Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 6 6 0 18 4 4.5000 524 419 1.2506 16
2. HAOK MLADOST II 6 5 1 17 5 3.4000 515 434 1.1866 16
3. OK ZADAR 6 4 2 12 8 1.5000 439 425 1.0329 12
4. ŽOK DUBROVNIK 6 3 3 12 9 1.3333 450 404 1.1139 10
5. OK DON BOSCO 6 3 3 13 10 1.3000 523 494 1.0587 10
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA 6 3 3 11 11 1.0000 482 498 0.9679 10
7. OK VELI VRH 6 2 4 11 15 0.7333 558 553 1.0090 6
8. OK KARLOVAC 6 2 4 8 14 0.5714 468 511 0.9159 5
9. ŽOK DRENOVA 6 2 4 6 14 0.4286 374 464 0.8060 5
10. OK KOSTRENA 6 0 6 0 18 0.0000 319 450 0.7089 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR - OK DON BOSCO 3:1 (26:24,25:19,16:25,25:17)
2. HAOK MLADOST II - ŽOK DUBROVNIK 3:1 (25:20,20:25,25:17,25:18)
3. ŽOK DRENOVA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (15:25,19:25,25:18,30:28,15:9)
4. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC 0:3 (20:25,20:25,19:25)
5. OK DINAMO - OK VELI VRH 3:2 (27:25,21:25,25:20,23:25,15:12)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK DON BOSCO - OK VELI VRH 3:1 (21:25,25:22,25:22,25:18)
7. OK KARLOVAC - OK DINAMO 0:3 (21:25,12:25,16:25)
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA 3:0 (25:23,25:17,25:19)
9. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:16,25:10,25:18)
10. OK ZADAR - HAOK MLADOST II 0:3 (23:25,13:25,19:25)
3. kolo (23. listopada 2019.)
11. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:1 (20:25,25:23,25:17,25:22)
12. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR 0:3 (17:25,21:25,14:25)
13. OK KOSTRENA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (7:25,7:25,8:25)
14. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:23,25:11,25:15)
15. OK VELI VRH - OK KARLOVAC 3:1 (25:17,23:25,25:15,25:19)
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,22:25,25:23,19:25,13:15)
17. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK VELI VRH 3:1 (22:25,25:19,25:22,25:22)
18. ŽOK DUBROVNIK - OK DINAMO 0:3 (13:25,23:25,22:25)
19. OK ZADAR - OK KOSTRENA 3:0 (25:21,25:21,25:23)
20. HAOK MLADOST II - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:20,25:10)
5. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
21. ŽOK DRENOVA - OK DON BOSCO 0:3 (15:25,20:25,20:25)
22. OK KOSTRENA - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,16:25,23:25)
23. OK DINAMO - OK ZADAR 3:0 (25:20,25:16,25:20)
24. OK VELI VRH - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (17:25,25:11,23:25,25:18,15:8)
25. OK KARLOVAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (27:25,23:25,23:25,23:25)
6. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
26. OK DON BOSCO - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:12,26:24,25:20)
27. ŽOK DUBROVNIK - OK KARLOVAC 3:0 (25:23,25:19,25:21)
28. OK ZADAR - OK VELI VRH 3:1 (25:19,25:14,11:25,25:15)
29. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 2:3 (22:25,15:25,25:22,28:26,10:15)
30. ŽOK DRENOVA - OK KOSTRENA 3:0 (25:22,25:16,25:21)
7. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. OK KOSTRENA - OK DON BOSCO subota, 16. studenog 2019. u 19,00
32. OK DINAMO - ŽOK DRENOVA subota, 16. studenog 2019. u 18,45
33. OK VELI VRH - HAOK MLADOST II subota, 16. studenog 2019. u 19,00
34. OK KARLOVAC - OK ZADAR subota, 16. studenog 2019. u 19,30
35. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK DUBROVNIK nedjelja, 17. studenog 2019. u 16,00
8. kolo (20. studenog 2019.)
36. OK DON BOSCO - ŽOK DUBROVNIK ponedjeljak, 18. studenog 2019. u 20,15
37. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA srijeda, 20. studenog 2019. u 20,00
38. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC srijeda, 20. studenog 2019. u 20,00
39. ŽOK DRENOVA - OK VELI VRH srijeda, 20. studenog 2019. u 20,00
40. OK KOSTRENA - OK DINAMO srijeda, 20. studenog 2019. u 20,30
9. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
41. OK DINAMO - OK DON BOSCO nedjelja, 24. studenog 2019. u 20,00
42. OK VELI VRH - OK KOSTRENA termin nije određen
43. OK KARLOVAC - ŽOK DRENOVA termin nije određen
44. ŽOK NOVA GRADIŠKA - HAOK MLADOST II termin nije određen
45. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR termin nije određen
10. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
46. OK DON BOSCO - OK ZADAR termin nije određen
47. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST II termin nije određen
48. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK DRENOVA termin nije određen
49. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA termin nije određen
50. OK VELI VRH - OK DINAMO termin nije određen
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
51. OK VELI VRH - OK DON BOSCO termin nije određen
52. OK DINAMO - OK KARLOVAC termin nije određen
53. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
54. ŽOK DRENOVA - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
55. HAOK MLADOST II - OK ZADAR termin nije određen
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II termin nije određen
57. OK ZADAR - ŽOK DRENOVA termin nije određen
58. ŽOK DUBROVNIK - OK KOSTRENA termin nije određen
59. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DINAMO termin nije određen
60. OK KARLOVAC - OK VELI VRH termin nije određen
13. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO termin nije određen
62. OK VELI VRH - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
63. OK DINAMO - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
64. OK KOSTRENA - OK ZADAR termin nije određen
65. ŽOK DRENOVA - HAOK MLADOST II termin nije određen
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
66. OK DON BOSCO - ŽOK DRENOVA termin nije određen
67. HAOK MLADOST II - OK KOSTRENA termin nije određen
68. OK ZADAR - OK DINAMO termin nije određen
69. ŽOK DUBROVNIK - OK VELI VRH termin nije određen
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KARLOVAC termin nije određen
15. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
71. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DON BOSCO termin nije određen
72. OK KARLOVAC - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
73. OK VELI VRH - OK ZADAR termin nije određen
74. OK DINAMO - HAOK MLADOST II termin nije određen
75. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA termin nije određen
16. kolo (22. siječnja 2020.)
76. OK DON BOSCO - OK KOSTRENA termin nije određen
77. ŽOK DRENOVA - OK DINAMO termin nije određen
78. HAOK MLADOST II - OK VELI VRH termin nije određen
79. OK ZADAR - OK KARLOVAC termin nije određen
80. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
81. ŽOK DUBROVNIK - OK DON BOSCO termin nije određen
82. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR termin nije određen
83. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
84. OK VELI VRH - ŽOK DRENOVA termin nije određen
85. OK DINAMO - OK KOSTRENA termin nije određen
18. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
86. OK DON BOSCO - OK DINAMO termin nije određen
87. OK KOSTRENA - OK VELI VRH termin nije određen
88. ŽOK DRENOVA - OK KARLOVAC termin nije određen
89. HAOK MLADOST II - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
90. OK ZADAR - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. studenog 2019., 9,02
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem