Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 6 6 0 18 2 9.0000 498 315 1.5810 18
2. OK MARINA KAŠTELA II 5 4 1 13 4 3.2500 401 322 1.2453 12
3. OK SPLIT II 7 5 2 16 12 1.3333 582 583 0.9983 12
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 5 3 2 11 8 1.3750 412 378 1.0899 10
5. ŽOK TROGIR 6 3 3 12 9 1.3333 458 425 1.0776 10
6. OK BRDA II 6 3 3 11 11 1.0000 458 438 1.0457 9
7. OK ŠIBENIK '91 5 2 3 9 11 0.8182 383 412 0.9296 6
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 5 2 3 7 10 0.7000 338 354 0.9548 6
9. OK ZADAR II 6 2 4 8 14 0.5714 416 505 0.8238 5
10. OK MAKARSKA 6 1 5 5 16 0.3125 395 497 0.7948 4
11. OK KAŠTELA II 5 0 5 2 15 0.1333 294 406 0.7241 1
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 3:0 (25:9,25:21,25:17)
3. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 1:3 (11:25,11:25,25:23,21:25)
4. ŽOK TROGIR - OK KAŠTELA II 3:0 (25:23,25:20,26:24)
5. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 3:2 (25:15,21:25,18:25,25:19,15:10)
6. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:11,25:17)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
8. OK ŠIBENIK '91 - OK BRDA II 3:2 (25:22,15:25,22:25,25:23,15:5)
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II 2:3 (25:20,25:18,20:25,20:25,15:17)
10. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 3:1 (25:14,25:27,25:18,25:12)
11. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 0:3 (20:25,22:25,19:25)
12. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:21,22:25,12:25,18:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
14. OK ZADAR II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,18:25,12:25)
15. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 3:0 (25:13,25:10,25:17)
16. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (22:25,16:25,7:25)
17. OK BRDA II - OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:19,25:9)
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ŠIBENIK '91 3:1 (19:25,25:15,25:16,25:18)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. 0 - OK ŠIBENIK '91 -
20. OK KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (8:25,19:25,13:25)
21. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:22,25:19,25:17)
22. OK MAKARSKA - OK SPLIT II 0:3 (21:25,16:25,20:25)
23. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 3:0 (25:22,25:14,25:18)
24. OK ZADAR II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:14,19:25,18:25,20:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK ZADAR II - 0 -
26. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:19)
27. OK SPLIT II - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (15:25,17:25,26:24,23:25)
28. OK BRDA II - OK MAKARSKA 3:2 (18:25,25:15,23:25,25:22,15:13)
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,11:25,15:25)
30. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:14,25:15)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. 0 - OK KAŠTELA II -
32. ŽOK SINJ - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:13,25:20,25:5)
33. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:22,25:23,15:25,25:21)
34. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II 3:0 (25:13,25:19,25:12)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT II 2:3 (19:25,25:12,25:20,23:25,9:15)
36. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 3:2 (25:21,13:25,25:23,14:25,15:13)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. ŽOK TROGIR - 0 -
38. OK SPLIT II - OK ZADAR II 3:0 (25:12,25:23,25:17)
39. OK BRDA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ nedjelja, 24. studenog 2019. u 18,00
40. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA II subota, 23. studenog 2019. u 14,00
41. OK ŠIBENIK '91 - OK MAKARSKA subota, 23. studenog 2019. u 18,00
42. OK KAŠTELA II - ŽOK SINJ nedjelja, 24. studenog 2019. u 16,00
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
43. 0 - ŽOK SINJ -
44. OK MAKARSKA - OK KAŠTELA II termin nije određen
45. OK MARINA KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 srijeda, 27. studenog 2019. u 20,30
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
47. OK ZADAR II - OK BRDA II termin nije određen
48. ŽOK TROGIR - OK SPLIT II termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. OK SPLIT II - 0 -
50. OK BRDA II - ŽOK TROGIR termin nije određen
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II termin nije određen
52. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
53. OK KAŠTELA II - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
54. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. 0 - OK MAKARSKA -
56. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ termin nije određen
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II termin nije određen
58. OK ZADAR II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
59. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
60. OK SPLIT II - OK BRDA II termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK BRDA II - 0 -
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT II termin nije određen
63. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK TROGIR nedjelja, 24. studenog 2019. u 16,00
64. OK KAŠTELA II - OK ZADAR II termin nije određen
65. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
66. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2020.)
67. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
68. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
69. ŽOK SINJ - OK ZADAR II termin nije određen
70. OK KAŠTELA II - ŽOK TROGIR termin nije određen
71. OK ŠIBENIK '91 - OK SPLIT II termin nije određen
72. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
73. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
74. OK BRDA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
75. OK SPLIT II - OK KAŠTELA II termin nije određen
76. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ termin nije određen
77. OK ZADAR II - OK MAKARSKA termin nije određen
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
79. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
80. OK MARINA KAŠTELA II - OK ZADAR II termin nije određen
81. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR termin nije određen
82. ŽOK SINJ - OK SPLIT II termin nije određen
83. OK KAŠTELA II - OK BRDA II termin nije određen
84. OK ŠIBENIK '91 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
85. OK ŠIBENIK '91 - 0 -
86. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTELA II termin nije određen
87. OK BRDA II - ŽOK SINJ termin nije određen
88. OK SPLIT II - OK MAKARSKA termin nije određen
89. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ZADAR II termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
91. 0 - OK ZADAR II -
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK TROGIR termin nije određen
93. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT II termin nije određen
94. OK MAKARSKA - OK BRDA II termin nije određen
95. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
96. OK KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
97. OK KAŠTELA II - 0 -
98. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK SINJ termin nije određen
99. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA termin nije određen
100. OK BRDA II - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
101. OK SPLIT II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
102. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020.)
103. 0 - ŽOK TROGIR -
104. OK ZADAR II - OK SPLIT II termin nije određen
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA II termin nije određen
106. OK MARINA KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
107. OK MAKARSKA - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
108. ŽOK SINJ - OK KAŠTELA II termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020.)
109. ŽOK SINJ - 0 -
110. OK KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
111. OK ŠIBENIK '91 - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
113. OK BRDA II - OK ZADAR II termin nije određen
114. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020.)
115. 0 - OK SPLIT II -
116. ŽOK TROGIR - OK BRDA II termin nije određen
117. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
119. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTELA II termin nije određen
120. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
121. OK MAKARSKA - 0 -
122. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
123. OK KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
124. OK ŠIBENIK '91 - OK ZADAR II termin nije određen
125. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR termin nije određen
126. OK BRDA II - OK SPLIT II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
127. 0 - OK BRDA II -
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
129. ŽOK TROGIR - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
130. OK ZADAR II - OK KAŠTELA II termin nije određen
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ termin nije određen
132. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 19. studenog 2019., 13,35
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem