Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - juniori
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDICINAR TRNJE 3 3 0 9 0 225 161 1.3975 9
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3 2 1 6 5 1.2000 233 246 0.9472 5
3. OK ROVINJ 3 1 2 5 8 0.6250 272 277 0.9819 3
4. MOK MURSA - OSIJEK 3 0 3 2 9 0.2222 204 250 0.8160 1
1. kolo (24. siječnja 2020., 24. siječnja 2020.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 2:3 (25:18,25:17,19:25,21:25,10:15)   video-prijenos
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (21:25,13:25,22:25)   video-prijenos
2. kolo (24. siječnja 2020., 24. siječnja 2020.)
3. OK ROVINJ - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (20:25,22:25,19:25)   video-prijenos
4. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (18:25,19:25,23:25)   video-prijenos
3. kolo (25. siječnja 2020., 25. siječnja 2020.)
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 3:2 (17:25,25:22,29:27,16:25,15:12)   video-prijenos
6. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:10,25:21,25:13)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 6 0 150 82 1.8293 6
2. MOK RIJEKA 2 1 1 3 3 1.0000 126 108 1.1667 3
3. OK SPLIT 2 0 2 0 6 0.0000 64 150 0.4267 0
1. kolo (24. siječnja 2020., 24. siječnja 2020.)
7. MOK RIJEKA - 0 -
8. HAOK MLADOST - OK SPLIT 3:0 (25:10,25:11,25:10)   video-prijenos
2. kolo (24. siječnja 2020., 24. siječnja 2020.)
9. 0 - OK SPLIT -
10. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,16:25,16:25)   video-prijenos
3. kolo (25. siječnja 2020., 25. siječnja 2020.)
11. HAOK MLADOST - 0 -
12. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,8:25,12:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
1. kolo (25. siječnja 2020.)
14. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:17,25:9)   video-prijenos
POLUFINALE (25. siječnja 2020.)
15. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA 3:0 (25:13,25:18,25:11)   video-prijenos
16. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:21,25:8,25:12)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (26. siječnja 2020.)
17. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (22:25,21:25,25:18,17:25)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (26. siječnja 2020.)
18. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (24:26,25:18,10:25,19:25)   video-prijenos
FINALE (26. siječnja 2020.)
19. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,15:25,13:25)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. OK MEDICINAR TRNJE
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
4. MOK RIJEKA
5. MOK MURSA - OSIJEK
6. OK ROVINJ
7. OK SPLIT
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. ožujka 2020., 18,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem