Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 15 14 1 43 10 4.3000 1230 967 1.2720 41
2. OK NEBO 15 13 2 41 16 2.5625 1320 1135 1.1630 36
3. OK NOVI ZAGREB 15 11 4 40 22 1.8182 1399 1209 1.1572 34
4. ŽOK KAŠTEL 15 9 6 36 25 1.4400 1343 1264 1.0625 29
5. ŽOK VRBOVEC 14 9 5 32 24 1.3333 1237 1148 1.0775 25
6. HAOK MLADOST III 15 7 8 30 28 1.0714 1239 1214 1.0206 22
7. OK DINAMO II 15 7 8 28 27 1.0370 1187 1148 1.0340 22
8. HOK GORICA 15 7 8 28 29 0.9655 1230 1194 1.0302 22
9. OK OLIMPIK II 13 5 8 19 28 0.6786 948 1038 0.9133 14
10. OK MEDVEŠČAK 14 4 10 19 34 0.5588 1024 1195 0.8569 13
11. OK VELIKA GORICA 15 2 13 11 40 0.2750 1031 1214 0.8493 6
12. OK SISAK 15 0 15 1 45 0.0222 687 1149 0.5979 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK KAŠTEL - OK SISAK 3:0 (25:20,25:20,25:18)
2. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 1:3 (25:23,14:25,18:25,21:25)
3. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 2:3 (25:14,25:21,17:25,23:25,12:15)
4. HOK GORICA - OK VELIKA GORICA 3:1 (19:25,25:23,25:18,25:16)
5. HAOK MLADOST III - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (20:25,19:25,16:25)
6. OK DINAMO II - OK NEBO 1:3 (21:25,18:25,25:13,22:25)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SISAK - OK NEBO 0:3 (12:25,19:25,7:25)
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO II 3:0 (25:19,25:16,25:20)
9. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST III 1:3 (20:25,25:14,22:25,18:25)
10. OK MEDVEŠČAK - HOK GORICA 1:3 (25:22,10:25,19:25,16:25)
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:11)
12. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC 2:3 (17:25,25:20,25:11,8:25,9:15)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:0 (25:7,25:15,25:16)
14. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (23:25,25:18,14:25,25:19,15:8)
15. HOK GORICA - OK NOVI ZAGREB 2:3 (25:16,18:25,25:22,23:25,12:15)
16. HAOK MLADOST III - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,25:14,25:13)
17. OK DINAMO II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:20,25:18,25:14)
18. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (21:25,19:25,25:13,23:25)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (8:25,19:25,16:25)
20. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 0:3 (21:25,25:27,12:25)
21. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO II 3:2 (23:25,17:25,25:22,25:16,15:8)
22. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST III 3:1 (25:17,25:21,23:25,25:11)
23. ŽOK KAŠTEL - HOK GORICA 0:3 (18:25,20:25,20:25)
24. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:23,25:15,25:19)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:5,25:20,25:14)
26. HOK GORICA - ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,17:25,13:25,20:25)
27. HAOK MLADOST III - ŽOK KAŠTEL 1:3 (22:25,18:25,25:21,23:25)
28. OK DINAMO II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (14:25,25:19,23:25,14:25)
29. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:14,25:21)
30. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:10,25:19,25:21)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. OK SISAK - OK VELIKA GORICA 0:3 (13:25,22:25,23:25)
32. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,16:25,17:25)
33. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 3:1 (25:21,25:19,23:25,25:18)
34. ŽOK KAŠTEL - OK DINAMO II 3:2 (15:25,25:16,27:25,21:25,15:12)
35. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST III 3:2 (28:26,19:25,25:18,20:25,15:8)
36. OK OLIMPIK II - HOK GORICA 3:0 (25:23,25:20,30:28)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. HOK GORICA - OK SISAK 3:0 (25:23,25:5,25:15)
38. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:13,25:8)
39. OK DINAMO II - ŽOK VRBOVEC 3:2 (24:26,25:19,25:21,20:25,15:13)
40. OK NEBO - ŽOK KAŠTEL 3:2 (24:26,27:25,14:25,25:23,15:7)
41. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:16,25:9,21:25,25:20)
42. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK 1:3 (24:26,23:25,25:21,24:26)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
43. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK 0:3 (17:25,12:25,10:25)
44. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:18,25:23,25:19)
45. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:19,19:25,25:11,23:25,17:19)
46. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 1:3 (22:25,25:18,27:29,24:26)
47. OK OLIMPIK II - OK DINAMO II 0:3 (20:25,15:25,23:25)
48. HOK GORICA - HAOK MLADOST III 2:3 (22:25,15:25,25:7,25:23,13:15)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. HAOK MLADOST III - OK SISAK 3:0 (25:10,25:14,25:22)
50. OK DINAMO II - HOK GORICA 0:3 (14:25,21:25,14:25)
51. OK NEBO - OK OLIMPIK II 3:2 (26:24,22:25,25:23,21:25,15:9)
52. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:16,25:13,25:14)
53. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,20:25,19:25)
54. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB 2:3 (15:25,14:25,25:23,27:25,5:15)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 0:3 (2:25,14:25,13:25)
56. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:15,25:15,25:20)
57. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 3:1 (25:14,25:17,20:25,25:21)
58. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (13:25,25:21,20:25,21:25)
59. HOK GORICA - OK NEBO 0:3 (16:25,14:25,20:25)
60. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 1:3 (25:20,21:25,19:25,15:25)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK DINAMO II - OK SISAK 3:0 (25:18,25:17,25:9)
62. OK NEBO - HAOK MLADOST III 3:2 (25:16,23:25,25:16,24:26,15:12)
63. OK KITRO VARAŽDIN - HOK GORICA 3:0 (25:12,25:21,25:13)
64. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 0:3 (17:25,23:25,11:25)
65. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC 3:1 (16:25,26:24,25:15,25:22)
66. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL 2:3 (25:17,21:25,27:29,25:21,9:15)
12. kolo (22. siječnja 2020.)
67. OK SISAK - ŽOK KAŠTEL 1:3 (16:25,26:24,20:25,16:25)
68. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 2:3 (20:25,20:25,25:17,25:23,13:15)
69. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK nedjelja, 26. siječnja 2020. u 16,00
70. OK VELIKA GORICA - HOK GORICA 3:1 (22:25,25:18,25:23,25:16)
71. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST III 3:1 (25:16,25:17,9:25,25:15)
72. OK NEBO - OK DINAMO II 3:0 (25:19,26:24,25:21)
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
73. OK NEBO - OK SISAK 3:0 (25:16,25:13,25:17)
74. OK DINAMO II - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (20:25,25:21,14:25,19:25)
75. HAOK MLADOST III - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:18,26:24,25:17)
76. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:10,25:20,20:25,25:17)
77. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 0:3 (18:25,16:25,16:25)
78. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:22,25:27,25:21,25:15)
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
79. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 0:3 (14:25,18:25,21:25)
80. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II 3:0 (29:27,25:14,25:17)
81. OK NOVI ZAGREB - HOK GORICA 2:3 (25:17,25:20,17:25,18:25,13:15)
82. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST III 1:3 (25:22,22:25,20:25,16:25)
83. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO II 0:3 (17:25,19:25,12:25)
84. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO 1:3 (25:13,17:25,5:25,24:26)
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
85. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:0 (25:10,25:12,25:13)
86. OK NEBO - OK VELIKA GORICA 3:1 (20:25,25:19,25:21,25:19)
87. OK DINAMO II - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,26:24,25:13)
88. HAOK MLADOST III - OK NOVI ZAGREB 1:3 (27:29,18:25,25:17,20:25)
89. HOK GORICA - ŽOK KAŠTEL 1:3 (25:22,22:25,20:25,21:25)
90. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC odgođeno
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
91. OK SISAK - OK OLIMPIK II subota, 22. veljače 2020. u 17,15
92. ŽOK VRBOVEC - HOK GORICA odgođeno
93. ŽOK KAŠTEL - HAOK MLADOST III nedjelja, 23. veljače 2020. u 18,30
94. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO II subota, 22. veljače 2020. u 19,00
95. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO subota, 22. veljače 2020. u 14,30
96. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 23. veljače 2020. u 18,00
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
97. OK VELIKA GORICA - OK SISAK termin nije određen
98. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
99. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
100. OK DINAMO II - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
101. HAOK MLADOST III - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
102. HOK GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
103. OK SISAK - HOK GORICA termin nije određen
104. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST III termin nije određen
105. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO II termin nije određen
106. ŽOK KAŠTEL - OK NEBO termin nije određen
107. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
108. OK MEDVEŠČAK - OK VELIKA GORICA termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
109. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK termin nije određen
110. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
111. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
112. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
113. OK DINAMO II - OK OLIMPIK II termin nije određen
114. HAOK MLADOST III - HOK GORICA termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
115. OK SISAK - HAOK MLADOST III termin nije određen
116. HOK GORICA - OK DINAMO II termin nije određen
117. OK OLIMPIK II - OK NEBO termin nije određen
118. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
119. ŽOK KAŠTEL - OK VELIKA GORICA termin nije određen
120. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
121. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK termin nije određen
122. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
123. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
124. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II termin nije određen
125. OK NEBO - HOK GORICA termin nije određen
126. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
127. OK SISAK - OK DINAMO II termin nije određen
128. HAOK MLADOST III - OK NEBO termin nije određen
129. HOK GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
130. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
131. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
132. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 20. veljače 2020., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem