Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ŠIBENIK 8 7 1 21 4 5.2500 606 428 1.4159 21
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 10 7 3 22 15 1.4667 823 706 1.1657 20
3. OK SPLIT III 8 6 2 20 7 2.8571 629 498 1.2631 19
4. ŽOK DUBROVNIK II 7 4 3 15 11 1.3636 564 514 1.0973 12
5. OK NOVA MOKOŠICA 11 4 7 15 24 0.6250 746 810 0.9210 12
6. OK GUSAR 8 3 5 12 17 0.7059 590 646 0.9133 10
7. ŽOK BIBINJE 10 3 7 10 23 0.4348 509 743 0.6851 8
8. OK NOVALJA 10 2 8 10 24 0.4167 644 766 0.8407 6
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:10,25:23,25:14)
2. ŽOK ŠIBENIK - OK GUSAR 3:1 (25:19,23:25,25:12,25:20)
3. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:16,25:10,25:9)
4. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (25:21,11:25,17:25,13:25)
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (13:25,15:25,25:19,20:25)
6. ŽOK BIBINJE - OK NOVALJA 3:0 (25:15,25:21,25:13)
7. OK GUSAR - ŽOK DUBROVNIK II 2:3 (21:25,25:17,19:25,25:21,8:15)
8. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:14,28:26,25:18)
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
9. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:5,25:20,25:11)
10. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III 1:3 (25:15,23:25,15:25,23:25)
11. OK NOVALJA - OK GUSAR 1:3 (11:25,18:25,25:20,26:28)
12. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:15,25:7,25:10)
4. kolo (16. studenog 2019., 18. studenog 2019.)
13. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:7,25:7,25:7)
14. OK GUSAR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:15,25:22,20:25,25:21)
15. OK SPLIT III - OK NOVALJA 3:0 (31:29,25:14,25:17)
16. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:9,25:23,25:20)
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:19,25:17,25:21)
18. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (15:25,19:25,9:25)
19. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III 0:3 (14:25,11:25,24:26)
20. ŽOK BIBINJE - OK GUSAR 3:0 (25:21,25:10,25:18)
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
21. OK NOVA MOKOŠICA - OK GUSAR 3:0 (25:21,25:6,25:21)
22. OK SPLIT III - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:9,25:12,25:8)
23. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:17,25:12,25:17)
24. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA 3:0 (25:16,25:20,25:14)
7. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
25. OK NOVALJA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:10,25:23,25:18)
26. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 3:2 (25:20,21:25,25:20,23:25,15:8)
27. ŽOK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (12:25,13:25,21:25)
28. OK GUSAR - OK SPLIT III 3:0 (25:13,25:22,25:22)
8. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
29. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT III 3:2 (25:18,25:17,7:25,22:25,15:12)
30. OK GUSAR - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (13:25,15:25,23:25)
31. ŽOK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II subota, 22. veljače 2020. u 14,30
32. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA 3:1 (25:16,24:26,25:16,25:20)
9. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
33. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:16,25:15)
34. OK NOVALJA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:7,25:17,25:1)
35. ŽOK DUBROVNIK II - OK GUSAR termin nije određen
36. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III subota, 15. veljače 2020. u 16,00
10. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
37. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŠIBENIK subota, 29. veljače 2020. u 18,30
38. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
39. OK GUSAR - OK NOVALJA subota, 22. veljače 2020. u 16,00
40. ŽOK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (12:25,11:25,25:22,16:25)
11. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
41. ŽOK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA 3:2 (19:25,25:23,23:25,25:17,15:8)
42. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK GUSAR termin nije određen
43. OK NOVALJA - OK SPLIT III termin nije određen
44. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
12. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
45. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
46. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVALJA termin nije određen
47. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
48. OK GUSAR - ŽOK BIBINJE termin nije određen
13. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
49. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
50. ŽOK BIBINJE - OK SPLIT III termin nije određen
51. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
52. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II nedjelja, 23. veljače 2020. u 14,00
14. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
53. OK NOVA MOKOŠICA - OK NOVALJA 3:1 (16:25,25:14,25:16,25:13)
54. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
55. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK BIBINJE termin nije određen
56. OK SPLIT III - OK GUSAR termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 20. veljače 2020., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem