Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 13 10 3 33 17 1.9412 1151 1013 1.1362 29
2. OK MARINA KAŠTELA 13 10 3 31 15 2.0667 1072 957 1.1202 28
3. ŽOK ENNA VUKOVAR 12 8 4 30 16 1.8750 1034 915 1.1301 26
4. OK BRDA 13 6 7 22 26 0.8462 1063 1057 1.0057 18
5. ŽOK OSIJEK 12 5 7 20 24 0.8333 951 943 1.0085 16
6. OK POREČ 13 4 9 19 29 0.6552 983 1094 0.8985 13
7. OK SPLIT 12 3 9 17 31 0.5484 999 1072 0.9319 10
8. OK OLIMPIK 12 4 8 15 29 0.5172 816 1018 0.8016 10
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK 2:3 (25:16,25:19,23:25,23:25,9:15)
2. OK BRDA - OK SPLIT 3:0 (27:25,26:24,25:10)
3. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 0:3 (17:25,14:25,15:25)
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:21,25:23,25:16)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
6. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:16,21:25,20:25,25:20,11:15)
7. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:1 (23:25,25:23,25:22,27:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:23,19:25,23:25)
10. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (17:25,21:25,15:25)
11. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:3 (23:25,18:25,14:25)
12. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (24:26,15:25,25:21,23:25)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,18:25,12:25,21:25)
14. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
15. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,14:25,16:25)
16. OK BRDA - OK POREČ 3:1 (24:26,25:23,25:16,25:11)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:0 (25:16,25:20,25:9)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:0 (25:18,25:19,25:19)
19. ŽOK OSIJEK - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (20:25,18:25,14:25)
20. HAOK RIJEKA CO - OK SPLIT 3:0 (25:17,25:18,25:17)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 2:3 (13:25,22:25,25:21,25:16,7:15)
23. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
24. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (31:29,25:22,25:19)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:1 (25:20,20:25,25:21,25:13)
26. ŽOK OSIJEK - OK POREČ 3:0 (25:17,25:13,28:26)
27. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 3:0 (25:22,25:19,25:21)
28. OK SPLIT - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (16:25,20:25,28:26,25:20,15:6)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (15:25,13:25,12:25)
30. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
31. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:2 (25:21,22:25,23:25,25:20,18:16)
32. ŽOK OSIJEK - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (23:25,24:26,23:25)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
34. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:20,25:19,25:23)
35. OK POREČ - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
36. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (18:25,17:25,23:25)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (11:25,17:25,13:25)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:0 (25:11,25:18,25:14)
39. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:23,25:23,11:25,22:25,11:15)
40. HAOK RIJEKA CO - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:23,25:16)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
41. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 3:1 (24:26,25:22,25:11,25:13)
42. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (23:25,25:18,25:23,25:22)
43. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (25:27,25:15,24:26,18:25)
44. OK POREČ - OK BRDA 1:3 (16:25,25:21,23:25,23:25)
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
45. OK OLIMPIK - OK POREČ 3:2 (20:25,20:25,25:22,25:23,15:8)
46. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,17:25,12:25)
47. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK OSIJEK 3:2 (27:29,25:20,25:15,23:25,15:12)
48. OK SPLIT - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,20:25,20:25,23:25)
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
49. OK SPLIT - OK OLIMPIK nedjelja, 19. siječnja 2020. u 18,00
50. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR subota, 18. siječnja 2020. u 19,30
51. ŽOK OSIJEK - OK BRDA subota, 18. siječnja 2020. u 17,00
52. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (25:23,22:25,25:20,25:14)
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
53. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK termin nije određen
55. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,25:27,25:22,25:18)
56. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. siječnja 2020., 22,22
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem