Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DARUVAR 4 4 0 11 1 11.0000 291 167 1.7425 11
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3 2 1 7 2 3.5000 220 117 1.8803 7
3. HAOK MLADOST 2 2 0 6 0 150 92 1.6304 6
4. MOK RIJEKA 2 2 0 6 0 152 105 1.4476 6
5. OK MEDICINAR TRNJE 2 2 0 5 1 5.0000 147 114 1.2895 5
6. OKM CENTROMETAL 4 2 2 5 7 0.7143 255 253 1.0079 5
7. OK ZADAR 1 1 0 3 0 75 55 1.3636 3
8. OK ROVINJ 2 1 1 3 3 1.0000 133 132 1.0076 3
9. OK SPLIT 3 1 2 3 6 0.5000 119 174 0.6839 3
10. OK KITRO VARAŽDIN 4 1 3 3 9 0.3333 212 290 0.7310 3
11. MOK MURSA - OSIJEK 2 0 2 1 5 0.2000 124 147 0.8435 1
12. OK SISAK 4 0 4 1 11 0.0909 155 299 0.5184 1
13. OK ŠIBENIK 91 1 0 1 0 3 0.0000 55 75 0.7333 0
14. MOK MARSONIA 2 0 2 0 6 0.0000 82 150 0.5467 0
1. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
1. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:7,25:18,25:18)
2. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 1:2 (18:25,16:25,25:17)
3. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:14,26:24,26:24)
4. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (25:22,25:17,24:26)
5. OK ŠIBENIK 91 - OK ZADAR 0:3 (12:25,20:25,23:25)
6. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 1:2 (21:25,21:25,25:22)
7. MOK MARSONIA - HAOK MLADOST 0:3 (6:25,13:25,16:25)
8. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (12:25,18:25,17:25)
9. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,20:25,18:25)
10. OK DARUVAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:21,26:24,15:25)
11. OK SISAK - OK SPLIT 0:3 (11:25,2:25,11:25)
12. OK DARUVAR - OK SPLIT 3:0 (25:7,25:5,25:4)
13. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (5:25,7:25,11:25)
2. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
14. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK nedjelja, 24. studenog 2019. u 12,30
15. MOK RIJEKA - MOK MARSONIA nedjelja, 24. studenog 2019. u 12,30
16. OK ROVINJ - MOK MARSONIA nedjelja, 24. studenog 2019. u 14,00
17. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK nedjelja, 24. studenog 2019. u 14,00
18. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,11:25,4:25)
19. OK KITRO VARAŽDIN - OK DARUVAR 0:3 (6:25,14:25,10:25)
20. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 3:0 (25:20,25:10,25:12)
21. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:1 (25:18,25:22,24:26)
22. OKM CENTROMETAL - OK DARUVAR 0:3 (17:25,17:25,17:25)
23. HAOK MLADOST - OK ZADAR nedjelja, 24. studenog 2019. u 15,00
24. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 nedjelja, 24. studenog 2019. u 15,00
25. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR nedjelja, 24. studenog 2019. u 16,00
26. HAOK MLADOST - OK ŠIBENIK 91 nedjelja, 24. studenog 2019. u 16,00
3. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
27. OK ZADAR - MOK RIJEKA termin nije određen
28. OK ŠIBENIK 91 - OK ROVINJ termin nije određen
29. OK ZADAR - OK ROVINJ termin nije određen
30. OK ŠIBENIK 91 - MOK RIJEKA termin nije određen
31. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL termin nije određen
32. HAOK MLADOST - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
33. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
34. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL termin nije određen
35. OK DARUVAR - OK SISAK termin nije određen
36. OK SPLIT - MOK MARSONIA termin nije određen
37. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
38. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
39. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MARSONIA termin nije određen
4. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
40. HAOK MLADOST - OK ROVINJ termin nije određen
41. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA termin nije određen
42. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA termin nije određen
43. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ termin nije određen
44. OK ŠIBENIK 91 - OK DARUVAR termin nije određen
45. OK ZADAR - OK SISAK termin nije određen
46. OK ZADAR - OK DARUVAR termin nije određen
47. OK ŠIBENIK 91 - OK SISAK termin nije određen
48. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT termin nije određen
49. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
50. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT termin nije određen
51. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
52. MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA termin nije određen
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
53. OK DARUVAR - MOK RIJEKA termin nije određen
54. OK SISAK - OK ROVINJ termin nije određen
55. OK DARUVAR - OK ROVINJ termin nije određen
56. OK SISAK - MOK RIJEKA termin nije određen
57. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
58. OK SPLIT - HAOK MLADOST termin nije određen
59. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
60. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST termin nije određen
61. MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR termin nije određen
62. MOK MARSONIA - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
63. MOK MURSA - OSIJEK - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
64. MOK MARSONIA - OK ZADAR termin nije određen
65. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
66. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
67. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
68. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
69. MOK RIJEKA - OK SPLIT termin nije određen
70. MOK MARSONIA - OK SISAK termin nije određen
71. MOK MURSA - OSIJEK - OK DARUVAR termin nije određen
72. MOK MARSONIA - OK DARUVAR termin nije određen
73. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK termin nije određen
74. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST termin nije određen
75. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
76. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL termin nije određen
77. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
78. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL termin nije određen
7. kolo (8. svibnja 2020., 9. svibnja 2020.)
79. OK ROVINJ - MOK RIJEKA termin nije određen
80. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA termin nije određen
81. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
82. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
83. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA termin nije određen
84. OK SPLIT - OK ZADAR termin nije određen
85. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
86. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ZADAR termin nije određen
87. OK SPLIT - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
88. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
89. OK DARUVAR - HAOK MLADOST termin nije određen
90. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
91. OK SISAK - HAOK MLADOST termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 21. studenog 2019., 10,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem