Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK ŽELJEZNIČAR 3 3 0 9 3 3.0000 268 178 1.5056 8
2. MOK MURSA - OSIJEK II 2 2 0 6 0 150 98 1.5306 6
3. MOK VUKOVAR 3 2 1 7 4 1.7500 200 226 0.8850 6
4. OK ZRINSKI NUŠTAR 2 1 1 5 3 1.6667 178 132 1.3485 4
5. OK DONJI MIHOLJAC 3 1 2 4 6 0.6667 195 229 0.8515 3
6. OK VALPOVKA 3 1 2 4 7 0.5714 232 243 0.9547 3
7. OK SOKOL 2 0 2 0 6 0.0000 102 150 0.6800 0
8. MOK BROD 2 0 2 0 6 0.0000 81 150 0.5400 0
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:19,25:10,25:14)
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL odgođeno
3. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA 3:1 (25:23,18:25,25:17,25:15)
4. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (13:25,15:25,17:25)
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
6. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (24:26,25:10,25:22,25:17)
7. OK SOKOL - MOK VUKOVAR 0:3 (16:25,16:25,15:25)
8. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (16:25,26:24,12:25,25:20,15:9)
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
9. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK BROD 3:0 (25:7,25:10,25:21)
10. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR 1:3 (26:24,6:25,0:25,0:25)
11. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 3:0 (25:10,25:22,25:23)
12. MOK MURSA - OSIJEK II - OK VALPOVKA 3:0 (25:21,25:16,25:16)
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
13. MOK BROD - OK VALPOVKA subota, 16. studenog 2019. u 13,00
14. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II nedjelja, 17. studenog 2019. u 15,00
15. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC subota, 16. studenog 2019. u 15,00
16. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR odgođeno
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. MOK VUKOVAR - MOK BROD termin nije određen
18. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
19. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
20. OK VALPOVKA - OK SOKOL termin nije određen
6. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
21. MOK BROD - OK SOKOL termin nije određen
22. MOK ŽELJEZNIČAR - OK VALPOVKA termin nije određen
23. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
24. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD termin nije određen
26. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR termin nije određen
27. OK VALPOVKA - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
28. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
8. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
29. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
30. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
31. OK VALPOVKA - MOK VUKOVAR termin nije određen
32. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
9. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
33. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD termin nije određen
34. OK DONJI MIHOLJAC - OK VALPOVKA termin nije određen
35. MOK VUKOVAR - OK SOKOL termin nije određen
36. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
37. MOK BROD - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
38. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR termin nije određen
39. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
40. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
41. OK VALPOVKA - MOK BROD termin nije određen
42. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL termin nije određen
43. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
44. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
45. MOK BROD - MOK VUKOVAR termin nije određen
46. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
47. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
48. OK SOKOL - OK VALPOVKA termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. OK SOKOL - MOK BROD termin nije određen
50. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
51. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
52. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
53. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
54. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
55. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK VALPOVKA termin nije određen
56. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. studenog 2019., 8,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem