Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA – seniorke (2019./2020.)
13. do 18. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK IV 5 4 1 12 5 2.4000 360 314 1.1465 11
2. OK LINGA II 5 3 2 11 8 1.3750 415 401 1.0349 10
3. OK POSAVINA BROD II 5 3 2 10 8 1.2500 403 374 1.0775 8
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III 5 3 2 9 8 1.1250 385 327 1.1774 8
5. OK DONJI MIHOLJAC 5 2 3 12 12 1.0000 514 487 1.0554 8
6. ŽOK VALLIS AUREA II 5 0 5 2 15 0.1333 245 419 0.5847 0
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:13,25:22,20:25,19:25,7:15)
2. OK POSAVINA BROD II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:13,25:16,25:5)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK LINGA II 0:3 (17:25,27:29,21:25)
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. ŽOK OSIJEK IV – OK LINGA II 3:0 (25:23,25:17,25:8)
5. OK POSAVINA BROD II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:23,25:22,27:25)
6. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (22:25,25:7,25:20,25:20)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK OSIJEK IV 0:3 (17:25,12:25,17:25)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:19,25:23,13:25,21:25,16:14)
9. OK LINGA II – OK POSAVINA BROD II 3:1 (25:21,25:22,12:25,25:23)
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. ŽOK OSIJEK IV – OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:14,25:14,25:21)
11. OK DONJI MIHOLJAC – OK LINGA II 3:2 (23:25,25:18,25:21,17:25,17:15)
12. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (8:25,10:25,12:25)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:15,25:12,25:8)
14. OK LINGA II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:8)
15. OK POSAVINA BROD II – OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (19:25,29:27,25:19,23:25,15:12)
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. ŽOK OSIJEK IV – OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
17. ŽOK VALLIS AUREA II – OK POSAVINA BROD II odgođeno
18. OK LINGA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III odgođeno
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. OK LINGA II – ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
20. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK POSAVINA BROD II termin nije određen
21. ŽOK VALLIS AUREA II – OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. ŽOK OSIJEK IV – ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
23. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
24. OK POSAVINA BROD II – OK LINGA II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. OK POSAVINA BROD II – ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
26. OK LINGA II – OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
27. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. ŽOK OSIJEK IV – ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
29. ŽOK VALLIS AUREA II – OK LINGA II termin nije određen
30. OK DONJI MIHOLJAC – OK POSAVINA BROD II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 27. listopada 2020., 13,26
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem