Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 8 8 0 24 4 6.0000 658 524 1.2557 23
2. OK NOVI ZAGREB 8 7 1 22 10 2.2000 732 640 1.1438 20
3. OK NEBO 7 5 2 17 9 1.8889 591 521 1.1344 14
4. ŽOK VRBOVEC 7 5 2 18 11 1.6364 635 565 1.1239 14
5. HOK GORICA 8 4 4 17 14 1.2143 692 631 1.0967 14
6. HAOK MLADOST III 8 4 4 16 15 1.0667 653 639 1.0219 12
7. ŽOK KAŠTEL 8 3 5 17 18 0.9444 726 726 1.0000 12
8. OK DINAMO II 8 3 5 15 17 0.8824 675 679 0.9941 10
9. OK OLIMPIK II 8 4 4 13 16 0.8125 580 628 0.9236 10
10. OK MEDVEŠČAK 8 3 5 12 18 0.6667 591 653 0.9051 9
11. OK VELIKA GORICA 8 1 7 6 21 0.2857 558 641 0.8705 3
12. OK SISAK 8 0 8 0 24 0.0000 356 600 0.5933 0
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:5,25:20,25:14)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
26. HOK GORICA - ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,17:25,13:25,20:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Martina Matijević
 
27. HAOK MLADOST III - ŽOK KAŠTEL 1:3 (22:25,18:25,25:21,23:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Marta Drakula        
 
28. OK DINAMO II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (14:25,25:19,23:25,14:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Anja Toplek     1. granični sudac: Paula Krmpotić     2. granični sudac: Alka Bešker
 
29. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:14,25:21)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zoran Rajčević
 
30. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:10,25:19,25:21)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Josip Klein
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 7. prosinca 2019., 13,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem