Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 9 9 0 27 4 6.7500 733 570 1.2860 26
2. OK NOVI ZAGREB 10 8 2 27 15 1.8000 952 833 1.1429 23
3. OK NEBO 10 8 2 26 12 2.1667 873 775 1.1265 22
4. ŽOK KAŠTEL 11 6 5 26 20 1.3000 983 940 1.0457 20
5. ŽOK VRBOVEC 10 6 4 23 18 1.2778 914 832 1.0986 17
6. HOK GORICA 11 5 6 20 20 1.0000 863 830 1.0398 17
7. OK DINAMO II 11 5 6 21 21 1.0000 894 878 1.0182 16
8. HAOK MLADOST III 10 5 5 20 18 1.1111 808 780 1.0359 15
9. OK OLIMPIK II 10 5 5 18 19 0.9474 761 788 0.9657 14
10. OK MEDVEŠČAK 11 4 7 17 25 0.6800 819 927 0.8835 13
11. OK VELIKA GORICA 11 1 10 7 30 0.2333 743 886 0.8386 3
12. OK SISAK 10 0 10 0 30 0.0000 446 750 0.5947 0
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. HOK GORICA - OK SISAK 3:0 (25:23,25:5,25:15)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Ana Visković                
 
38. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:13,25:8)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Ivana Pjevač     1. granični sudac: Martina Matijević        
 
39. OK DINAMO II - ŽOK VRBOVEC 3:2 (24:26,25:19,25:21,20:25,15:13)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Tea Marušić        
 
40. OK NEBO - ŽOK KAŠTEL 3:2 (24:26,27:25,14:25,25:23,15:7)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Viktorija Knezović     1. granični sudac: Martina Matijević        
 
41. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:16,25:9,21:25,25:20)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Martina Katalenić     delegat: Boris Vurušić
 
42. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK 1:3 (24:26,23:25,25:21,24:26)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Ana Visković                
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. siječnja 2020., 13,43
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem