Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 7 7 0 21 2 10.5000 573 353 1.6232 21
2. OK MARINA KAŠTELA II 7 6 1 19 6 3.1667 583 466 1.2511 17
3. ŽOK TROGIR 8 5 3 18 9 2.0000 608 533 1.1407 16
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 7 5 2 17 11 1.5455 603 536 1.1250 15
5. OK SPLIT II 8 5 3 16 15 1.0667 640 658 0.9726 12
6. OK BRDA II 8 3 5 13 17 0.7647 608 622 0.9775 10
7. OK ŠIBENIK '91 8 3 5 12 18 0.6667 585 629 0.9300 9
8. OK ZADAR II 7 3 4 11 14 0.7857 494 566 0.8728 8
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 7 2 5 10 16 0.6250 496 546 0.9084 7
10. OK MAKARSKA 8 2 6 9 19 0.4737 537 632 0.8497 7
11. OK KAŠTELA II 7 0 7 2 21 0.0952 370 556 0.6655 1
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
14. OK ZADAR II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,18:25,12:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Franka Volpi     1. granični sudac: Lovre Babić     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
15. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 3:0 (25:13,25:10,25:17)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Petra Ivić     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Jelena Cikojević
 
16. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (22:25,16:25,7:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Ante Penga
 
17. OK BRDA II - OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:19,25:9)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Karla Magzan
 
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ŠIBENIK '91 3:1 (19:25,25:15,25:16,25:18)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Petra Ivić     1. granični sudac: Martin Bunardžija     2. granični sudac: Ema Ninić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 7. prosinca 2019., 13,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem