Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 6 1 6.0000 174 131 1.3282 6
2. OK MARINA KAŠTELA 3 2 1 7 6 1.1667 269 281 0.9573 5
3. OK KAŠTELA 2 1 1 3 3 1.0000 130 124 1.0484 3
4. HAOK RIJEKA CO 2 1 1 4 5 0.8000 186 196 0.9490 2
5. ŽOK ENNA VUKOVAR 3 0 3 4 9 0.4444 253 280 0.9036 2
1. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
1. HAOK MLADOST - 0 -
2. OK KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:14,25:18)
3. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (22:25,25:17,25:15,25:20)
2. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
4. 0 - HAOK RIJEKA CO -
5. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (23:25,25:19,25:12,23:25,10:15)
6. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (26:24,25:16,25:15)
3. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
7. OK KAŠTELA - 0 -
8. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 1:3 (22:25,19:25,25:23,10:25)
9. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (23:25,21:25,25:21,25:15,15:13)
4. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
10. 0 - ŽOK ENNA VUKOVAR -
11. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
12. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA subota, 29. veljače 2020. u 18,00
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
14. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA termin nije određen
15. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK MLADOST termin nije određen
6. kolo (11. ožujka 2020.)
16. 0 - HAOK MLADOST -
17. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK KAŠTELA termin nije određen
18. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
19. HAOK RIJEKA CO - 0 -
20. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
21. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST termin nije određen
8. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
22. 0 - OK KAŠTELA -
23. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
24. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
9. kolo (25. ožujka 2020.)
25. ŽOK ENNA VUKOVAR - 0 -
26. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST termin nije određen
27. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA termin nije određen
10. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
28. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
29. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
30. HAOK MLADOST - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
2. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 10 8 2 26 11 2.3636 837 720 1.1625 23
2. OK BRDA 10 6 4 23 16 1.4375 871 794 1.0970 19
3. OK POREČ 11 6 5 22 19 1.1579 898 873 1.0286 18
4. OK SPLIT 10 3 7 15 24 0.6250 825 872 0.9461 10
5. OK OLIMPIK 11 3 8 11 27 0.4074 715 887 0.8061 8
PRENESENE UTAKMICE
. OK BRDA - OK SPLIT 3:0 (27:25,26:24,25:10)
. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (11:25,17:25,13:25)
. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 0:3 (21:25,20:25,19:25)
. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:23,19:25,23:25)
. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:2 (18:25,25:20,22:25,25:14,15:9)
. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
. OK POREČ - OK BRDA 1:3 (16:25,25:21,23:25,23:25)
. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
. ŽOK OSIJEK - OK POREČ 3:0 (25:17,25:13,28:26)
. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
. OK POREČ - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:1 (14:25,25:22,25:16,25:21)
. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:0 (25:16,25:20,25:9)
. OK BRDA - OK POREČ 3:1 (24:26,25:23,25:16,25:11)
. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (23:25,25:18,25:23,25:22)
. OK OLIMPIK - OK POREČ 3:2 (20:25,20:25,25:22,25:23,15:8)
1. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
1. ŽOK OSIJEK - 0 -
2. OK BRDA - OK OLIMPIK 3:0 (25:11,25:18,25:13)
3. OK POREČ - OK SPLIT 3:1 (19:25,25:18,25:16,25:16)
2. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
4. 0 - OK SPLIT -
5. OK OLIMPIK - OK POREČ 1:3 (25:27,25:21,19:25,12:25)
6. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:0 (25:16,25:20,28:26)
3. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
7. OK BRDA - 0 -
8. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:10,25:21,25:22)
9. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:21,25:17)
4. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
10. 0 - OK OLIMPIK -
11. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT termin nije određen
12. OK BRDA - OK POREČ termin nije određen
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK POREČ - 0 -
14. OK SPLIT - OK BRDA termin nije određen
15. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK termin nije određen
6. kolo (11. ožujka 2020.)
16. 0 - ŽOK OSIJEK -
17. OK OLIMPIK - OK BRDA termin nije određen
18. OK SPLIT - OK POREČ termin nije određen
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
19. OK SPLIT - 0 -
20. OK POREČ - OK OLIMPIK termin nije određen
21. OK BRDA - ŽOK OSIJEK termin nije određen
8. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
22. 0 - OK BRDA -
23. ŽOK OSIJEK - OK POREČ termin nije određen
24. OK OLIMPIK - OK SPLIT termin nije određen
9. kolo (25. ožujka 2020.)
25. OK OLIMPIK - 0 -
26. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK termin nije određen
27. OK POREČ - OK BRDA termin nije određen
10. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
28. 0 - OK POREČ -
29. OK BRDA - OK SPLIT termin nije određen
30. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK termin nije određen
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 14 11 3 34 15 2.2667 1147 1007 1.1390 31
2. HAOK RIJEKA CO 14 11 3 36 19 1.8947 1256 1109 1.1326 31
3. ŽOK ENNA VUKOVAR 14 9 5 35 19 1.8421 1205 1072 1.1241 30
4. ŽOK OSIJEK 14 7 7 26 26 1.0000 1131 1096 1.0319 21
5. OK BRDA 14 6 8 24 29 0.8276 1156 1162 0.9948 19
6. OK POREČ 14 4 10 19 32 0.5938 1043 1169 0.8922 13
7. OK SPLIT 14 4 10 20 35 0.5714 1140 1231 0.9261 13
8. OK OLIMPIK 14 4 10 16 35 0.4571 950 1182 0.8037 10
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK 2:3 (25:16,25:19,23:25,23:25,9:15)
2. OK BRDA - OK SPLIT 3:0 (27:25,26:24,25:10)
3. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 0:3 (17:25,14:25,15:25)
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:21,25:23,25:16)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
6. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:16,21:25,20:25,25:20,11:15)
7. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:1 (23:25,25:23,25:22,27:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:23,19:25,23:25)
10. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (17:25,21:25,15:25)
11. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:3 (23:25,18:25,14:25)
12. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (24:26,15:25,25:21,23:25)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,18:25,12:25,21:25)
14. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
15. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,14:25,16:25)
16. OK BRDA - OK POREČ 3:1 (24:26,25:23,25:16,25:11)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:0 (25:16,25:20,25:9)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:0 (25:18,25:19,25:19)
19. ŽOK OSIJEK - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (20:25,18:25,14:25)
20. HAOK RIJEKA CO - OK SPLIT 3:0 (25:17,25:18,25:17)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 2:3 (13:25,22:25,25:21,25:16,7:15)
23. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
24. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (31:29,25:22,25:19)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:1 (25:20,20:25,25:21,25:13)
26. ŽOK OSIJEK - OK POREČ 3:0 (25:17,25:13,28:26)
27. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 3:0 (25:22,25:19,25:21)
28. OK SPLIT - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (16:25,20:25,28:26,25:20,15:6)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (15:25,13:25,12:25)
30. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
31. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:2 (25:21,22:25,23:25,25:20,18:16)
32. ŽOK OSIJEK - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (23:25,24:26,23:25)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
34. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:20,25:19,25:23)
35. OK POREČ - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
36. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (18:25,17:25,23:25)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (11:25,17:25,13:25)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:0 (25:11,25:18,25:14)
39. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:23,25:23,11:25,22:25,11:15)
40. HAOK RIJEKA CO - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:23,25:16)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
41. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 3:1 (24:26,25:22,25:11,25:13)
42. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (23:25,25:18,25:23,25:22)
43. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (25:27,25:15,24:26,18:25)
44. OK POREČ - OK BRDA 1:3 (16:25,25:21,23:25,23:25)
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
45. OK OLIMPIK - OK POREČ 3:2 (20:25,20:25,25:22,25:23,15:8)
46. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,17:25,12:25)
47. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK OSIJEK 3:2 (27:29,25:20,25:15,23:25,15:12)
48. OK SPLIT - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,20:25,20:25,23:25)
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
49. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:1 (14:25,25:22,25:16,25:21)
50. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (25:14,25:19,19:25,21:25,15:13)
51. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:2 (18:25,25:20,22:25,25:14,15:9)
52. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (25:23,22:25,25:20,25:14)
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
53. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (12:25,20:25,18:25)
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 0:3 (21:25,20:25,19:25)
55. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,25:27,25:22,25:18)
56. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT 3:0 (25:21,25:11,25:20)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. veljače 2020., 10,20
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem