Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
Prvenstvo Hrvatske - kadetkinje
Grupa A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 3 3 0 6 0 150 98 1.5306 6
2. OK KITRO VARAŽDIN 3 2 1 4 3 1.3333 141 136 1.0368 4
3. ŽOK SINJ 3 1 2 3 4 0.7500 131 144 0.9097 2
4. ŽOK VINKOVCI 3 0 3 0 6 0.0000 106 150 0.7067 0
1. kolo
1. HAOK RIJEKA CO - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:18,25:10)
2. ŽOK SINJ - ŽOK VINKOVCI 2:0 (25:11,25:20)
2. kolo
9. ŽOK SINJ - OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (25:23,22:25,4:15)   video-prijenos
10. ŽOK VINKOVCI - HAOK RIJEKA CO 0:2 (17:25,23:25)   video-prijenos
3. kolo
17. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VINKOVCI 2:0 (25:16,25:19)   video-prijenos
18. HAOK RIJEKA CO - ŽOK SINJ 2:0 (25:17,25:13)   video-prijenos
Grupa B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 3 3 0 6 0 150 105 1.4286 6
2. ŽOK DRENOVA 3 2 1 4 3 1.3333 152 152 1.0000 4
3. OK NEBO 3 1 2 3 4 0.7500 149 161 0.9255 2
4. ŽOK TROGIR 3 0 3 0 6 0.0000 117 150 0.7800 0
1. kolo
3. ŽOK OSIJEK - ŽOK TROGIR 2:0 (25:16,25:21)
4. OK NEBO - ŽOK DRENOVA 1:2 (22:25,27:25,16:18)   video-prijenos
2. kolo
11. OK NEBO - ŽOK TROGIR 2:0 (25:20,25:23)   video-prijenos
12. ŽOK DRENOVA - ŽOK OSIJEK 0:2 (19:25,15:25)   video-prijenos
3. kolo
19. ŽOK TROGIR - ŽOK DRENOVA 0:2 (14:25,23:25)   video-prijenos
20. ŽOK OSIJEK - OK NEBO 2:0 (25:14,25:20)   video-prijenos
Grupa C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 0 150 92 1.6304 6
2. OK LINGA 3 2 1 4 4 1.0000 153 149 1.0268 4
3. OK UMAG 3 1 2 3 4 0.7500 129 147 0.8776 2
4. OK SPLIT 3 0 3 1 6 0.1667 116 160 0.7250 0
1. kolo
5. HAOK MLADOST - OK LINGA 2:0 (25:16,25:16)   video-prijenos
6. OK UMAG - OK SPLIT 2:0 (25:15,25:21)   video-prijenos
2. kolo
13. OK UMAG - OK LINGA 1:2 (14:25,25:21,10:15)   video-prijenos
14. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:2 (19:25,11:25)   video-prijenos
3. kolo
21. OK LINGA - OK SPLIT 2:1 (25:17,20:25,15:8)   video-prijenos
22. HAOK MLADOST - OK UMAG 2:0 (25:17,25:13)   video-prijenos
Grupa D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 2 1 5 2 2.5000 152 136 1.1176 4
2. OK POREČ 3 2 1 5 3 1.6667 166 140 1.1857 4
3. OK MARINA KAŠTELA 3 2 1 4 3 1.3333 143 139 1.0288 4
4. OK OLIMPIK 3 0 3 0 6 0.0000 104 150 0.6933 0
1. kolo
7. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 2:1 (25:19,18:25,15:11)   video-prijenos
8. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK OLIMPIK 2:0 (25:20,25:20)   video-prijenos
2. kolo
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POREČ 1:2 (25:21,15:25,12:15)   video-prijenos
16. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (19:25,15:25)   video-prijenos
3. kolo
23. OK POREČ - OK OLIMPIK 2:0 (25:16,25:14)   video-prijenos
24. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (23:25,12:25; Z-12:25)   video-prijenos
Razigravanje od 9. do 16. mjesta
1. kolo
25. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 2:0 (25:22,25:17)   video-prijenos
26. ŽOK VINKOVCI - OK NEBO 0:2 (16:25,17:25)   video-prijenos
27. OK UMAG - OK OLIMPIK 2:1 (25:21,17:25,15:12)   video-prijenos
28. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (13:25,11:25)   video-prijenos
Četvrtzavršnica od 1. do 8. mjesta
ČETVRTFINALE
29. HAOK RIJEKA CO - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:11,25:14,25:11)   video-prijenos
30. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK OSIJEK 0:3 (23:25,9:25,18:25)   video-prijenos
31. HAOK MLADOST - OK POREČ 3:0 (25:15,25:16,25:16)   video-prijenos
32. OK LINGA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (14:25,8:25,25:20,15:25)   video-prijenos
Razigravanje od 13. do 16. mjesta
1. kolo
34. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 2:0 (26:24,25:14)   video-prijenos
36. ŽOK VINKOVCI - OK OLIMPIK 2:0 (26:24,25:22)   video-prijenos
Razigravanje od 9. do 12. mjesta
1. kolo
33. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (22:25,22:25)   video-prijenos
35. OK NEBO - OK UMAG 2:0 (25:13,26:24)   video-prijenos
Razigravanje od 5. do 8. mjesta
1. kolo
38. ŽOK DRENOVA - OK LINGA 2:0 (25:18,25:21)   video-prijenos
40. OK KITRO VARAŽDIN - OK POREČ 2:0 (25:23,25:19)   video-prijenos
Poluzavršnica
POLUFINALE
37. HAOK RIJEKA CO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (25:21,25:23,25:15)   video-prijenos
39. ŽOK OSIJEK - HAOK MLADOST 1:3 (23:25,25:23,13:25,18:25)   video-prijenos
Razigravanje za konačni poredak
ZA 15. MJESTO
44. OK SPLIT - OK OLIMPIK 2:0 (25:22,25:20)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO
43. ŽOK TROGIR - ŽOK VINKOVCI 2:0 (25:21,25:21)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO
42. ŽOK SINJ - OK UMAG 2:0 (27:25,25:14)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO
41. OK MARINA KAŠTELA - OK NEBO 2:1 (25:22,16:25,15:12)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO
47. OK LINGA - OK POREČ 0:2 (24:26,16:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO
45. ŽOK DRENOVA - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:19,26:24)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO
46. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:21,17:25,26:24,22:25,15:13)   video-prijenos
FINALE
48. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 1:3 (11:25,18:25,25:22,16:25)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. HAOK RIJEKA CO
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
4. ŽOK OSIJEK
5. ŽOK DRENOVA
6. OK KITRO VARAŽDIN
7. OK POREČ
8. OK LINGA
9. OK MARINA KAŠTELA
10. OK NEBO
11. ŽOK SINJ
12. OK UMAG
13. ŽOK TROGIR
14. ŽOK VINKOVCI
15. OK SPLIT
16. OK OLIMPIK
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 14. lipnja 2019., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem