Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BARANJA 8 7 1 22 6 3.6667 667 502 1.3287 20
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 8 6 2 19 9 2.1111 619 517 1.1973 18
3. OK ĐAKOVO II 8 6 2 20 10 2.0000 677 519 1.3044 17
4. ŽOK VITEZ 11 8 5 3 18 10 1.8000 603 553 1.0904 16
5. OK BELIŠĆE II 8 5 3 16 10 1.6000 579 471 1.2293 15
6. OK KOLONIJA II 8 4 4 15 12 1.2500 555 493 1.1258 13
7. OK DONJI MIHOLJAC 8 2 6 7 21 0.3333 430 638 0.6740 5
8. ŽOK VALLIS AUREA II 8 1 7 5 21 0.2381 407 608 0.6694 4
9. ŽOK ENNA VUKOVAR III 8 0 8 1 24 0.0417 383 619 0.6187 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 0:3 (17:25,12:25,6:25)
3. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA 1:3 (14:25,26:24,18:25,20:25)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK VITEZ 11 3:1 (20:25,25:14,25:19,25:17)
5. OK BELIŠĆE II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:8,25:19)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. 0 - ŽOK VALLIS AUREA II -
7. ŽOK VITEZ 11 - OK BELIŠĆE II 3:0 (25:16,25:13,25:20)
8. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:19,25:10,26:24)
9. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II 0:3 (5:25,20:25,13:25)
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (25:11,18:25,25:13,25:21)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
12. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:10,25:12,23:25,25:11)
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - OK KOLONIJA II 3:1 (25:15,25:10,17:25,25:15)
14. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA 0:3 (28:30,19:25,14:25)
15. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (16:25,11:25,12:25)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. 0 - ŽOK VITEZ 11 -
17. ŽOK BARANJA - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:11,25:19,25:11)
18. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II 0:3 (23:25,6:25,20:25)
19. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (10:25,8:25,18:25)
20. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK ĐAKOVO II 0:3 (16:25,18:25,17:25)
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK ĐAKOVO II - 0 -
22. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:13,25:17,25:14)
23. OK BELIŠĆE II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:13,25:10)
24. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 0:3 (16:25,14:25,17:25)
25. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK BARANJA 3:1 (25:22,23:25,25:20,25:16)
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. 0 - ŽOK BARANJA -
27. OK KOLONIJA II - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:15,25:9,25:16)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:2 (18:25,20:25,25:23,25:14,15:8)
29. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK BELIŠĆE II 0:3 (13:25,11:25,10:25)
30. OK ĐAKOVO II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:1 (23:25,25:19,25:13,25:8)
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - 0 -
32. OK BELIŠĆE II - OK ĐAKOVO II 3:1 (25:13,15:25,25:8,30:28)
33. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:19,25:12,26:24)
34. ŽOK VITEZ 11 - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:17,25:22,25:15)
35. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II 3:2 (16:25,25:23,23:25,25:21,15:9)
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. 0 - OK KOLONIJA II -
37. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK BARANJA 0:3 (7:25,13:25,8:25)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK VITEZ 11 0:3 (18:25,16:25,20:25)
39. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:3,25:14,25:6)
40. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - OK BELIŠĆE II 3:1 (25:22,14:25,25:9,25:18)
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK BELIŠĆE II - 0 -
42. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (16:25,21:25,12:25)
43. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO II 2:3 (25:19,19:25,15:25,25:20,6:15)
44. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:10,25:12,25:18)
45. OK KOLONIJA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:9,25:8)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI II 8 8 0 24 3 8.0000 663 430 1.5419 24
2. ŽOK NAŠICE II 8 6 2 19 9 2.1111 632 544 1.1618 18
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 8 6 2 19 9 2.1111 654 452 1.4469 17
4. AOK OSIJEK II 8 5 3 18 12 1.5000 670 569 1.1775 14
5. OK OSIJEK JUG 2 8 4 4 12 14 0.8571 526 552 0.9529 12
6. OK ČEPIN II 8 3 5 14 15 0.9333 559 626 0.8930 10
7. OK LINGA II 8 2 6 8 19 0.4211 428 616 0.6948 5
8. OK POSAVINA BROD II 8 1 7 9 22 0.4091 577 697 0.8278 5
9. ŽOK OSIJEK IV 8 1 7 3 23 0.1304 403 626 0.6438 2
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK POSAVINA BROD II - 0 -
2. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI II 0:3 (11:25,22:25,6:25)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - AOK OSIJEK II 3:1 (25:17,19:25,25:14,27:25)
4. OK LINGA II - OK OSIJEK JUG 2 1:3 (16:25,25:11,11:25,24:26)
5. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:8,25:16,25:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. 0 - ŽOK OSIJEK IV -
7. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II 3:1 (25:11,25:12,23:25,25:18)
8. AOK OSIJEK II - OK LINGA II 3:1 (20:25,25:22,25:9,25:19)
9. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:20,25:16,25:23)
10. OK POSAVINA BROD II - ŽOK NAŠICE II 3:1 (13:25,25:17,27:25,25:23)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK NAŠICE II - 0 -
12. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:15,25:11,25:18)
13. OK LINGA II - ŽOK VINKOVCI II 0:3 (12:25,7:25,7:25)
14. OK ČEPIN II - AOK OSIJEK II 0:3 (14:25,12:25,19:25)
15. ŽOK OSIJEK IV - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (23:25,9:25,23:25)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. 0 - OK OSIJEK JUG 2 -
17. AOK OSIJEK II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:10,25:23,25:16)
18. ŽOK VINKOVCI II - OK ČEPIN II 3:1 (25:15,25:18,23:25,25:11)
19. OK POSAVINA BROD II - OK LINGA II 1:3 (21:25,25:14,19:25,23:25)
20. ŽOK NAŠICE II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (25:22,26:24,21:25,25:23)
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - 0 -
22. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II 0:3 (9:25,13:25,4:25)
23. OK ČEPIN II - OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:15,25:22,25:21)
24. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VINKOVCI II 0:3 (11:25,12:25,13:25)
25. OK OSIJEK JUG 2 - AOK OSIJEK II 0:3 (17:25,17:25,11:25)
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. 0 - AOK OSIJEK II -
27. ŽOK VINKOVCI II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:12,25:18,25:16)
28. OK POSAVINA BROD II - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:16,21:25,25:15,20:25,10:15)
29. ŽOK NAŠICE II - OK ČEPIN II 3:1 (17:25,25:17,25:23,25:12)
30. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 3:0 (bez borbe)
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. OK LINGA II - 0 -
32. OK ČEPIN II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 2:3 (20:25,25:17,25:23,3:25,4:15)
33. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NAŠICE II 0:3 (20:25,10:25,16:25)
34. OK OSIJEK JUG 2 - OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:17,25:19,25:19)
35. AOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI II 1:3 (21:25,25:19,21:25,23:25)
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. 0 - ŽOK VINKOVCI II -
37. OK POSAVINA BROD II - AOK OSIJEK II 2:3 (9:25,25:20,25:16,8:25,9:15)
38. ŽOK NAŠICE II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:20,25:19,25:19)
39. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:11,25:11)
40. OK LINGA II - OK ČEPIN II 0:3 (20:25,18:25,23:25)
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK ČEPIN II - 0 -
42. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (11:25,18:25,17:25)
43. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (9:25,16:25,17:25)
44. AOK OSIJEK II - ŽOK NAŠICE II 1:3 (25:14,23:25,16:25,14:25)
45. ŽOK VINKOVCI II - OK POSAVINA BROD II 3:1 (21:25,25:17,25:9,25:14)
1. do 6. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 5 4 1 12 5 2.4000 411 327 1.2569 12
2. ŽOK BARANJA 5 4 1 13 5 2.6000 413 370 1.1162 11
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 5 3 2 10 7 1.4286 376 347 1.0836 9
4. OK ĐAKOVO II 5 2 3 7 10 0.7000 379 374 1.0134 6
5. ŽOK NAŠICE II 5 2 3 7 10 0.7000 340 394 0.8629 6
6. ŽOK VINKOVCI II 5 0 5 3 15 0.2000 325 432 0.7523 1
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:18,25:17,25:11)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK NAŠICE II 3:1 (23:25,25:17,25:11,25:16)
3. OK ĐAKOVO II - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:22,25:15,25:14)
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:15,25:16,25:13)
5. ŽOK NAŠICE II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:20,25:16,28:26)
6. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:19,31:29,25:23)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (26:24,25:15,16:25,25:17)
8. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA 3:1 (23:25,25:14,25:21,25:11)
9. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NAŠICE II 1:3 (17:25,25:21,20:25,22:25)
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:16,25:14)
11. ŽOK BARANJA - ŽOK VINKOVCI II 3:2 (25:22,20:25,26:28,25:22,15:8)
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:21,25:23,25:11)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK ĐAKOVO II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (18:25,26:24,22:25,23:25)
14. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (8:25,16:25,17:25)
15. ŽOK NAŠICE II - ŽOK BARANJA 0:3 (20:25,18:25,12:25)
6. kolo (14. ožujka 2020.)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BARANJA odgođeno
17. ŽOK NAŠICE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III odgođeno
18. ŽOK VINKOVCI II - OK ĐAKOVO II odgođeno
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
20. OK ĐAKOVO II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK BARANJA termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
23. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
24. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. ŽOK NAŠICE II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
26. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK BARANJA termin nije određen
27. OK ĐAKOVO II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
30. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
7. do 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE II 5 5 0 15 2 7.5000 399 307 1.2997 14
2. ŽOK VITEZ 11 5 3 2 12 9 1.3333 458 430 1.0651 9
3. AOK OSIJEK II 3 1 2 5 7 0.7143 247 258 0.9574 4
4. OK KOLONIJA II 3 1 2 3 6 0.5000 197 188 1.0479 3
5. OK ČEPIN II 4 1 3 5 11 0.4545 312 362 0.8619 3
6. OK OSIJEK JUG 2 4 1 3 4 9 0.4444 232 300 0.7733 3
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN II 3:2 (25:19,26:24,23:25,20:25,15:7)
2. OK BELIŠĆE II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:17,25:16,25:20)
3. OK KOLONIJA II - AOK OSIJEK II odgođeno
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. OK ČEPIN II - AOK OSIJEK II 3:2 (20:25,25:21,23:25,25:20,15:12)
5. OK OSIJEK JUG 2 - OK KOLONIJA II 0:3 (12:25,6:25,16:25)
6. ŽOK VITEZ 11 - OK BELIŠĆE II 2:3 (25:18,25:15,21:25,18:25,14:16)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. OK BELIŠĆE II - OK ČEPIN II 3:0 (25:12,25:13,25:21)
8. OK KOLONIJA II - ŽOK VITEZ 11 0:3 (27:29,22:25,20:25)
9. AOK OSIJEK II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. OK ČEPIN II - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (20:25,16:25,22:25)
11. ŽOK VITEZ 11 - AOK OSIJEK II 1:3 (14:25,18:25,25:17,18:25)
12. OK BELIŠĆE II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:16,25:18,25:19)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II odgođeno
14. AOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE II 0:3 (11:25,21:25,20:25)
15. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK VITEZ 11 1:3 (19:25,25:17,8:25,18:25)
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. OK ČEPIN II - ŽOK VITEZ 11 odgođeno
17. OK OSIJEK JUG 2 - OK BELIŠĆE II odgođeno
18. AOK OSIJEK II - OK KOLONIJA II odgođeno
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. AOK OSIJEK II - OK ČEPIN II termin nije određen
20. OK KOLONIJA II - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
21. OK BELIŠĆE II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
23. ŽOK VITEZ 11 - OK KOLONIJA II termin nije određen
24. OK OSIJEK JUG 2 - AOK OSIJEK II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II termin nije određen
26. AOK OSIJEK II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
27. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II termin nije određen
29. OK BELIŠĆE II - AOK OSIJEK II termin nije određen
30. ŽOK VITEZ 11 - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
13. do 18. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK IV 5 4 1 12 5 2.4000 360 314 1.1465 11
2. OK LINGA II 5 3 2 11 8 1.3750 415 401 1.0349 10
3. OK POSAVINA BROD II 5 3 2 10 8 1.2500 403 374 1.0775 8
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III 5 3 2 9 8 1.1250 385 327 1.1774 8
5. OK DONJI MIHOLJAC 5 2 3 12 12 1.0000 514 487 1.0554 8
6. ŽOK VALLIS AUREA II 5 0 5 2 15 0.1333 245 419 0.5847 0
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:13,25:22,20:25,19:25,7:15)
2. OK POSAVINA BROD II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:13,25:16,25:5)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA II 0:3 (17:25,27:29,21:25)
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
4. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 3:0 (25:23,25:17,25:8)
5. OK POSAVINA BROD II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:23,25:22,27:25)
6. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (22:25,25:7,25:20,25:20)
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
7. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (17:25,12:25,17:25)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:19,25:23,13:25,21:25,16:14)
9. OK LINGA II - OK POSAVINA BROD II 3:1 (25:21,25:22,12:25,25:23)
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
10. ŽOK OSIJEK IV - OK POSAVINA BROD II 3:0 (25:14,25:14,25:21)
11. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA II 3:2 (23:25,25:18,25:21,17:25,17:15)
12. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (8:25,10:25,12:25)
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
13. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:15,25:12,25:8)
14. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:8)
15. OK POSAVINA BROD II - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (19:25,29:27,25:19,23:25,15:12)
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. ŽOK OSIJEK IV - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
17. ŽOK VALLIS AUREA II - OK POSAVINA BROD II odgođeno
18. OK LINGA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III odgođeno
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
19. OK LINGA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
20. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK POSAVINA BROD II termin nije određen
21. ŽOK VALLIS AUREA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
23. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
24. OK POSAVINA BROD II - OK LINGA II termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
25. OK POSAVINA BROD II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
26. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
27. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
28. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
29. ŽOK VALLIS AUREA II - OK LINGA II termin nije određen
30. OK DONJI MIHOLJAC - OK POSAVINA BROD II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 4. travnja 2020., 18,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem