1.2519 6
2. OK BRCKO 2 1 1 4 4 1.0000 187 176 1.0625 3
3. ŽOK LEPOGLAVA 2 1 1 3 5 0.6000 154 181 0.8508 2
4. OK GLINA 2 0 2 3 6 0.5000 188 206 0.9126 1
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
1. OK GLINA - ŽOK LEPOGLAVA 2:3 (24:26,25:22,25:18,20:25,12:15)
2. OK BRCKO - OK DON BOSCO II 1:3 (25:19,23:25,17:25,22:25)
2. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
3. ŽOK LEPOGLAVA - OK DON BOSCO II 0:3 (17:25,17:25,14:25)
4. OK BRCKO - OK GLINA 3:1 (24:26,25:12,26:24,25:20)
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
5. OK BRCKO - ŽOK LEPOGLAVA odgođeno
6. OK DON BOSCO II - OK GLINA odgođeno
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
7. ŽOK LEPOGLAVA - OK GLINA termin nije određen
8. OK DON BOSCO II - OK BRCKO termin nije određen
5. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
9. OK DON BOSCO II - ŽOK LEPOGLAVA termin nije određen
10. OK GLINA - OK BRCKO termin nije određen
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
11. ŽOK LEPOGLAVA - OK BRCKO termin nije određen
12. OK GLINA - OK DON BOSCO II termin nije određen
GRUPA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 12 12 0 36 3 12.0000 966 645 1.4977 36
2. ŽOK KAŠTEL II 12 7 5 26 22 1.1818 1032 1038 0.9942 21
3. ŽOK BJELOVAR 12 7 5 24 20 1.2000 959 934 1.0268 20
4. OK ŠTRIGOVA 12 6 6 23 20 1.1500 925 906 1.0210 19
5. OK KITRO VARAŽDIN II 12 6 6 23 21 1.0952 949 873 1.0871 19
6. OK BRCKO 12 4 8 16 29 0.5517 874 993 0.8802 11
7. ŽOK LEPOGLAVA 12 0 12 3 36 0.0833 651 967 0.6732 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK BJELOVAR - 0 -
2. OK BRCKO - OK ŠTRIGOVA 1:3 (25:16,12:25,17:25,21:25)
3. ŽOK IVANEC - ŽOK LEPOGLAVA 3:0 (25:10,25:9,25:14)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:16,25:20,25:27,10:25,15:13)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. 0 - OK KITRO VARAŽDIN II -
6. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK KAŠTEL II 0:3 (16:25,19:25,16:25)
7. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 1:3 (25:19,21:25,23:25,17:25)
8. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO 3:0 (25:19,25:23,25:23)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRCKO - 0 -
10. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:10,25:11,25:22)
11. ŽOK KAŠTEL II - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:22,25:22,23:25,26:24)
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK LEPOGLAVA 3:0 (25:6,25:12,25:18)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. 0 - ŽOK LEPOGLAVA -
14. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:20,25:23,25:19)
15. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL II 1:3 (17:25,21:25,25:18,20:25)
16. OK BRCKO - ŽOK IVANEC 0:3 (18:25,19:25,16:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. ŽOK IVANEC - 0 -
18. ŽOK KAŠTEL II - OK BRCKO 3:2 (18:25,26:24,23:25,25:15,15:12)
19. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR 3:1 (19:25,25:16,25:14,25:22)
20. ŽOK LEPOGLAVA - OK ŠTRIGOVA 0:3 (18:25,9:25,23:25)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. 0 - OK ŠTRIGOVA -
22. ŽOK BJELOVAR - ŽOK LEPOGLAVA 3:1 (25:27,25:22,25:16,25:13)
23. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:21,30:28,17:25,18:25,15:6)
24. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL II 3:0 (25:11,25:23,25:16)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. ŽOK KAŠTEL II - 0 -
26. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC 1:3 (25:22,25:27,15:25,14:25)
27. ŽOK LEPOGLAVA - OK BRCKO 1:3 (25:19,21:25,8:25,19:25)
28. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR 2:3 (17:25,25:16,21:25,25:22,8:15)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. 0 - ŽOK BJELOVAR -
30. OK ŠTRIGOVA - OK BRCKO 3:0 (25:11,25:16,25:14)
31. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK IVANEC 0:3 (13:25,10:25,11:25)
32. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK KAŠTEL II 3:2 (25:12,23:25,25:27,25:14,18:16)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. OK KITRO VARAŽDIN II - 0 -
34. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK LEPOGLAVA 3:1 (23:25,25:19,25:13,25:22)
35. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:8,25:14,25:16)
36. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR 1:3 (25:15,19:25,19:25,18:25)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. 0 - OK BRCKO -
38. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 1:3 (21:25,25:23,20:25,18:25)
39. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL II 3:1 (15:25,25:17,25:23,25:15)
40. ŽOK LEPOGLAVA - OK KITRO VARAŽDIN II 0:3 (20:25,20:25,8:25)
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
41. ŽOK LEPOGLAVA - 0 -
42. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:23,25:15,25:13)
43. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:22,25:22,25:17)
44. ŽOK IVANEC - OK BRCKO 3:0 (25:10,25:17,25:6)
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
45. 0 - ŽOK IVANEC -
46. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL II 3:2 (25:19,23:25,25:27,25:22,15:5)
47. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:9,25:16,25:18)
48. OK ŠTRIGOVA - ŽOK LEPOGLAVA 3:0 (25:20,25:20,25:19)
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
49. OK ŠTRIGOVA - 0 -
50. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK BJELOVAR 0:3 (17:25,21:25,18:25)
51. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO 3:0 (25:8,25:10,25:20)
52. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK IVANEC 0:3 (19:25,22:25,22:25)
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
53. 0 - ŽOK KAŠTEL II -
54. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:23,25:12,25:14)
55. OK BRCKO - ŽOK LEPOGLAVA 3:0 (25:13,25:21,25:20)
56. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:20,18:25,25:16,25:19)
GRUPA -JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK III 12 9 3 30 13 2.3077 984 857 1.1482 26
2. OK PETRINJA 12 9 3 27 14 1.9286 899 888 1.0124 26
3. HAOK DUBRAVA 12 8 4 27 14 1.9286 915 793 1.1538 24
4. OK PLAVI ZMAJ 12 6 6 22 22 1.0000 957 878 1.0900 17
5. OK FENIKS 12 5 7 20 26 0.7692 936 966 0.9689 15
6. OK GLINA 12 4 8 17 27 0.6296 913 1009 0.9049 14
7. OK DON BOSCO II 12 1 11 7 34 0.2059 762 975 0.7815 4
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK DON BOSCO II - 0 -
2. HAOK DUBRAVA - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:18,25:18,25:21)
3. OK FENIKS - OK PETRINJA 1:3 (25:15,21:25,21:25,19:25)
4. OK GLINA - OK OLIMPIK III 3:1 (25:27,29:27,25:18,25:18)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. 0 - OK OLIMPIK III -
6. OK PETRINJA - OK GLINA 3:2 (25:22,25:23,20:25,14:25,15:9)
7. OK PLAVI ZMAJ - OK FENIKS 2:3 (9:25,23:25,25:17,25:18,15:17)
8. OK DON BOSCO II - HAOK DUBRAVA 0:3 (21:25,17:25,15:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. HAOK DUBRAVA - 0 -
10. OK FENIKS - OK DON BOSCO II 3:0 (25:13,25:15,25:16)
11. OK GLINA - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (16:25,27:25,26:24,25:18)
12. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:22,25:18)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. 0 - OK PETRINJA -
14. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:20,22:25,14:25)
15. OK DON BOSCO II - OK GLINA 0:3 (15:25,15:25,25:27)
16. HAOK DUBRAVA - OK FENIKS 3:0 (25:13,25:11,25:23)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK FENIKS - 0 -
18. OK GLINA - HAOK DUBRAVA 0:3 (15:25,22:25,16:25)
19. OK OLIMPIK III - OK DON BOSCO II 3:0 (25:22,25:9,25:14)
20. OK PETRINJA - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (26:24,25:18,25:20)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. 0 - OK PLAVI ZMAJ -
22. OK DON BOSCO II - OK PETRINJA 0:3 (14:25,17:25,17:25)
23. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:17,19:25,23:25)
24. OK FENIKS - OK GLINA 3:2 (24:26,25:15,23:25,25:19,15:9)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK GLINA - 0 -
26. OK OLIMPIK III - OK FENIKS 3:0 (25:18,25:16,25:18)
27. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA 0:3 (15:25,8:25,18:25)
28. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO II 3:0 (25:15,25:13,25:21)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. 0 - OK DON BOSCO II -
30. OK PLAVI ZMAJ - HAOK DUBRAVA 3:2 (25:12,25:13,10:25,19:25,15:8)
31. OK PETRINJA - OK FENIKS 3:0 (25:23,25:16,25:21)
32. OK OLIMPIK III - OK GLINA 3:0 (25:10,25:15,25:19)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. OK OLIMPIK III - 0 -
34. OK GLINA - OK PETRINJA 1:3 (19:25,26:28,25:23,21:25)
35. OK FENIKS - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (16:25,21:25,17:25)
36. HAOK DUBRAVA - OK DON BOSCO II 3:0 (25:14,25:16,25:14)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. 0 - HAOK DUBRAVA -
38. OK DON BOSCO II - OK FENIKS 1:3 (18:25,25:15,17:25,17:25)
39. OK PLAVI ZMAJ - OK GLINA 3:0 (25:7,25:15,25:12)
40. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:1 (23:25,25:23,25:19,25:22)
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
41. OK PETRINJA - 0 -
42. OK OLIMPIK III - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:20,25:23,25:18)
43. OK GLINA - OK DON BOSCO II 3:1 (25:16,25:18,20:25,25:22)
44. OK FENIKS - HAOK DUBRAVA 2:3 (18:25,23:25,25:18,25:19,13:15)
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
45. 0 - OK FENIKS -
46. HAOK DUBRAVA - OK GLINA 3:0 (25:13,25:18,29:27)
47. OK DON BOSCO II - OK OLIMPIK III 3:1 (18:25,25:9,25:15,25:22)
48. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA 3:0 (25:10,25:13,25:14)
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
49. OK PLAVI ZMAJ - 0 -
50. OK PETRINJA - OK DON BOSCO II 3:0 (28:26,25:22,25:21)
51. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:20,25:23,25:18)
52. OK GLINA - OK FENIKS 0:3 (21:25,23:25,21:25)
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
53. 0 - OK GLINA -
54. OK FENIKS - OK OLIMPIK III 2:3 (25:22,13:25,11:25,25:10,5:15)
55. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA 0:3 (21:25,18:25,15:25)
56. OK DON BOSCO II - OK PLAVI ZMAJ 2:3 (25:22,16:25,27:25,21:25,15:17)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 4. kolovoza 2020., 15,35
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem