Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK III 7 6 1 19 5 3.8000 577 465 1.2409 18
2. HAOK DUBRAVA 7 5 2 18 6 3.0000 544 437 1.2449 16
3. OK PETRINJA 6 4 2 12 9 1.3333 435 450 0.9667 11
4. OK GLINA 6 2 4 10 14 0.7143 493 543 0.9079 8
5. OK FENIKS 6 3 3 10 13 0.7692 474 475 0.9979 7
6. OK PLAVI ZMAJ 7 2 5 10 17 0.5882 557 574 0.9704 6
7. OK DON BOSCO II 5 0 5 0 15 0.0000 239 375 0.6373 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK DON BOSCO II - 0 -
2. HAOK DUBRAVA - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:18,25:18,25:21)
3. OK FENIKS - OK PETRINJA 1:3 (25:15,21:25,21:25,19:25)
4. OK GLINA - OK OLIMPIK III 3:1 (25:27,29:27,25:18,25:18)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. 0 - OK OLIMPIK III -
6. OK PETRINJA - OK GLINA 3:2 (25:22,25:23,20:25,14:25,15:9)
7. OK PLAVI ZMAJ - OK FENIKS 2:3 (9:25,23:25,25:17,25:18,15:17)
8. OK DON BOSCO II - HAOK DUBRAVA 0:3 (21:25,17:25,15:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. HAOK DUBRAVA - 0 -
10. OK FENIKS - OK DON BOSCO II 3:0 (25:13,25:15,25:16)
11. OK GLINA - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (16:25,27:25,26:24,25:18)
12. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:22,25:18)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. 0 - OK PETRINJA -
14. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:20,22:25,14:25)
15. OK DON BOSCO II - OK GLINA odgođeno
16. HAOK DUBRAVA - OK FENIKS 3:0 (25:13,25:11,25:23)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK FENIKS - 0 -
18. OK GLINA - HAOK DUBRAVA 0:3 (15:25,22:25,16:25)
19. OK OLIMPIK III - OK DON BOSCO II 3:0 (25:22,25:9,25:14)
20. OK PETRINJA - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (26:24,25:18,25:20)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. 0 - OK PLAVI ZMAJ -
22. OK DON BOSCO II - OK PETRINJA 0:3 (14:25,17:25,17:25)
23. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:17,19:25,23:25)
24. OK FENIKS - OK GLINA 3:2 (24:26,25:15,23:25,25:19,15:9)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK GLINA - 0 -
26. OK OLIMPIK III - OK FENIKS 3:0 (25:18,25:16,25:18)
27. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA 0:3 (15:25,8:25,18:25)
28. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO II 3:0 (25:15,25:13,25:21)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. 0 - OK DON BOSCO II -
30. OK PLAVI ZMAJ - HAOK DUBRAVA 3:2 (25:12,25:13,10:25,19:25,15:8)
31. OK PETRINJA - OK FENIKS odgođeno
32. OK OLIMPIK III - OK GLINA 3:0 (25:10,25:15,25:19)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. OK OLIMPIK III - 0 -
34. OK GLINA - OK PETRINJA nedjelja, 8. prosinca 2019. u 10,00
35. OK FENIKS - OK PLAVI ZMAJ ponedjeljak, 9. prosinca 2019. u 19,45
36. HAOK DUBRAVA - OK DON BOSCO II nedjelja, 8. prosinca 2019. u 11,00
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. 0 - HAOK DUBRAVA -
38. OK DON BOSCO II - OK FENIKS termin nije određen
39. OK PLAVI ZMAJ - OK GLINA termin nije određen
40. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III termin nije određen
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
41. OK PETRINJA - 0 -
42. OK OLIMPIK III - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
43. OK GLINA - OK DON BOSCO II termin nije određen
44. OK FENIKS - HAOK DUBRAVA termin nije određen
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
45. 0 - OK FENIKS -
46. HAOK DUBRAVA - OK GLINA termin nije određen
47. OK DON BOSCO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
48. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA termin nije određen
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
49. OK PLAVI ZMAJ - 0 -
50. OK PETRINJA - OK DON BOSCO II termin nije određen
51. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
52. OK GLINA - OK FENIKS termin nije određen
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
53. 0 - OK GLINA -
54. OK FENIKS - OK OLIMPIK III termin nije određen
55. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA termin nije određen
56. OK DON BOSCO II - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. prosinca 2019., 22,20
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem