Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 17 15 2 47 13 3.6154 1383 1096 1.2619 44
2. OK NEBO 17 15 2 47 18 2.6111 1506 1284 1.1729 42
3. OK NOVI ZAGREB 17 13 4 46 23 2.0000 1561 1351 1.1554 40
4. ŽOK KAŠTEL 18 10 8 41 32 1.2813 1598 1524 1.0486 32
5. HOK GORICA 18 10 8 37 32 1.1563 1503 1426 1.0540 30
6. ŽOK VRBOVEC 17 10 7 38 31 1.2258 1506 1423 1.0583 29
7. HAOK MLADOST III 18 8 10 34 35 0.9714 1466 1465 1.0007 25
8. OK DINAMO II 18 8 10 32 34 0.9412 1418 1391 1.0194 25
9. OK OLIMPIK II 17 7 10 26 34 0.7647 1184 1307 0.9059 19
10. OK MEDVEŠČAK 17 6 11 26 38 0.6842 1267 1385 0.9148 19
11. OK VELIKA GORICA 18 3 15 15 48 0.3125 1271 1481 0.8582 8
12. OK SISAK 18 0 18 3 54 0.0556 869 1399 0.6212 1
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (8:25,19:25,16:25)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
20. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 0:3 (21:25,25:27,12:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Ana Visković                
 
21. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO II 3:2 (23:25,17:25,25:22,25:16,15:8)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Martina Matijević        
 
22. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST III 3:1 (25:17,25:21,23:25,25:11)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ivana Pjevač                
 
23. ŽOK KAŠTEL - HOK GORICA 0:3 (18:25,20:25,20:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
24. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:23,25:15,25:19)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 1. travnja 2020., 17,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem