Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
7. do 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE II 5 5 0 15 2 7.5000 399 307 1.2997 14
2. ŽOK VITEZ 11 5 3 2 12 9 1.3333 458 430 1.0651 9
3. AOK OSIJEK II 3 1 2 5 7 0.7143 247 258 0.9574 4
4. OK KOLONIJA II 3 1 2 3 6 0.5000 197 188 1.0479 3
5. OK ČEPIN II 4 1 3 5 11 0.4545 312 362 0.8619 3
6. OK OSIJEK JUG 2 4 1 3 4 9 0.4444 232 300 0.7733 3
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN II 3:2 (25:19,26:24,23:25,20:25,15:7)
2. OK BELIŠĆE II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:17,25:16,25:20)
3. OK KOLONIJA II - AOK OSIJEK II odgođeno
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. OK ČEPIN II - AOK OSIJEK II 3:2 (20:25,25:21,23:25,25:20,15:12)
5. OK OSIJEK JUG 2 - OK KOLONIJA II 0:3 (12:25,6:25,16:25)
6. ŽOK VITEZ 11 - OK BELIŠĆE II 2:3 (25:18,25:15,21:25,18:25,14:16)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. OK BELIŠĆE II - OK ČEPIN II 3:0 (25:12,25:13,25:21)
8. OK KOLONIJA II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (27:29,22:25,20:25)
9. AOK OSIJEK II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. OK ČEPIN II - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (20:25,16:25,22:25)
11. ŽOK VITEZ 11 - AOK OSIJEK II 1:3 (14:25,18:25,25:17,18:25)
12. OK BELIŠĆE II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:16,25:18,25:19)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II odgođeno
14. AOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE II 0:3 (11:25,21:25,20:25)
15. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK VITEZ 11 1:3 (19:25,25:17,8:25,18:25)
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. OK ČEPIN II - ŽOK VITEZ 11 odgođeno
17. OK OSIJEK JUG 2 - OK BELIŠĆE II odgođeno
18. AOK OSIJEK II - OK KOLONIJA II odgođeno
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. AOK OSIJEK II - OK ČEPIN II termin nije određen
20. OK KOLONIJA II - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
21. OK BELIŠĆE II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
23. ŽOK VITEZ 11 - OK KOLONIJA II termin nije određen
24. OK OSIJEK JUG 2 - AOK OSIJEK II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II termin nije određen
26. AOK OSIJEK II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
27. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II termin nije određen
29. OK BELIŠĆE II - AOK OSIJEK II termin nije određen
30. ŽOK VITEZ 11 - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 29. ožujka 2020., 12,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem