Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 4 4 0 12 3 4.0000 362 235 1.5404 12
2. OK SPLIT III 2 2 0 6 0 159 118 1.3475 6
3. ŽOK ŠIBENIK 3 2 1 6 4 1.5000 231 190 1.2158 6
4. ŽOK DUBROVNIK II 2 2 0 6 2 3.0000 178 133 1.3383 5
5. OK GUSAR 3 1 2 6 7 0.8571 272 281 0.9680 4
6. OK NOVA MOKOŠICA 3 1 2 4 6 0.6667 184 190 0.9684 3
7. ŽOK BIBINJE 5 1 4 4 12 0.3333 227 371 0.6119 3
8. OK NOVALJA 4 0 4 2 12 0.1667 255 350 0.7286 0
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
2. ŽOK ŠIBENIK - OK GUSAR 3:1 (25:19,23:25,25:12,25:20)
3. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:16,25:10,25:9)
4. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (25:21,11:25,17:25,13:25)
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (13:25,15:25,25:19,20:25)
6. ŽOK BIBINJE - OK NOVALJA 3:0 (25:15,25:21,25:13)
7. OK GUSAR - ŽOK DUBROVNIK II 2:3 (21:25,25:17,19:25,25:21,8:15)
8. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:14,28:26,25:18)
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
9. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:5,25:20,25:11)
10. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III subota, 23. studenog 2019. u 13,00
11. OK NOVALJA - OK GUSAR 1:3 (11:25,18:25,25:20,26:28)
12. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:15,25:7,25:10)
4. kolo (16. studenog 2019., 18. studenog 2019.)
13. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:7,25:7,25:7)
14. OK GUSAR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA nedjelja, 1. prosinca 2019. u 7,00
15. OK SPLIT III - OK NOVALJA 3:0 (31:29,25:14,25:17)
16. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II subota, 14. prosinca 2019. u 7,00
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
18. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK subota, 23. studenog 2019. u 15,00
19. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III subota, 23. studenog 2019. u 7,00
20. ŽOK BIBINJE - OK GUSAR termin nije određen
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
21. OK NOVA MOKOŠICA - OK GUSAR termin nije određen
22. OK SPLIT III - ŽOK BIBINJE termin nije određen
23. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
24. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA termin nije određen
7. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
25. OK NOVALJA - OK NOVA MOKOŠICA nedjelja, 8. prosinca 2019. u 11,00
26. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
27. ŽOK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
28. OK GUSAR - OK SPLIT III termin nije određen
8. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
29. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT III subota, 23. studenog 2019. u 18,00
30. OK GUSAR - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
31. ŽOK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
32. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA termin nije određen
9. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
33. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
34. OK NOVALJA - ŽOK BIBINJE termin nije određen
35. ŽOK DUBROVNIK II - OK GUSAR termin nije određen
36. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III termin nije određen
10. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
37. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
38. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
39. OK GUSAR - OK NOVALJA termin nije određen
40. ŽOK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (12:25,11:25,25:22,16:25)
11. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
41. ŽOK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
42. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK GUSAR termin nije određen
43. OK NOVALJA - OK SPLIT III termin nije određen
44. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
12. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
45. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
46. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVALJA termin nije određen
47. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
48. OK GUSAR - ŽOK BIBINJE termin nije određen
13. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
49. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
50. ŽOK BIBINJE - OK SPLIT III termin nije određen
51. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
52. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
14. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
53. OK NOVA MOKOŠICA - OK NOVALJA termin nije određen
54. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
55. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK BIBINJE termin nije određen
56. OK SPLIT III - OK GUSAR termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. studenog 2019., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem