Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 10 10 0 30 3 10.0000 816 533 1.5310 30
2. ŽOK KAŠTEL II 9 6 3 21 16 1.3125 796 789 1.0089 17
3. OK ŠTRIGOVA 9 5 4 19 14 1.3571 719 679 1.0589 16
4. OK KITRO VARAŽDIN II 8 4 4 17 15 1.1333 707 634 1.1151 13
5. ŽOK BJELOVAR 8 4 4 15 16 0.9375 655 680 0.9632 11
6. OK BRCKO 9 2 7 10 24 0.4167 648 766 0.8460 6
7. ŽOK LEPOGLAVA 9 0 9 3 27 0.1111 482 742 0.6496 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK BJELOVAR - 0 -
2. OK BRCKO - OK ŠTRIGOVA 1:3 (25:16,12:25,17:25,21:25)
3. ŽOK IVANEC - ŽOK LEPOGLAVA 3:0 (25:10,25:9,25:14)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:16,25:20,25:27,10:25,15:13)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. 0 - OK KITRO VARAŽDIN II -
6. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK KAŠTEL II 0:3 (16:25,19:25,16:25)
7. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 1:3 (25:19,21:25,23:25,17:25)
8. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO 3:0 (25:19,25:23,25:23)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRCKO - 0 -
10. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:10,25:11,25:22)
11. ŽOK KAŠTEL II - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:22,25:22,23:25,26:24)
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK LEPOGLAVA 3:0 (25:6,25:12,25:18)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. 0 - ŽOK LEPOGLAVA -
14. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:20,25:23,25:19)
15. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL II 1:3 (17:25,21:25,25:18,20:25)
16. OK BRCKO - ŽOK IVANEC 0:3 (18:25,19:25,16:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. ŽOK IVANEC - 0 -
18. ŽOK KAŠTEL II - OK BRCKO 3:2 (18:25,26:24,23:25,25:15,15:12)
19. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR 3:1 (19:25,25:16,25:14,25:22)
20. ŽOK LEPOGLAVA - OK ŠTRIGOVA 0:3 (18:25,9:25,23:25)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. 0 - OK ŠTRIGOVA -
22. ŽOK BJELOVAR - ŽOK LEPOGLAVA 3:1 (25:27,25:22,25:16,25:13)
23. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:21,30:28,17:25,18:25,15:6)
24. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL II 3:0 (25:11,25:23,25:16)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. ŽOK KAŠTEL II - 0 -
26. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC 1:3 (25:22,25:27,15:25,14:25)
27. ŽOK LEPOGLAVA - OK BRCKO 1:3 (25:19,21:25,8:25,19:25)
28. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR 2:3 (17:25,25:16,21:25,25:22,8:15)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. 0 - ŽOK BJELOVAR -
30. OK ŠTRIGOVA - OK BRCKO 3:0 (25:11,25:16,25:14)
31. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK IVANEC 0:3 (13:25,10:25,11:25)
32. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK KAŠTEL II 3:2 (25:12,23:25,25:27,25:14,18:16)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. OK KITRO VARAŽDIN II - 0 -
34. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK LEPOGLAVA 3:1 (23:25,25:19,25:13,25:22)
35. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:8,25:14,25:16)
36. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR 1:3 (25:15,19:25,19:25,18:25)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. 0 - OK BRCKO -
38. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 1:3 (21:25,25:23,20:25,18:25)
39. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL II 3:1 (15:25,25:17,25:23,25:15)
40. ŽOK LEPOGLAVA - OK KITRO VARAŽDIN II 0:3 (20:25,20:25,8:25)
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
41. ŽOK LEPOGLAVA - 0 -
42. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
43. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR odgođeno
44. ŽOK IVANEC - OK BRCKO 3:0 (25:10,25:17,25:6)
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
45. 0 - ŽOK IVANEC -
46. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL II subota, 1. veljače 2020. u 16,00
47. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II subota, 1. veljače 2020. u 16,00
48. OK ŠTRIGOVA - ŽOK LEPOGLAVA subota, 1. veljače 2020. u 18,00
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
49. OK ŠTRIGOVA - 0 -
50. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
51. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO termin nije određen
52. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK IVANEC termin nije određen
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
53. 0 - ŽOK KAŠTEL II -
54. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
55. OK BRCKO - ŽOK LEPOGLAVA termin nije određen
56. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 29. siječnja 2020., 9,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem