Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke (2019./2020.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO 13 12 1 37 8 4.6250 1071 814 1.3157 35
2. OK ČEPIN 12 9 3 27 17 1.5882 1003 885 1.1333 25
3. OK VALPOVKA 13 9 4 30 21 1.4286 1105 1030 1.0728 25
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 13 8 5 30 23 1.3043 1147 1093 1.0494 23
5. ŽOK OSIJEK III 13 7 6 28 25 1.1200 1141 1064 1.0724 22
6. ŽOK NAŠICE 13 7 6 26 25 1.0400 1052 1082 0.9723 19
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II 12 4 8 19 24 0.7917 871 952 0.9149 14
8. AOK OSIJEK 13 5 8 16 28 0.5714 854 998 0.8557 14
9. OK SLAVONSKI BROD 13 3 10 21 34 0.6176 1095 1185 0.9241 12
10. OK STRIZIVOJNA 13 0 13 10 39 0.2564 916 1152 0.7951 3
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ĐAKOVO - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:17,25:7,25:15)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK VALPOVKA 2:3 (21:25,25:19,21:25,25:13,8:15)
3. ŽOK NAŠICE - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:19,26:24,25:21)
4. AOK OSIJEK - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (20:25,18:25,15:25)
5. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III 3:1 (21:25,25:12,25:14,25:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,12:25,15:25,25:18,15:17)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 3:0 (25:20,25:23,25:20)
8. OK STRIZIVOJNA - AOK OSIJEK 1:3 (25:10,18:25,28:30,15:25)
9. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (20:25,25:10,25:15,25:17)
10. OK ĐAKOVO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (21:25,25:11,25:19,25:7)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 3:2 (13:25,26:24,23:25,25:18,15:12)
12. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO 0:3 (23:25,19:25,18:25)
13. AOK OSIJEK - OK VALPOVKA 0:3 (10:25,17:25,15:25)
14. OK ČEPIN - OK STRIZIVOJNA 3:1 (28:26,25:8,19:25,25:14)
15. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (23:25,18:25,17:25)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (19:25,25:22,25:16,25:15)
17. OK STRIZIVOJNA - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,18:25,25:21,16:25,7:15)
18. OK VALPOVKA - OK ČEPIN 3:0 (25:19,25:15,26:24)
19. OK ĐAKOVO - AOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:20,25:12)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE 3:1 (22:25,25:15,25:19,25:20)
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:15,25:18,25:22)
22. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - AOK OSIJEK 3:0 (25:13,25:11,25:12)
23. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO 0:3 (23:25,18:25,23:25)
24. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA 3:0 (25:22,25:10,25:16)
25. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:15,25:22,25:21)
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. OK SLAVONSKI BROD - OK STRIZIVOJNA 3:1 (25:13,22:25,25:8,25:19)
27. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (25:14,25:23,20:25,25:18)
28. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:19,25:12,25:17)
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ČEPIN 1:3 (23:25,25:23,24:26,16:25)
30. ŽOK NAŠICE - AOK OSIJEK 3:0 (25:18,25:12,25:18)
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. AOK OSIJEK - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (21:25,25:23,25:14,25:18)
32. OK ČEPIN - ŽOK NAŠICE 3:2 (25:14,25:21,18:25,19:25,15:8)
33. ŽOK OSIJEK III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (25:15,24:26,25:14,25:9)
34. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ĐAKOVO 0:3 (24:26,13:25,20:25)
35. OK STRIZIVOJNA - OK VALPOVKA 2:3 (21:25,25:22,25:20,9:25,12:15)
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA 2:3 (25:19,21:25,19:25,25:16,8:15)
37. OK ĐAKOVO - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:9,25:12,25:16)
38. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:15,25:18)
39. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 3:2 (12:25,20:25,27:25,25:18,15:3)
40. AOK OSIJEK - OK ČEPIN 0:3 (18:25,20:25,21:25)
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:20,16:25,25:15,25:16)
42. ŽOK OSIJEK III - AOK OSIJEK 2:3 (23:25,21:25,25:22,25:14,13:15)
43. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE 2:3 (6:25,25:21,25:11,21:25,17:19)
44. OK STRIZIVOJNA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (17:25,25:16,14:25,20:25)
45. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO 2:3 (25:20,25:14,15:25,22:25,8:15)
10. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
46. OK SLAVONSKI BROD - OK ĐAKOVO 1:3 (15:25,25:22,23:25,16:25)
47. OK VALPOVKA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (24:26,25:22,25:21,25:17)
48. OK STRIZIVOJNA - ŽOK NAŠICE 2:3 (25:21,25:17,23:25,15:25,8:15)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR II - AOK OSIJEK 0:3 (12:25,13:25,17:25)
50. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 2:3 (27:25,25:18,18:25,18:25,13:15)
11. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
51. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:19,25:19,22:25,25:10)
52. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
53. AOK OSIJEK - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:14,25:21,28:26)
54. ŽOK NAŠICE - OK VALPOVKA 3:1 (25:16,21:25,25:22,29:27)
55. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO 3:1 (30:28,25:18,22:25,25:10)
12. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
56. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:22,20:25,25:23,21:25,12:15)
57. OK ĐAKOVO - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:9,25:22,25:22)
58. OK VALPOVKA - AOK OSIJEK 3:0 (25:14,25:21,25:23)
59. OK STRIZIVOJNA - OK ČEPIN 0:3 (20:25,23:25,7:25)
60. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III 1:3 (26:24,15:25,12:25,22:25)
13. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
61. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK SLAVONSKI BROD 2:3 (25:17,10:25,20:25,25:23,12:15)
62. ŽOK OSIJEK III - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:17,30:28,25:22)
63. OK ČEPIN - OK VALPOVKA 3:0 (25:20,25:18,25:15)
64. AOK OSIJEK - OK ĐAKOVO 1:3 (18:25,25:22,12:25,15:25)
65. ŽOK NAŠICE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (17:25,25:20,11:25,18:25)
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
66. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE odgođeno
67. AOK OSIJEK - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II odgođeno
68. OK ĐAKOVO - OK ČEPIN odgođeno
69. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III odgođeno
70. OK STRIZIVOJNA - ŽOK ENNA VUKOVAR II odgođeno
15. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
71. OK STRIZIVOJNA - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
72. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK VALPOVKA termin nije određen
73. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO termin nije određen
74. OK ČEPIN - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
75. AOK OSIJEK - ŽOK NAŠICE termin nije određen
16. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
76. OK SLAVONSKI BROD - AOK OSIJEK termin nije određen
77. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN termin nije određen
78. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
79. OK ĐAKOVO - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
80. OK VALPOVKA - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
17. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
81. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
82. OK STRIZIVOJNA - OK ĐAKOVO termin nije određen
83. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
84. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE termin nije određen
85. OK ČEPIN - AOK OSIJEK termin nije određen
18. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
86. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN termin nije određen
87. AOK OSIJEK - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
88. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
89. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
90. OK ĐAKOVO - OK VALPOVKA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 4. kolovoza 2020., 15,35
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem