Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 2 2 0 6 1 6.0000 171 129 1.3256 6
2. MOK MURSA - OSIJEK 2 2 0 6 3 2.0000 198 163 1.2147 5
3. OK SISAK 2 2 0 6 3 2.0000 213 195 1.0923 5
4. OK ZADAR 2 1 1 5 4 1.2500 199 199 1.0000 4
5. OK MEDICINAR TRNJE 2 1 1 4 3 1.3333 156 162 0.9630 3
6. OKM CENTROMETAL 2 1 1 3 3 1.0000 141 140 1.0071 3
7. MOK MARSONIA 2 1 1 4 5 0.8000 194 207 0.9372 2
8. OK ROVINJ 2 0 2 2 6 0.3333 165 192 0.8594 1
9. OK SPLIT 2 0 2 2 6 0.3333 146 177 0.8249 1
10. OK KITRO VARAŽDIN 2 0 2 2 6 0.3333 165 184 0.8967 0
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 27. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Anka Glas     2. granični sudac: Dominik Glas
 
12. OK ROVINJ - OK ZADAR subota, 26. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Mario Babić     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Dajana Miškulin     1. granični sudac: Sonja Rupčić     2. granični sudac: Ivan Bošković Pavković
 
13. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK subota, 26. listopada 2019. u 17,45
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Marijan Duka
 
14. OK SPLIT - MOK RIJEKA subota, 26. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Sara Cvitanović
 
15. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL subota, 26. listopada 2019. u 19,30
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 23. listopada 2019., 18,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem