Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK ŽELJEZNIČAR 7 6 1 20 6 3.3333 597 435 1.3724 18
2. MOK VUKOVAR 8 6 2 20 7 2.8571 593 527 1.1252 18
3. OK ZRINSKI NUŠTAR 8 6 2 21 9 2.3333 681 578 1.1782 18
4. MOK MURSA - OSIJEK II 7 5 2 15 7 2.1429 512 408 1.2549 15
5. OK VALPOVKA 8 3 5 10 17 0.5882 539 606 0.8894 9
6. OK DONJI MIHOLJAC 8 1 7 5 21 0.2381 468 627 0.7464 3
7. OK SOKOL 8 0 8 0 24 0.0000 392 601 0.6522 0
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. MOK ŽELJEZNIČAR - 0 -
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL 3:0 (25:13,25:19,25:13)
3. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA 3:1 (25:23,18:25,25:17,25:15)
4. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (13:25,15:25,17:25)
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. 0 - MOK MURSA - OSIJEK II -
6. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (24:26,25:10,25:22,25:17)
7. OK SOKOL - MOK VUKOVAR 0:3 (16:25,16:25,15:25)
8. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (16:25,26:24,12:25,25:20,15:9)
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
9. OK ZRINSKI NUŠTAR - 0 -
10. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR 1:3 (26:24,6:25,0:25,0:25)
11. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 3:0 (25:10,25:22,25:23)
12. MOK MURSA - OSIJEK II - OK VALPOVKA 3:0 (25:21,25:16,25:16)
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
13. 0 - OK VALPOVKA -
14. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (13:25,22:25,12:25)
15. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:17,25:18,25:19)
16. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR 3:1 (25:22,25:21,20:25,26:24)
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. MOK VUKOVAR - 0 -
18. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (13:25,9:25,19:25)
19. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (20:25,22:25,20:25)
20. OK VALPOVKA - OK SOKOL 3:0 (25:13,25:11,25:18)
6. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
21. 0 - OK SOKOL -
22. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (12:25,10:25,24:26)
23. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (25:17,21:25,16:25,19:25)
24. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:19,25:12,25:20)
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
26. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR 0:3 (17:25,18:25,23:25)
27. OK VALPOVKA - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (18:25,21:25,7:25)
28. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (11:25,13:25,13:25)
8. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
29. 0 - MOK ŽELJEZNIČAR -
30. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (23:25,19:25,23:25)
31. OK VALPOVKA - MOK VUKOVAR 0:3 (14:25,17:25,11:25)
32. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:10,25:12)
9. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
33. MOK MURSA - OSIJEK II - 0 -
34. OK DONJI MIHOLJAC - OK VALPOVKA 1:3 (25:20,22:25,26:28,22:25)
35. MOK VUKOVAR - OK SOKOL 3:0 (26:24,25:15,25:15)
36. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR 3:2 (25:21,25:20,20:25,16:25,15:12)
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
37. 0 - OK ZRINSKI NUŠTAR -
38. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR odgođeno
39. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
40. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
41. OK VALPOVKA - 0 -
42. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL odgođeno
43. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno
44. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR odgođeno
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
45. 0 - MOK VUKOVAR -
46. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
47. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
48. OK SOKOL - OK VALPOVKA termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. OK SOKOL - 0 -
50. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
51. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
52. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
53. 0 - OK DONJI MIHOLJAC -
54. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
55. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK VALPOVKA termin nije određen
56. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 2. travnja 2020., 20,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem