Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 16 13 3 40 15 2.6667 1319 1067 1.2362 38
2. MOK MURSA - OSIJEK 16 13 3 45 20 2.2500 1462 1307 1.1186 38
3. OK SPLIT 16 11 5 37 20 1.8500 1275 1159 1.1001 32
4. OK MEDICINAR TRNJE 16 10 6 33 24 1.3750 1297 1202 1.0790 28
5. OK SISAK 16 9 7 32 29 1.1034 1355 1340 1.0112 27
6. OK KITRO VARAŽDIN 16 8 8 32 30 1.0667 1379 1307 1.0551 25
7. OKM CENTROMETAL 16 7 9 28 30 0.9333 1277 1268 1.0071 22
8. MOK MARSONIA 16 6 10 24 35 0.6857 1189 1356 0.8768 18
9. OK ZADAR 16 2 14 12 44 0.2727 1078 1308 0.8242 9
10. OK ROVINJ 16 1 15 11 47 0.2340 1073 1390 0.7719 3
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:23,12:25,25:16,26:24)
2. MOK MARSONIA - OK SISAK 1:3 (25:21,17:25,19:25,22:25)
3. OK ROVINJ - MOK RIJEKA 0:3 (19:25,15:25,19:25)
4. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,30:28)
5. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)
7. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:0 (25:23,25:18,25:19)
8. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:17)
9. OK ROVINJ - OK SISAK 2:3 (31:29,25:23,23:25,21:25,12:15)
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)
12. OK ROVINJ - OK ZADAR 3:2 (25:15,24:26,25:16,21:25,15:12)
13. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK 3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)
14. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (20:25,21:25,14:25)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:18,20:25,17:25,25:19,15:13)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,25:19)
17. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (22:25,25:23,25:20,22:25,15:9)
18. OK SISAK - OK SPLIT 3:1 (25:16,25:19,24:26,25:22)
19. OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,10:25,19:25)
20. MOK MARSONIA - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
21. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:22,16:25,9:25,17:25)
22. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:23,25:19)
23. OK SPLIT - OK ZADAR 3:0 (27:25,25:23,25:15)
24. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:21)
25. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 3:1 (25:19,26:24,23:25,28:26)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
26. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 1:3 (12:25,25:23,23:25,19:25)
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,25:16,25:21)
28. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,19:25,20:25)
29. MOK MARSONIA - OK SPLIT 3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)
30. OK ROVINJ - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,18:25,14:25)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
31. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
32. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:12,25:17)
33. MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA 3:0 (25:17,32:30,25:15)
34. OKM CENTROMETAL - OK ZADAR 3:0 (25:16,25:15,27:25)
35. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:22,25:12,25:21)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
36. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)
37. OK ZADAR - MOK RIJEKA 0:3 (12:25,17:25,13:25)
38. MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
39. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (17:25,10:25,25:20,15:25)
40. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT 0:3 (23:25,20:25,20:25)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)
43. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:13,25:15,25:17)
44. MOK RIJEKA - MOK MARSONIA 3:0 (25:9,25:13,25:15)
45. OK SISAK - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:22,25:20)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
46. OK KITRO VARAŽDIN - OK ZADAR 3:0 (25:17,25:23,25:20)
47. OK SISAK - MOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:23,25:20)
48. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 3:0 (25:16,25:12,25:20)
49. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (26:24,25:16,25:22)
50. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 2:3 (19:25,26:24,21:25,25:17,12:15)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
51. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,24:26,25:17,25:23,15:13)
52. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:20,25:14,25:13)
53. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA 0:3 (24:26,19:25,14:25)
54. OK SISAK - OK ROVINJ 3:1 (25:22,22:25,29:27,25:13)
55. MOK MARSONIA - OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
56. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA 3:2 (25:18,23:25,25:15,21:25,15:8)
57. OK ZADAR - OK ROVINJ 3:1 (18:25,26:24,25:13,25:9)
58. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE 1:3 (23:25,19:25,25:23,23:25)
59. MOK RIJEKA - OK SPLIT 0:3 (19:25,23:25,20:25)
60. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:21,23:25,17:25,25:13,16:14)
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
61. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:20,21:25,19:25,22:25)
62. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:0 (25:23,25:23,27:25)
63. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:20,25:19,25:12)
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 3:0 (25:13,25:16,25:17)
65. OK ROVINJ - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,14:25)
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
66. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ 3:0 (25:10,25:18,25:16)
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:18,21:25,25:19,16:25,9:15)
68. OK ZADAR - OK SPLIT 2:3 (19:25,25:13,25:21,22:25,8:15)
69. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (24:26,25:18,25:20,25:27,13:15)
70. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:1 (25:23,22:25,26:24,25:11)
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
71. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:15,15:25,25:21,25:16)
72. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 1:3 (22:25,23:25,25:19,12:25)
73. MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR 3:0 (25:17,25:18,25:20)
74. OK SPLIT - MOK MARSONIA 3:0 (25:12,25:9,25:14)
75. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 3:1 (20:25,25:23,25:12,25:13)
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
76. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)
77. OK ROVINJ - OK SPLIT 1:3 (25:21,21:25,17:25,16:25)
78. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,23:25)
79. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL 0:3 (20:25,19:25,15:25)
80. OK SISAK - MOK RIJEKA 0:3 (17:25,15:25,17:25)
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
81. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN subota, 22. veljače 2020. u 19,30
82. MOK RIJEKA - OK ZADAR subota, 22. veljače 2020. u 17,00
83. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA subota, 22. veljače 2020. u 18,00
84. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ subota, 22. veljače 2020. u 17,00
85. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE subota, 22. veljače 2020. u 7,00
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
86. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT termin nije određen
87. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
88. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL termin nije određen
89. MOK MARSONIA - MOK RIJEKA termin nije određen
90. OK ZADAR - OK SISAK termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 19. veljače 2020., 8,52
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem