Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 5 5 0 15 1 15.0000 388 291 1.3333 15
2. OK NOVI ZAGREB 5 5 0 15 6 2.5000 489 401 1.2195 14
3. OK NEBO 5 4 1 13 4 3.2500 403 317 1.2713 12
4. ŽOK VRBOVEC 5 4 1 13 6 2.1667 424 354 1.1977 11
5. HOK GORICA 5 3 2 12 8 1.5000 446 413 1.0799 10
6. ŽOK KAŠTEL 5 2 3 10 10 1.0000 408 419 0.9737 8
7. OK OLIMPIK II 5 3 2 10 10 1.0000 404 407 0.9926 7
8. HAOK MLADOST III 5 2 3 8 10 0.8000 381 394 0.9670 6
9. OK DINAMO II 5 1 4 7 12 0.5833 388 414 0.9372 4
10. OK MEDVEŠČAK 5 1 4 6 14 0.4286 364 443 0.8217 3
11. OK VELIKA GORICA 5 0 5 2 15 0.1333 327 410 0.7976 0
12. OK SISAK 5 0 5 0 15 0.0000 216 375 0.5760 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK KAŠTEL - OK SISAK 3:0 (25:20,25:20,25:18)
2. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 1:3 (25:23,14:25,18:25,21:25)
3. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 2:3 (25:14,25:21,17:25,23:25,12:15)
4. HOK GORICA - OK VELIKA GORICA 3:1 (19:25,25:23,25:18,25:16)
5. HAOK MLADOST III - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (20:25,19:25,16:25)
6. OK DINAMO II - OK NEBO 1:3 (21:25,18:25,25:13,22:25)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SISAK - OK NEBO 0:3 (12:25,19:25,7:25)
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO II 3:0 (25:19,25:16,25:20)
9. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST III 1:3 (20:25,25:14,22:25,18:25)
10. OK MEDVEŠČAK - HOK GORICA 1:3 (25:22,10:25,19:25,16:25)
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:11)
12. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC 2:3 (17:25,25:20,25:11,8:25,9:15)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:0 (25:7,25:15,25:16)
14. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (23:25,25:18,14:25,25:19,15:8)
15. HOK GORICA - OK NOVI ZAGREB 2:3 (25:16,18:25,25:22,23:25,12:15)
16. HAOK MLADOST III - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,25:14,25:13)
17. OK DINAMO II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:20,25:18,25:14)
18. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (21:25,19:25,25:13,23:25)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (8:25,19:25,16:25)
20. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 0:3 (21:25,25:27,12:25)
21. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO II 3:2 (23:25,17:25,25:22,25:16,15:8)
22. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST III 3:1 (25:17,25:21,23:25,25:11)
23. ŽOK KAŠTEL - HOK GORICA 0:3 (18:25,20:25,20:25)
24. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:23,25:15,25:19)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:5,25:20,25:14)
26. HOK GORICA - ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,17:25,13:25,20:25)
27. HAOK MLADOST III - ŽOK KAŠTEL 1:3 (22:25,18:25,25:21,23:25)
28. OK DINAMO II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (14:25,25:19,23:25,14:25)
29. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:14,25:21)
30. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:10,25:19,25:21)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. OK SISAK - OK VELIKA GORICA subota, 16. studenog 2019. u 16,30
32. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN subota, 16. studenog 2019. u 14,30
33. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO četvrtak, 21. studenog 2019. u 20,30
34. ŽOK KAŠTEL - OK DINAMO II subota, 16. studenog 2019. u 18,30
35. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST III nedjelja, 17. studenog 2019. u 15,00
36. OK OLIMPIK II - HOK GORICA subota, 16. studenog 2019. u 16,00
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. HOK GORICA - OK SISAK termin nije određen
38. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK II termin nije određen
39. OK DINAMO II - ŽOK VRBOVEC subota, 23. studenog 2019. u 16,00
40. OK NEBO - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
41. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
42. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
43. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
44. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA termin nije određen
45. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
46. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO termin nije određen
47. OK OLIMPIK II - OK DINAMO II termin nije određen
48. HOK GORICA - HAOK MLADOST III termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. HAOK MLADOST III - OK SISAK termin nije određen
50. OK DINAMO II - HOK GORICA termin nije određen
51. OK NEBO - OK OLIMPIK II termin nije određen
52. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
53. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
54. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
56. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
57. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA termin nije određen
58. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
59. HOK GORICA - OK NEBO termin nije određen
60. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK DINAMO II - OK SISAK termin nije određen
62. OK NEBO - HAOK MLADOST III termin nije određen
63. OK KITRO VARAŽDIN - HOK GORICA termin nije određen
64. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
65. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
66. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
12. kolo (22. siječnja 2020.)
67. OK SISAK - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
68. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
69. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
70. OK VELIKA GORICA - HOK GORICA termin nije određen
71. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST III termin nije određen
72. OK NEBO - OK DINAMO II termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
73. OK NEBO - OK SISAK termin nije određen
74. OK DINAMO II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
75. HAOK MLADOST III - OK VELIKA GORICA termin nije određen
76. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
77. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
78. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
79. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
80. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II termin nije određen
81. OK NOVI ZAGREB - HOK GORICA termin nije određen
82. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST III termin nije određen
83. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO II termin nije određen
84. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
85. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK termin nije određen
86. OK NEBO - OK VELIKA GORICA termin nije određen
87. OK DINAMO II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
88. HAOK MLADOST III - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
89. HOK GORICA - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
90. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
91. OK SISAK - OK OLIMPIK II termin nije određen
92. ŽOK VRBOVEC - HOK GORICA termin nije određen
93. ŽOK KAŠTEL - HAOK MLADOST III termin nije određen
94. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO II termin nije određen
95. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO termin nije određen
96. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
97. OK VELIKA GORICA - OK SISAK termin nije određen
98. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
99. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
100. OK DINAMO II - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
101. HAOK MLADOST III - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
102. HOK GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
103. OK SISAK - HOK GORICA termin nije određen
104. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST III termin nije određen
105. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO II termin nije određen
106. ŽOK KAŠTEL - OK NEBO termin nije određen
107. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
108. OK MEDVEŠČAK - OK VELIKA GORICA termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
109. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK termin nije određen
110. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
111. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
112. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
113. OK DINAMO II - OK OLIMPIK II termin nije određen
114. HAOK MLADOST III - HOK GORICA termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
115. OK SISAK - HAOK MLADOST III termin nije određen
116. HOK GORICA - OK DINAMO II termin nije određen
117. OK OLIMPIK II - OK NEBO termin nije određen
118. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
119. ŽOK KAŠTEL - OK VELIKA GORICA termin nije određen
120. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
121. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK termin nije određen
122. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
123. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
124. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II termin nije određen
125. OK NEBO - HOK GORICA termin nije određen
126. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
127. OK SISAK - OK DINAMO II termin nije određen
128. HAOK MLADOST III - OK NEBO termin nije određen
129. HOK GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
130. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
131. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
132. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. studenog 2019., 2,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem