Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK ČAZMA 13 13 0 39 11 3.5455 1191 962 1.2380 37
2. OK QUIRIN SISAK 14 10 4 35 20 1.7500 1236 1107 1.1165 31
3. OK SHEEFT 13 10 3 33 17 1.9412 1130 1009 1.1199 27
4. OK MEDICINAR TRNJE II 13 9 4 30 18 1.6667 1059 1003 1.0558 26
5. OK CROATIA 13 6 7 26 25 1.0400 1137 1091 1.0422 20
6. OK PLAVI 13 4 9 20 31 0.6452 1079 1127 0.9574 14
7. OK PETRINJA 13 4 9 21 33 0.6364 1095 1222 0.8961 11
8. OK DARUVAR 13 3 10 15 34 0.4412 999 1143 0.8740 9
9. OK GORICA 13 0 13 9 39 0.2308 890 1152 0.7726 2
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK DARUVAR - MOK ČAZMA 1:3 (27:25,22:25,19:25,20:25)
2. 0 - OK PETRINJA -
3. OK PLAVI - OK SHEEFT 0:3 (22:25,16:25,20:25)
4. OK MEDICINAR TRNJE II - OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:23,25:23,25:18)
5. OK GORICA - OK CROATIA 1:3 (12:25,11:25,25:23,12:25)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. MOK ČAZMA - OK CROATIA 3:1 (22:25,25:15,25:17,26:24)
7. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA 3:0 (25:11,25:7,25:7)
8. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II 3:2 (25:27,16:25,25:18,25:16,16:14)
9. OK PETRINJA - OK PLAVI 2:3 (21:25,15:25,25:20,27:25,7:15)
10. OK DARUVAR - 0 -
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. 0 - MOK ČAZMA -
12. OK PLAVI - OK DARUVAR 3:0 (25:23,27:25,25:21)
13. OK MEDICINAR TRNJE II - OK PETRINJA 3:1 (25:22,20:25,25:18,25:19)
14. OK GORICA - OK SHEEFT 0:3 (10:25,16:25,12:25)
15. OK CROATIA - OK QUIRIN SISAK 1:3 (19:25,17:25,25:19,21:25)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. MOK ČAZMA - OK QUIRIN SISAK 3:1 (25:20,25:12,18:25,25:15)
17. OK SHEEFT - OK CROATIA 3:1 (25:21,21:25,25:21,25:17)
18. OK GORICA - OK PETRINJA 0:3 (17:25,29:31,23:25)
19. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE II 1:3 (13:25,25:23,20:25,18:25)
20. 0 - OK PLAVI -
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
21. OK PLAVI - MOK ČAZMA 2:3 (20:25,25:22,25:27,25:18,14:16)
22. OK MEDICINAR TRNJE II - 0 -
23. OK GORICA - OK DARUVAR 1:3 (23:25,25:22,25:27,19:25)
24. OK CROATIA - OK PETRINJA 3:1 (26:24,28:26,21:25,25:17)
25. OK QUIRIN SISAK - OK SHEEFT 2:3 (20:25,25:22,25:10,16:25,11:15)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
26. MOK ČAZMA - OK SHEEFT 3:1 (25:23,11:25,27:25,25:20)
27. OK PETRINJA - OK QUIRIN SISAK 1:3 (18:25,20:25,25:19,21:25)
28. OK DARUVAR - OK CROATIA 1:3 (25:21,12:25,17:25,13:25)
29. 0 - OK GORICA -
30. OK PLAVI - OK MEDICINAR TRNJE II 2:3 (25:15,25:17,13:25,16:25,7:15)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
31. OK MEDICINAR TRNJE II - MOK ČAZMA 0:3 (21:25,18:25,16:25)
32. OK GORICA - OK PLAVI 1:3 (14:25,25:20,16:25,19:25)
33. OK CROATIA - 0 -
34. OK QUIRIN SISAK - OK DARUVAR 3:0 (25:20,25:13,25:21)
35. OK PETRINJA - OK SHEEFT 2:3 (18:25,25:22,25:19,20:25,10:15)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
36. MOK ČAZMA - OK PETRINJA 3:0 (25:13,25:15,25:13)
37. OK DARUVAR - OK SHEEFT 0:3 (19:25,13:25,22:25)
38. 0 - OK QUIRIN SISAK -
39. OK PLAVI - OK CROATIA 1:3 (26:24,20:25,16:25,21:25)
40. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA 3:2 (25:22,25:18,17:25,22:25,15:13)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK GORICA - MOK ČAZMA 0:3 (21:25,11:25,14:25)
42. OK CROATIA - OK MEDICINAR TRNJE II 3:0 (25:13,25:22,25:18)
43. OK QUIRIN SISAK - OK PLAVI 3:0 (25:15,25:23,25:22)
44. OK SHEEFT - 0 -
45. OK PETRINJA - OK DARUVAR 3:2 (13:25,25:22,25:23,15:25,15:8)
10. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. MOK ČAZMA - OK DARUVAR 3:1 (25:14,23:25,25:15,25:21)
47. OK PETRINJA - 0 -
48. OK SHEEFT - OK PLAVI 3:1 (25:22,23:25,25:18,26:24)
49. OK QUIRIN SISAK - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (21:25,25:17,25:20,25:15)
50. OK CROATIA - OK GORICA odgođeno
11. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
51. OK CROATIA - MOK ČAZMA 1:3 (27:25,19:25,14:25,18:25)
52. OK GORICA - OK QUIRIN SISAK 1:3 (18:25,17:25,25:22,16:25)
53. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SHEEFT odgođeno
54. OK PLAVI - OK PETRINJA 3:1 (16:25,25:19,25:14,25:20)
55. 0 - OK DARUVAR -
12. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
56. MOK ČAZMA - 0 -
57. OK DARUVAR - OK PLAVI 3:2 (21:25,25:23,25:19,17:25,15:10)
58. OK PETRINJA - OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (19:25,20:25,22:25)
59. OK SHEEFT - OK GORICA 3:0 (25:16,25:23,25:23)
60. OK QUIRIN SISAK - OK CROATIA 3:2 (18:25,21:25,25:21,30:28,15:9)
13. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
61. OK QUIRIN SISAK - MOK ČAZMA 2:3 (25:21,27:25,18:25,24:26,8:15)
62. OK CROATIA - OK SHEEFT 0:3 (22:25,18:25,16:25)
63. OK PETRINJA - OK GORICA 3:2 (25:22,23:25,26:24,17:25,15:8)
64. OK MEDICINAR TRNJE II - OK DARUVAR 3:0 (25:12,25:21,25:21)
65. OK PLAVI - 0 -
14. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
66. MOK ČAZMA - OK PLAVI 3:0 (25:14,25:14,25:23)
67. 0 - OK MEDICINAR TRNJE II -
68. OK DARUVAR - OK GORICA 3:1 (22:25,25:21,25:22,25:19)
69. OK PETRINJA - OK CROATIA 3:2 (25:20,17:25,25:22,22:25,15:13)
70. OK SHEEFT - OK QUIRIN SISAK 1:3 (25:16,22:25,22:25,17:25)
15. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
71. OK SHEEFT - MOK ČAZMA 1:3 (25:19,19:25,15:25,12:25)
72. OK QUIRIN SISAK - OK PETRINJA 3:1 (25:18,20:25,25:22,25:13)
73. OK CROATIA - OK DARUVAR 3:0 (25:22,25:21,25:17)
74. OK GORICA - 0 -
75. OK MEDICINAR TRNJE II - OK PLAVI 3:0 (25:17,25:23,30:28)
16. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
76. MOK ČAZMA - OK MEDICINAR TRNJE II odgođeno
77. OK PLAVI - OK GORICA odgođeno
78. 0 - OK CROATIA -
79. OK DARUVAR - OK QUIRIN SISAK odgođeno
80. OK SHEEFT - OK PETRINJA odgođeno
17. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
81. OK PETRINJA - MOK ČAZMA termin nije određen
82. OK SHEEFT - OK DARUVAR termin nije određen
83. OK QUIRIN SISAK - 0 -
84. OK CROATIA - OK PLAVI termin nije određen
85. OK GORICA - OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (16:25,20:25,18:25)
18. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
86. MOK ČAZMA - OK GORICA termin nije određen
87. OK MEDICINAR TRNJE II - OK CROATIA termin nije određen
88. OK PLAVI - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
89. 0 - OK SHEEFT -
90. OK DARUVAR - OK PETRINJA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 22. svibnja 2020., 13,06
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem