Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 17 17 0 51 6 8.5000 1394 989 1.4095 50
2. OK MARINA KAŠTELA II 16 13 3 44 16 2.7500 1362 1101 1.2371 38
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 16 12 4 40 23 1.7391 1383 1257 1.1002 35
4. ŽOK TROGIR 16 9 7 31 22 1.4091 1157 1103 1.0490 28
5. OK SPLIT II 16 9 7 32 29 1.1034 1285 1240 1.0363 25
6. OK ZADAR II 16 7 9 29 32 0.9063 1272 1325 0.9600 21
7. OK BRDA II 17 6 11 27 39 0.6923 1340 1408 0.9517 20
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 16 6 10 25 34 0.7353 1158 1238 0.9354 19
9. OK ŠIBENIK '91 15 6 9 23 34 0.6765 1143 1215 0.9407 16
10. OK MAKARSKA 17 4 13 18 40 0.4500 1159 1313 0.8827 14
11. OK KAŠTELA II 16 0 16 3 48 0.0625 789 1253 0.6297 1
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. 0 - OK KAŠTELA II -
32. ŽOK SINJ - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:13,25:20,25:5)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Filip Sršen     2. granični sudac: Nikolina Kolak
 
33. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:22,25:23,15:25,25:21)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Vlasta Mrčela     2. granični sudac: Miranda Mastelić
 
34. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II 3:0 (25:13,25:19,25:12)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT II 2:3 (19:25,25:12,25:20,23:25,9:15)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Jelena Cikojević
 
36. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 3:2 (25:21,13:25,25:23,14:25,15:13)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Franka Kobal - Volpi     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Vana Mrduljaš
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 1. travnja 2020., 17,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem