Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG – seniorke (2019./2020.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 17 17 0 51 6 8.5000 1394 989 1.4095 50
2. OK MARINA KAŠTELA II 16 13 3 44 16 2.7500 1362 1101 1.2371 38
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 16 12 4 40 23 1.7391 1383 1257 1.1002 35
4. ŽOK TROGIR 16 9 7 31 22 1.4091 1157 1103 1.0490 28
5. OK SPLIT II 16 9 7 32 29 1.1034 1285 1240 1.0363 25
6. OK ZADAR II 16 7 9 29 32 0.9063 1272 1325 0.9600 21
7. OK BRDA II 17 6 11 27 39 0.6923 1340 1408 0.9517 20
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 16 6 10 25 34 0.7353 1158 1238 0.9354 19
9. OK ŠIBENIK '91 15 6 9 23 34 0.6765 1143 1215 0.9407 16
10. OK MAKARSKA 17 4 13 18 40 0.4500 1159 1313 0.8827 14
11. OK KAŠTELA II 16 0 16 3 48 0.0625 789 1253 0.6297 1
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK MARINA KAŠTELA II – 0 -
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MAKARSKA 3:0 (25:9,25:21,25:17)
3. OK ZADAR II – ŽOK SINJ 1:3 (11:25,11:25,25:23,21:25)
4. ŽOK TROGIR – OK KAŠTELA II 3:0 (25:23,25:20,26:24)
5. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 3:2 (25:15,21:25,18:25,25:19,15:10)
6. OK BRDA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:11,25:17)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. 0 – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
8. OK ŠIBENIK '91 – OK BRDA II 3:2 (25:22,15:25,22:25,25:23,15:5)
9. OK KAŠTELA II – OK SPLIT II 2:3 (25:20,25:18,20:25,20:25,15:17)
10. ŽOK SINJ – ŽOK TROGIR 3:1 (25:14,25:27,25:18,25:12)
11. OK MAKARSKA – OK ZADAR II 0:3 (20:25,22:25,19:25)
12. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:21,22:25,12:25,18:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – 0 -
14. OK ZADAR II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,18:25,12:25)
15. ŽOK TROGIR – OK MAKARSKA 3:0 (25:13,25:10,25:17)
16. OK SPLIT II – ŽOK SINJ 0:3 (22:25,16:25,7:25)
17. OK BRDA II – OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:19,25:9)
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK ŠIBENIK '91 3:1 (19:25,25:15,25:16,25:18)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. 0 – OK ŠIBENIK '91 -
20. OK KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (8:25,19:25,13:25)
21. ŽOK SINJ – OK BRDA II 3:0 (25:22,25:19,25:17)
22. OK MAKARSKA – OK SPLIT II 0:3 (21:25,16:25,20:25)
23. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:22,25:14,25:18)
24. OK ZADAR II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:14,19:25,18:25,20:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK ZADAR II – 0 -
26. ŽOK TROGIR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:19)
27. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (15:25,17:25,26:24,23:25)
28. OK BRDA II – OK MAKARSKA 3:2 (18:25,25:15,23:25,25:22,15:13)
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK SINJ 0:3 (9:25,11:25,15:25)
30. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:14,25:15)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. 0 – OK KAŠTELA II -
32. ŽOK SINJ – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:13,25:20,25:5)
33. OK MAKARSKA – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:22,25:23,15:25,25:21)
34. OK MARINA KAŠTELA II – OK BRDA II 3:0 (25:13,25:19,25:12)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK SPLIT II 2:3 (19:25,25:12,25:20,23:25,9:15)
36. OK ZADAR II – ŽOK TROGIR 3:2 (25:21,13:25,25:23,14:25,15:13)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. ŽOK TROGIR – 0 -
38. OK SPLIT II – OK ZADAR II 3:0 (25:12,25:23,25:17)
39. OK BRDA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:3 (16:25,25:21,25:20,15:25,8:15)
40. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:20,14:25,25:22,15:25,10:15)
41. OK ŠIBENIK '91 – OK MAKARSKA 3:1 (25:22,25:10,22:25,25:10)
42. OK KAŠTELA II – ŽOK SINJ 0:3 (11:25,17:25,10:25)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
43. 0 – ŽOK SINJ -
44. OK MAKARSKA – OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:11,25:17)
45. OK MARINA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:16,25:21,25:18)
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (10:25,25:18,25:9,25:17)
47. OK ZADAR II – OK BRDA II 3:0 (27:25,25:12,26:24)
48. ŽOK TROGIR – OK SPLIT II 3:0 (25:15,25:22,25:21)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. OK SPLIT II – 0 -
50. OK BRDA II – ŽOK TROGIR 1:3 (21:25,25:18,22:25,23:25)
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK ZADAR II 3:2 (25:22,22:25,22:25,25:19,15:7)
52. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (23:25,25:22,22:25,24:26)
53. OK KAŠTELA II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (5:25,20:25,15:25)
54. ŽOK SINJ – OK MAKARSKA 3:0 (26:24,25:18,25:19)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. 0 – OK MAKARSKA -
56. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK SINJ 2:3 (25:12,23:25,25:22,14:25,13:15)
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:14,25:16)
58. OK ZADAR II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (23:25,25:14,25:20,25:20)
59. ŽOK TROGIR – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:18,25:21,25:11)
60. OK SPLIT II – OK BRDA II 3:0 (25:14,25:21,25:11)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK BRDA II – 0 -
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK SPLIT II 3:0 (25:19,25:13,25:18)
63. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK TROGIR 0:3 (10:25,19:25,21:25)
64. OK KAŠTELA II – OK ZADAR II 0:3 (10:25,21:25,15:25)
65. ŽOK SINJ – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:16,25:14,25:20)
66. OK MAKARSKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (14:25,25:27,26:28)
12. kolo (22. siječnja 2020.)
67. 0 – OK MARINA KAŠTELA II -
68. OK MAKARSKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (23:25,22:25,21:25)
69. ŽOK SINJ – OK ZADAR II 3:1 (25:17,25:23,23:25,25:21)
70. OK KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 0:3 (18:25,16:25,20:25)
71. OK ŠIBENIK '91 – OK SPLIT II termin nije određen
72. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK BRDA II 1:3 (25:20,19:25,17:25,21:25)
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
73. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – 0 -
74. OK BRDA II – OK ŠIBENIK '91 2:3 (25:18,26:28,20:25,25:19,13:15)
75. OK SPLIT II – OK KAŠTELA II 3:0 (25:13,25:16,25:15)
76. ŽOK TROGIR – ŽOK SINJ 1:3 (25:23,19:25,23:25,21:25)
77. OK ZADAR II – OK MAKARSKA 3:0 (25:16,25:19,25:6)
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:14,23:25,16:25,25:18,9:15)
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
79. 0 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
80. OK MARINA KAŠTELA II – OK ZADAR II 2:3 (25:22,15:25,23:25,25:19,14:16)
81. OK MAKARSKA – ŽOK TROGIR 3:0 (26:24,25:21,25:13)
82. ŽOK SINJ – OK SPLIT II 3:0 (25:13,25:22,25:19)
83. OK KAŠTELA II – OK BRDA II 1:3 (25:22,9:25,14:25,18:25)
84. OK ŠIBENIK '91 – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:2 (26:28,25:12,15:25,25:10,15:8)
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
85. OK ŠIBENIK '91 – 0 -
86. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTELA II 3:0 (25:5,25:8,25:13)
87. OK BRDA II – ŽOK SINJ 0:3 (16:25,11:25,19:25)
88. OK SPLIT II – OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:16,25:14)
89. ŽOK TROGIR – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,12:25,11:25)
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK ZADAR II 3:1 (25:21,24:26,25:19,25:21)
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
91. 0 – OK ZADAR II -
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:21,25:12)
93. OK MARINA KAŠTELA II – OK SPLIT II 3:2 (14:25,21:25,25:17,25:20,15:11)
94. OK MAKARSKA – OK BRDA II 2:3 (25:11,25:23,17:25,25:27,12:15)
95. ŽOK SINJ – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:18,25:14,25:21)
96. OK KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 0:3 (20:25,15:25,13:25)
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
97. OK KAŠTELA II – 0 -
98. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK SINJ 0:3 (16:25,11:25,21:25)
99. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK MAKARSKA 3:1 (25:23,15:25,25:21,25:23)
100. OK BRDA II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (10:25,17:25,16:25)
101. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:3 (20:25,25:17,22:25,25:14,16:18)
102. ŽOK TROGIR – OK ZADAR II 3:0 (25:19,25:17,25:15)
18. kolo (7. ožujka 2020.)
103. 0 – ŽOK TROGIR -
104. OK ZADAR II – OK SPLIT II 2:3 (26:24,22:25,25:21,19:25,9:15)
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK BRDA II 3:2 (27:29,25:20,25:21,19:25,15:9)
106. OK MARINA KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:16,25:14,25:15)
107. OK MAKARSKA – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:15,25:14,25:22)
108. ŽOK SINJ – OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:20,25:15)
19. kolo (14. ožujka 2020.)
109. ŽOK SINJ – 0 -
110. OK KAŠTELA II – OK MAKARSKA odgođeno
111. OK ŠIBENIK '91 – OK MARINA KAŠTELA II odgođeno
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTEL LUKŠIĆ odgođeno
113. OK BRDA II – OK ZADAR II odgođeno
114. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR odgođeno
20. kolo (21. ožujka 2020.)
115. 0 – OK SPLIT II -
116. ŽOK TROGIR – OK BRDA II termin nije određen
117. OK ZADAR II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
119. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTELA II termin nije određen
120. OK MAKARSKA – ŽOK SINJ termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
121. OK MAKARSKA – 0 -
122. ŽOK SINJ – OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
123. OK KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
124. OK ŠIBENIK '91 – OK ZADAR II termin nije određen
125. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK TROGIR termin nije određen
126. OK BRDA II – OK SPLIT II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
127. 0 – OK BRDA II -
128. OK SPLIT II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
129. ŽOK TROGIR – OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
130. OK ZADAR II – OK KAŠTELA II termin nije određen
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK SINJ termin nije određen
132. OK MARINA KAŠTELA II – OK MAKARSKA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 25. studenog 2020., 23,52
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem