Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 10 10 0 30 4 7.5000 823 564 1.4592 29
2. ŽOK TROGIR 11 8 3 27 10 2.7000 851 728 1.1690 25
3. OK MARINA KAŠTELA II 10 8 2 27 9 3.0000 838 670 1.2507 24
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 11 8 3 26 15 1.7333 901 816 1.1042 24
5. OK SPLIT II 10 6 4 19 18 1.0556 765 779 0.9820 15
6. OK ZADAR II 10 5 5 19 18 1.0556 765 800 0.9563 15
7. OK BRDA II 11 4 7 17 24 0.7083 840 872 0.9633 13
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 11 4 7 17 24 0.7083 812 864 0.9398 12
9. OK ŠIBENIK '91 10 3 7 14 24 0.5833 758 825 0.9188 9
10. OK MAKARSKA 11 2 9 9 28 0.3214 729 863 0.8447 7
11. OK KAŠTELA II 11 0 11 2 33 0.0606 555 856 0.6484 1
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK ZADAR II - 0 -
26. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:19)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Jelena Cikojević     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
27. OK SPLIT II - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (15:25,17:25,26:24,23:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Petra Ivić
 
28. OK BRDA II - OK MAKARSKA 3:2 (18:25,25:15,23:25,25:22,15:13)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Sara Cvitanović
 
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,11:25,15:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Marija Badžim     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Zara Bulat
 
30. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:14,25:15)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Karla Radak     1. granični sudac: Toni Burić     2. granični sudac: Bartol Mandić Baranović
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 27. siječnja 2020., 20,12
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem