Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti (2019./2020.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 10 10 0 29 1 29.0000 748 438 1.7078 29
2. OK DARUVAR 9 8 1 23 4 5.7500 649 447 1.4519 23
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 9 7 2 22 5 4.4000 660 434 1.5207 22
4. OK MEDICINAR TRNJE 10 8 2 22 8 2.7500 703 572 1.2290 22
5. OK ZADAR 9 6 3 18 9 2.0000 627 539 1.1633 18
6. MOK RIJEKA 10 5 5 16 14 1.1429 683 614 1.1124 16
7. MOK MURSA - OSIJEK 8 4 4 13 11 1.1818 562 477 1.1782 13
8. OK ŠIBENIK 91 9 5 4 13 14 0.9286 585 568 1.0299 13
9. OKM CENTROMETAL 9 4 5 11 16 0.6875 518 575 0.9009 11
10. OK ROVINJ 10 3 7 10 20 0.5000 554 689 0.8041 10
11. OK KITRO VARAŽDIN 9 2 7 6 21 0.2857 453 617 0.7342 6
12. OK SPLIT 9 1 8 4 23 0.1739 340 624 0.5449 4
13. MOK MARSONIA 8 1 7 3 21 0.1429 420 576 0.7292 3
14. OK SISAK 9 0 9 2 25 0.0800 339 671 0.5052 2
1. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
1. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:7,25:18,25:18)
2. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 1:2 (18:25,16:25,25:17)
3. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:14,26:24,26:24)
4. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (25:22,25:17,24:26)
5. OK ŠIBENIK 91 - OK ZADAR 0:3 (12:25,20:25,23:25)
6. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 1:2 (21:25,21:25,25:22)
7. MOK MARSONIA - HAOK MLADOST 0:3 (6:25,13:25,16:25)
8. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (12:25,18:25,17:25)
9. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,20:25,18:25)
10. OK DARUVAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:21,26:24,15:25)
11. OK SISAK - OK SPLIT 0:3 (11:25,2:25,11:25)
12. OK DARUVAR - OK SPLIT 3:0 (25:7,25:5,25:4)
13. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (5:25,7:25,11:25)
2. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
14. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,8:25,9:25)
15. MOK RIJEKA - MOK MARSONIA 2:1 (25:13,25:13,23:25)
16. OK ROVINJ - MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:16,25:22)
17. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 2:1 (25:20,25:20,20:25)
18. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,11:25,4:25)
19. OK KITRO VARAŽDIN - OK DARUVAR 0:3 (6:25,14:25,10:25)
20. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 3:0 (25:20,25:10,25:12)
21. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:1 (25:18,25:22,24:26)
22. OKM CENTROMETAL - OK DARUVAR 0:3 (17:25,17:25,17:25)
23. HAOK MLADOST - OK ZADAR 3:0 (25:11,25:23,25:17)
24. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:19,25:21,25:22)
25. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 1:2 (25:17,23:25,16:25)
26. HAOK MLADOST - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:13,25:18,25:16)
3. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
27. OK ZADAR - MOK RIJEKA 2:1 (17:25,25:16,25:20)
28. OK ŠIBENIK 91 - OK ROVINJ 2:1 (25:19,25:21,21:25)
29. OK ZADAR - OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:21,25:6)
30. OK ŠIBENIK 91 - MOK RIJEKA 2:1 (21:25,25:19,25:22)
31. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:11,25:16,25:10)
32. HAOK MLADOST - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:7,25:11,25:14)
33. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:12,25:13,25:16)
34. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:10,25:10,25:14)
35. OK DARUVAR - OK SISAK 3:0 (25:17,25:11,25:8)
36. OK SPLIT - MOK MARSONIA 1:2 (7:25,27:25,19:25)
37. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 2:1 (27:25,23:25,27:25)
38. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,9:25,11:25)
39. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MARSONIA 3:0 (25:13,25:7,25:19)
4. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
40. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:13,25:5,25:16)
41. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA 2:1 (17:25,25:17,27:25)
42. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:17,25:20,25:22)
43. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 2:1 (25:19,25:19,20:25)
44. OK ŠIBENIK 91 - OK DARUVAR 2:1 (25:17,25:16,25:27)
45. OK ZADAR - OK SISAK 3:0 (25:7,25:14,25:11)
46. OK ZADAR - OK DARUVAR 1:2 (25:21,23:25,22:25)
47. OK ŠIBENIK 91 - OK SISAK 3:0 (25:15,25:5,25:7)
48. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT 3:0 (25:4,25:10,25:13)
49. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (10:25,14:25,18:25)
50. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:0 (25:18,25:10,25:11)
51. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,8:25)
52. MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA termin nije određen
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
53. OK DARUVAR - MOK RIJEKA 3:0 (27:25,25:15,25:20)
54. OK SISAK - OK ROVINJ 1:2 (25:22,8:25,22:25)
55. OK DARUVAR - OK ROVINJ 3:0 (25:10,25:21,25:8)
56. OK SISAK - MOK RIJEKA 0:3 (9:25,10:25,15:25)
57. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:18,25:20,25:15)
58. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (10:25,8:25,8:25)
59. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (17:25,14:25,15:25)
60. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 1:2 (16:25,25:23,22:25)
61. MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR 2:1 (25:23,23:25,26:24)
62. MOK MARSONIA - OK ŠIBENIK 91 0:3 (16:25,12:25,23:25)
63. MOK MURSA - OSIJEK - OK ŠIBENIK 91 2:1 (24:26,25:17,25:11)
64. MOK MARSONIA - OK ZADAR 0:3 (19:25,20:25,22:25)
65. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:21,25:16)
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
66. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
67. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
68. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
69. MOK RIJEKA - OK SPLIT termin nije određen
70. MOK MARSONIA - OK SISAK termin nije određen
71. MOK MURSA - OSIJEK - OK DARUVAR termin nije određen
72. MOK MARSONIA - OK DARUVAR termin nije određen
73. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK termin nije određen
74. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST termin nije određen
75. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
76. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL odgođeno
77. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
78. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL odgođeno
7. kolo (16. svibnja 2020., 17. svibnja 2020.)
79. OK ROVINJ - MOK RIJEKA termin nije određen
80. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA termin nije određen
81. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
82. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
83. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA termin nije određen
84. OK SPLIT - OK ZADAR termin nije određen
85. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
86. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ZADAR termin nije određen
87. OK SPLIT - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
88. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
89. OK DARUVAR - HAOK MLADOST termin nije određen
90. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
91. OK SISAK - HAOK MLADOST termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 4. kolovoza 2020., 15,35
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem