Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 12 12 0 36 6 6.0000 988 765 1.2915 35
2. OK NEBO 12 10 2 32 14 2.2857 1061 934 1.1360 27
3. OK NOVI ZAGREB 12 9 3 32 18 1.7778 1130 967 1.1686 27
4. ŽOK KAŠTEL 12 7 5 29 21 1.3810 1082 1018 1.0629 23
5. ŽOK VRBOVEC 12 7 5 26 23 1.1304 1062 1010 1.0515 19
6. HOK GORICA 12 5 7 21 23 0.9130 945 927 1.0194 17
7. HAOK MLADOST III 12 5 7 23 24 0.9583 976 976 1.0000 16
8. OK DINAMO II 12 5 7 21 24 0.8750 958 954 1.0042 16
9. OK OLIMPIK II 11 5 6 19 22 0.8636 840 884 0.9502 14
10. OK MEDVEŠČAK 11 4 7 17 25 0.6800 819 927 0.8835 13
11. OK VELIKA GORICA 12 2 10 10 31 0.3226 840 968 0.8678 6
12. OK SISAK 12 0 12 1 36 0.0278 553 924 0.5985 0
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:5,25:20,25:14)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
26. HOK GORICA - ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,17:25,13:25,20:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Martina Matijević
 
27. HAOK MLADOST III - ŽOK KAŠTEL 1:3 (22:25,18:25,25:21,23:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Marta Drakula        
 
28. OK DINAMO II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (14:25,25:19,23:25,14:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Anja Toplek     1. granični sudac: Paula Krmpotić     2. granični sudac: Alka Bešker
 
29. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:14,25:21)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zoran Rajčević
 
30. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:10,25:19,25:21)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Josip Klein
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 27. siječnja 2020., 14,58
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem