Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 15 13 2 42 11 3.8182 1264 990 1.2768 40
2. OK DINAMO 14 13 1 40 8 5.0000 1155 906 1.2748 37
3. OK ZADAR 14 10 4 31 20 1.5500 1125 1057 1.0643 28
4. ŽOK DUBROVNIK 15 8 7 31 23 1.3478 1201 1076 1.1162 27
5. OK DON BOSCO 15 6 9 29 30 0.9667 1288 1218 1.0575 22
6. OK VELI VRH 15 7 8 28 32 0.8750 1287 1301 0.9892 20
7. ŽOK NOVA GRADIŠKA 14 6 8 23 28 0.8214 1082 1170 0.9248 19
8. OK KARLOVAC 14 7 7 24 30 0.8000 1127 1206 0.9345 17
9. ŽOK DRENOVA 15 3 12 14 38 0.3684 951 1228 0.7744 9
10. OK KOSTRENA 15 0 15 3 45 0.0667 864 1192 0.7248 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR - OK DON BOSCO 3:1 (26:24,25:19,16:25,25:17)
2. HAOK MLADOST II - ŽOK DUBROVNIK 3:1 (25:20,20:25,25:17,25:18)
3. ŽOK DRENOVA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (15:25,19:25,25:18,30:28,15:9)
4. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC 0:3 (20:25,20:25,19:25)
5. OK DINAMO - OK VELI VRH 3:2 (27:25,21:25,25:20,23:25,15:12)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK DON BOSCO - OK VELI VRH 3:1 (21:25,25:22,25:22,25:18)
7. OK KARLOVAC - OK DINAMO 0:3 (21:25,12:25,16:25)
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA 3:0 (25:23,25:17,25:19)
9. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:16,25:10,25:18)
10. OK ZADAR - HAOK MLADOST II 0:3 (23:25,13:25,19:25)
3. kolo (23. listopada 2019.)
11. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:1 (20:25,25:23,25:17,25:22)
12. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR 0:3 (17:25,21:25,14:25)
13. OK KOSTRENA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (7:25,7:25,8:25)
14. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:23,25:11,25:15)
15. OK VELI VRH - OK KARLOVAC 3:1 (25:17,23:25,25:15,25:19)
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,22:25,25:23,19:25,13:15)
17. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK VELI VRH 3:1 (22:25,25:19,25:22,25:22)
18. ŽOK DUBROVNIK - OK DINAMO 0:3 (13:25,23:25,22:25)
19. OK ZADAR - OK KOSTRENA 3:0 (25:21,25:21,25:23)
20. HAOK MLADOST II - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:20,25:10)
5. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
21. ŽOK DRENOVA - OK DON BOSCO 0:3 (15:25,20:25,20:25)
22. OK KOSTRENA - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,16:25,23:25)
23. OK DINAMO - OK ZADAR 3:0 (25:20,25:16,25:20)
24. OK VELI VRH - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (17:25,25:11,23:25,25:18,15:8)
25. OK KARLOVAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (27:25,23:25,23:25,23:25)
6. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
26. OK DON BOSCO - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:12,26:24,25:20)
27. ŽOK DUBROVNIK - OK KARLOVAC 3:0 (25:23,25:19,25:21)
28. OK ZADAR - OK VELI VRH 3:1 (25:19,25:14,11:25,25:15)
29. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 2:3 (22:25,15:25,25:22,28:26,10:15)
30. ŽOK DRENOVA - OK KOSTRENA 3:0 (25:22,25:16,25:21)
7. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. OK KOSTRENA - OK DON BOSCO 1:3 (17:25,25:18,20:25,15:25)
32. OK DINAMO - ŽOK DRENOVA 3:1 (25:23,25:3,24:26,25:23)
33. OK VELI VRH - HAOK MLADOST II 1:3 (25:23,22:25,21:25,18:25)
34. OK KARLOVAC - OK ZADAR 1:3 (25:20,17:25,15:25,23:25)
35. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK DUBROVNIK 1:3 (30:28,13:25,17:25,20:25)
8. kolo (20. studenog 2019.)
36. OK DON BOSCO - ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:21,25:14,25:21)
37. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:17,25:13,22:25,25:17)
38. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:12,25:7,25:16)
39. ŽOK DRENOVA - OK VELI VRH 1:3 (25:19,15:25,22:25,19:25)
40. OK KOSTRENA - OK DINAMO 0:3 (21:25,23:25,11:25)
9. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
41. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:19,25:20)
42. OK VELI VRH - OK KOSTRENA 3:1 (23:25,25:15,25:15,25:11)
43. OK KARLOVAC - ŽOK DRENOVA 3:2 (23:25,25:17,25:12,28:30,15:8)
44. ŽOK NOVA GRADIŠKA - HAOK MLADOST II 1:3 (18:25,16:25,25:23,20:25)
45. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR 2:3 (25:22,24:26,21:25,25:21,11:15)
10. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
46. OK DON BOSCO - OK ZADAR 2:3 (21:25,19:25,25:8,25:17,13:15)
47. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST II 3:1 (25:16,22:25,25:16,25:22)
48. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:19,25:15,25:17)
49. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA 3:0 (26:24,25:14,25:18)
50. OK VELI VRH - OK DINAMO 0:3 (20:25,16:25,21:25)
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
51. OK VELI VRH - OK DON BOSCO 3:2 (13:25,16:25,26:24,25:21,15:9)
52. OK DINAMO - OK KARLOVAC 3:0 (25:17,25:17,25:11)
53. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (25:23,23:25,19:25,23:25)
54. ŽOK DRENOVA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,18:25,9:25)
55. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:19)
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,18:25,16:25)
57. OK ZADAR - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:18,25:18)
58. ŽOK DUBROVNIK - OK KOSTRENA 3:0 (25:18,25:21,25:12)
59. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DINAMO 0:3 (14:25,13:25,18:25)
60. OK KARLOVAC - OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:14,18:25,25:23)
13. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:2 (27:25,25:21,16:25,20:25,15:10)
62. OK VELI VRH - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:22,28:26,25:17)
63. OK DINAMO - ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:19,25:16,25:15)
64. OK KOSTRENA - OK ZADAR 0:3 (21:25,21:25,12:25)
65. ŽOK DRENOVA - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,11:25,17:25)
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
66. OK DON BOSCO - ŽOK DRENOVA 3:1 (25:13,23:25,25:13,25:16)
67. HAOK MLADOST II - OK KOSTRENA 3:0 (25:15,25:8,25:16)
68. OK ZADAR - OK DINAMO nedjelja, 26. siječnja 2020. u 16,00
69. ŽOK DUBROVNIK - OK VELI VRH 3:0 (25:10,25:19,25:18)
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KARLOVAC odgođeno
15. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
71. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DON BOSCO 3:1 (25:9,10:25,26:24,25:22)
72. OK KARLOVAC - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (27:29,25:23,25:23,18:25,16:14)
73. OK VELI VRH - OK ZADAR 3:1 (16:25,26:24,25:22,25:20)
74. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 1:3 (26:24,17:25,23:25,16:25)
75. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA 0:3 (12:25,20:25,25:27)
16. kolo (22. siječnja 2020.)
76. OK DON BOSCO - OK KOSTRENA srijeda, 22. siječnja 2020. u 20,15
77. ŽOK DRENOVA - OK DINAMO srijeda, 22. siječnja 2020. u 19,30
78. HAOK MLADOST II - OK VELI VRH srijeda, 22. siječnja 2020. u 20,00
79. OK ZADAR - OK KARLOVAC utorak, 21. siječnja 2020. u 20,00
80. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 25. siječnja 2020. u 18,30
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
81. ŽOK DUBROVNIK - OK DON BOSCO termin nije određen
82. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR termin nije određen
83. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
84. OK VELI VRH - ŽOK DRENOVA termin nije određen
85. OK DINAMO - OK KOSTRENA nedjelja, 2. veljače 2020. u 18,00
18. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
86. OK DON BOSCO - OK DINAMO termin nije određen
87. OK KOSTRENA - OK VELI VRH termin nije određen
88. ŽOK DRENOVA - OK KARLOVAC termin nije određen
89. HAOK MLADOST II - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
90. OK ZADAR - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 20. siječnja 2020., 14,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem