Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD – seniorke (2019./2020.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KASTAV 1998 16 15 1 47 5 9.4000 1266 798 1.5865 46
2. OK RJEČINA 16 14 2 43 9 4.7778 1233 856 1.4404 41
3. HAOK RIJEKA CO II 16 12 4 40 17 2.3529 1309 1023 1.2796 37
4. ŽOK LOŠINJ 16 11 5 36 25 1.4400 1299 1228 1.0578 30
5. ŽOK CRIKVENICA 16 9 7 29 24 1.2083 1132 1095 1.0338 26
6. OK BALE 16 9 7 30 28 1.0714 1222 1185 1.0312 25
7. OK VODNJAN 16 7 9 27 32 0.8438 1192 1252 0.9521 21
8. ŽOK PAZIN II 16 7 9 26 32 0.8125 1175 1252 0.9385 21
9. OK VERUDA 16 5 11 26 38 0.6842 1219 1391 0.8763 18
10. OK NOVIGRAD 16 6 10 21 35 0.6000 1125 1277 0.8810 16
11. OK SVETI LOVREĆ 16 1 15 10 46 0.2174 932 1330 0.7008 6
12. OK MARČANA 16 0 16 4 48 0.0833 855 1272 0.6722 1
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK PAZIN II – OK RJEČINA 0:3 (21:25,12:25,9:25)
2. OK VODNJAN – OK VERUDA 3:2 (25:12,27:29,14:25,28:26,15:10)
3. OK MARČANA – OK NOVIGRAD 0:3 (24:26,17:25,12:25)
4. ŽOK LOŠINJ – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:12,25:21,25:7)
5. OK KASTAV 1998 – ŽOK CRIKVENICA 3:0 (25:8,25:21,25:16)
6. HAOK RIJEKA CO II – OK BALE 3:0 (25:21,25:11,25:16)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK RJEČINA – OK BALE 3:0 (25:20,25:10,25:12)
8. ŽOK CRIKVENICA – HAOK RIJEKA CO II 0:3 (22:25,18:25,14:25)
9. OK SVETI LOVREĆ – OK KASTAV 1998 0:3 (15:25,8:25,14:25)
10. OK NOVIGRAD – ŽOK LOŠINJ 0:3 (22:25,22:25,19:25)
11. OK VERUDA – OK MARČANA 3:0 (25:16,25:12,25:17)
12. ŽOK PAZIN II – OK VODNJAN 3:2 (11:25,25:19,25:20,20:25,15:7)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK VODNJAN – OK RJEČINA 2:3 (25:22,25:20,23:25,29:31,9:15)
14. OK MARČANA – ŽOK PAZIN II 0:3 (22:25,21:25,20:25)
15. ŽOK LOŠINJ – OK VERUDA 3:2 (23:25,25:14,25:11,24:26,15:8)
16. OK KASTAV 1998 – OK NOVIGRAD 3:0 (25:10,25:9,25:9)
17. HAOK RIJEKA CO II – OK SVETI LOVREĆ 3:1 (24:26,25:11,25:11,25:18)
18. OK BALE – ŽOK CRIKVENICA 3:0 (25:21,25:12,25:17)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. OK RJEČINA – ŽOK CRIKVENICA 3:0 (25:16,25:13,26:24)
20. OK SVETI LOVREĆ – OK BALE 0:3 (16:25,17:25,10:25)
21. OK NOVIGRAD – HAOK RIJEKA CO II 3:2 (24:26,25:20,25:18,18:25,15:12)
22. OK VERUDA – OK KASTAV 1998 0:3 (13:25,10:25,23:25)
23. ŽOK PAZIN II – ŽOK LOŠINJ 2:3 (19:25,21:25,25:15,25:20,7:15)
24. OK VODNJAN – OK MARČANA 3:0 (25:16,25:8,25:12)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK MARČANA – OK RJEČINA 0:3 (13:25,5:25,11:25)
26. ŽOK LOŠINJ – OK VODNJAN 3:1 (25:22,17:25,25:16,25:20)
27. OK KASTAV 1998 – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:18,25:16,25:5)
28. HAOK RIJEKA CO II – OK VERUDA 3:0 (25:9,25:17,25:12)
29. OK BALE – OK NOVIGRAD 3:0 (25:5,29:27,25:7)
30. ŽOK CRIKVENICA – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:21,25:9,25:20)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. OK RJEČINA – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:11,25:9,25:17)
32. OK NOVIGRAD – ŽOK CRIKVENICA 1:3 (26:28,25:23,12:25,19:25)
33. OK VERUDA – OK BALE 2:3 (26:24,15:25,25:23,18:25,11:15)
34. ŽOK PAZIN II – HAOK RIJEKA CO II 2:3 (13:25,23:25,25:20,25:21,9:15)
35. OK VODNJAN – OK KASTAV 1998 0:3 (17:25,11:25,17:25)
36. OK MARČANA – ŽOK LOŠINJ 1:3 (23:25,25:18,23:25,18:25)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. ŽOK LOŠINJ – OK RJEČINA 1:3 (16:25,25:17,22:25,17:25)
38. OK KASTAV 1998 – OK MARČANA 3:0 (25:10,25:10,25:22)
39. HAOK RIJEKA CO II – OK VODNJAN 3:0 (25:13,25:20,25:12)
40. OK BALE – ŽOK PAZIN II 3:1 (25:20,21:25,25:21,25:22)
41. ŽOK CRIKVENICA – OK VERUDA 3:0 (25:9,25:12,26:24)
42. OK SVETI LOVREĆ – OK NOVIGRAD 0:3 (19:25,23:25,13:25)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
43. OK RJEČINA – OK NOVIGRAD 3:0 (25:13,25:10,25:17)
44. OK VERUDA – OK SVETI LOVREĆ 3:2 (15:25,22:25,25:11,25:16,15:10)
45. ŽOK CRIKVENICA – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:15,25:14,25:18)
46. OK VODNJAN – OK BALE 3:0 (25:14,25:23,25:18)
47. OK MARČANA – HAOK RIJEKA CO II 0:3 (14:25,8:25,10:25)
48. ŽOK LOŠINJ – OK KASTAV 1998 1:3 (25:23,13:25,8:25,9:25)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. OK KASTAV 1998 – OK RJEČINA 3:0 (25:19,25:15,25:12)
50. HAOK RIJEKA CO II – ŽOK LOŠINJ 3:0 (25:7,25:1,25:20)
51. OK BALE – OK MARČANA 3:0 (25:11,25:18,25:14)
52. ŽOK CRIKVENICA – OK VODNJAN 3:0 (25:9,25:19,25:22)
53. OK SVETI LOVREĆ – ŽOK PAZIN II 2:3 (15:25,25:21,15:25,26:24,10:15)
54. OK NOVIGRAD – OK VERUDA 1:3 (19:25,27:29,26:24,17:25)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. OK RJEČINA – OK VERUDA 3:0 (25:5,25:8,25:11)
56. ŽOK PAZIN II – OK NOVIGRAD 3:0 (26:24,25:21,25:18)
57. OK VODNJAN – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:16,25:8,25:21)
58. OK MARČANA – ŽOK CRIKVENICA 0:3 (11:25,12:25,11:25)
59. ŽOK LOŠINJ – OK BALE 3:1 (25:13,21:25,25:18,25:22)
60. OK KASTAV 1998 – HAOK RIJEKA CO II 3:0 (25:15,25:13,25:17)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. HAOK RIJEKA CO II – OK RJEČINA 3:1 (22:25,25:16,25:22,25:18)
62. OK BALE – OK KASTAV 1998 3:2 (26:24,25:15,8:25,24:26,17:15)
63. ŽOK CRIKVENICA – ŽOK LOŠINJ 3:0 (25:22,25:23,25:14)
64. OK SVETI LOVREĆ – OK MARČANA 3:1 (20:25,25:16,25:21,25:23)
65. OK NOVIGRAD – OK VODNJAN 1:3 (16:25,25:22,17:25,20:25)
66. OK VERUDA – ŽOK PAZIN II 1:3 (11:25,25:21,26:28,16:25)
12. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
67. OK RJEČINA – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:17,25:13,25:17)
68. OK VERUDA – OK VODNJAN 2:3 (23:25,20:25,25:19,25:19,11:15)
69. OK NOVIGRAD – OK MARČANA 3:0 (25:20,25:15,25:23)
70. OK SVETI LOVREĆ – ŽOK LOŠINJ 0:3 (17:25,19:25,13:25)
71. ŽOK CRIKVENICA – OK KASTAV 1998 1:3 (25:13,12:25,21:25,10:25)
72. OK BALE – HAOK RIJEKA CO II 3:2 (23:25,25:17,21:25,25:22,15:6)
13. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
73. OK BALE – OK RJEČINA 0:3 (21:25,14:25,16:25)
74. HAOK RIJEKA CO II – ŽOK CRIKVENICA 3:1 (25:8,25:17,27:29,25:19)
75. OK KASTAV 1998 – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:10,25:13,25:21)
76. ŽOK LOŠINJ – OK NOVIGRAD 1:3 (25:19,17:25,23:25,20:25)
77. OK MARČANA – OK VERUDA 2:3 (21:25,25:19,25:23,13:25,10:15)
78. OK VODNJAN – ŽOK PAZIN II 0:3 (17:25,25:27,17:25)
14. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
79. OK RJEČINA – OK VODNJAN 3:0 (25:7,25:14,25:9)
80. ŽOK PAZIN II – OK MARČANA 3:0 (25:14,25:21,25:15)
81. OK VERUDA – ŽOK LOŠINJ 2:3 (25:16,25:19,24:26,14:25,6:15)
82. OK NOVIGRAD – OK KASTAV 1998 0:3 (16:25,19:25,19:25)
83. OK SVETI LOVREĆ – HAOK RIJEKA CO II 0:3 (13:25,9:25,19:25)
84. ŽOK CRIKVENICA – OK BALE 3:0 (25:12,25:22,26:24)
15. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
85. ŽOK CRIKVENICA – OK RJEČINA 0:3 (16:25,15:25,21:25)
86. OK BALE – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:21,25:15,25:12)
87. HAOK RIJEKA CO II – OK NOVIGRAD 3:0 (25:14,25:20,25:21)
88. OK KASTAV 1998 – OK VERUDA 3:0 (25:16,25:18,25:12)
89. ŽOK LOŠINJ – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:13,25:18,25:23)
90. OK MARČANA – OK VODNJAN 0:3 (19:25,24:26,13:25)
16. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
91. OK RJEČINA – OK MARČANA 3:0 (25:12,25:22,25:12)
92. OK VODNJAN – ŽOK LOŠINJ 1:3 (25:23,12:25,13:25,13:25)
93. ŽOK PAZIN II – OK KASTAV 1998 0:3 (23:25,12:25,23:25)
94. OK VERUDA – HAOK RIJEKA CO II 3:0 (25:17,25:23,26:24)
95. OK NOVIGRAD – OK BALE 3:2 (25:22,19:25,25:10,23:25,15:12)
96. OK SVETI LOVREĆ – ŽOK CRIKVENICA 2:3 (25:22,25:22,21:25,21:25,12:15)
17. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
98. ŽOK CRIKVENICA – OK NOVIGRAD odgođeno
99. OK BALE – OK VERUDA odgođeno
100. HAOK RIJEKA CO II – ŽOK PAZIN II odgođeno
101. OK KASTAV 1998 – OK VODNJAN odgođeno
102. ŽOK LOŠINJ – OK MARČANA odgođeno
18. kolo
103. OK RJEČINA – ŽOK LOŠINJ termin nije određen
104. OK MARČANA – OK KASTAV 1998 termin nije određen
105. OK VODNJAN – HAOK RIJEKA CO II termin nije određen
106. ŽOK PAZIN II – OK BALE termin nije određen
107. OK VERUDA – ŽOK CRIKVENICA termin nije određen
108. OK NOVIGRAD – OK SVETI LOVREĆ termin nije određen
19. kolo
109. OK NOVIGRAD – OK RJEČINA termin nije određen
110. OK SVETI LOVREĆ – OK VERUDA termin nije određen
111. ŽOK PAZIN II – ŽOK CRIKVENICA termin nije određen
112. OK BALE – OK VODNJAN termin nije određen
113. HAOK RIJEKA CO II – OK MARČANA termin nije određen
114. OK KASTAV 1998 – ŽOK LOŠINJ termin nije određen
20. kolo
115. OK RJEČINA – OK KASTAV 1998 termin nije određen
116. ŽOK LOŠINJ – HAOK RIJEKA CO II termin nije određen
117. OK MARČANA – OK BALE termin nije određen
118. OK VODNJAN – ŽOK CRIKVENICA termin nije određen
119. ŽOK PAZIN II – OK SVETI LOVREĆ termin nije određen
120. OK VERUDA – OK NOVIGRAD termin nije određen
21. kolo
121. OK VERUDA – OK RJEČINA termin nije određen
122. OK NOVIGRAD – ŽOK PAZIN II termin nije određen
123. OK SVETI LOVREĆ – OK VODNJAN termin nije određen
124. ŽOK CRIKVENICA – OK MARČANA termin nije određen
125. OK BALE – ŽOK LOŠINJ termin nije određen
126. HAOK RIJEKA CO II – OK KASTAV 1998 termin nije određen
22. kolo
127. OK RJEČINA – HAOK RIJEKA CO II termin nije određen
128. OK KASTAV 1998 – OK BALE četvrtak, 12. ožujka 2020. u 20,30
129. ŽOK LOŠINJ – ŽOK CRIKVENICA termin nije određen
130. OK MARČANA – OK SVETI LOVREĆ termin nije određen
131. OK VODNJAN – OK NOVIGRAD termin nije određen
132. ŽOK PAZIN II – OK VERUDA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 23. listopada 2020., 21,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem