Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
Prvenstvo Hrvatske - najmlađe kadetkinje U11
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 9 0 135 42 3.2143 9
2. OK LINGA 3 2 1 4 5 0.8000 82 114 0.7193 4
3. ŽOK ENNA VUKOVAR 3 1 2 3 6 0.5000 96 122 0.7869 3
4. OK PETRINJA 3 0 3 2 7 0.2857 85 120 0.7083 2
1. kolo
1. HAOK MLADOST - OK LINGA 3:0 (15:6,15:0,15:4)
2. OK PETRINJA - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:2 (14:15,15:9,12:15)
2. kolo
3. OK LINGA - ŽOK ENNA VUKOVAR 2:1 (15:12,6:15,15:12)
4. HAOK MLADOST - OK PETRINJA 3:0 (15:7,15:3,15:4)
3. kolo
5. OK PETRINJA - OK LINGA 1:2 (9:15,15:6,6:15)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK MLADOST 0:3 (6:15,4:15,8:15)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 3 3 0 8 1 8.0000 134 57 2.3509 8
2. OK FUNTANA VRSAR 3 2 1 7 2 3.5000 125 87 1.4368 7
3. ŽOK OSIJEK 3 1 2 3 6 0.5000 76 118 0.6441 3
4. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica 3 0 3 0 9 0.0000 62 135 0.4593 0
1. kolo
1. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK OSIJEK 3:0 (15:3,15:11,15:5)
2. OK DINAMO - OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica 3:0 (15:3,15:4,15:3)
2. kolo
3. ŽOK OSIJEK - OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica 3:0 (15:9,15:5,15:14)
4. OK FUNTANA VRSAR - OK DINAMO 1:2 (12:15,8:15,15:14)
3. kolo
5. OK DINAMO - ŽOK OSIJEK 3:0 (15:3,15:7,15:2)
6. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (4:15,12:15,8:15)
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 3 2 1 7 2 3.5000 128 65 1.9692 7
2. ŽOK TROGIR 3 3 0 7 2 3.5000 121 80 1.5125 7
3. OK ČEPIN 3 1 2 4 5 0.8000 92 111 0.8288 4
4. ŽOK ROCKWOOL 3 0 3 0 9 0.0000 50 135 0.3704 0
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - OK MEDVEŠČAK 2:1 (3:15,15:14,15:9)
2. OK ČEPIN - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (15:11,15:9,15:3)
2. kolo
3. OK MEDVEŠČAK - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (15:7,15:7,15:7)
4. ŽOK TROGIR - OK ČEPIN 2:1 (13:15,15:9,15:12)
3. kolo
5. OK ČEPIN - OK MEDVEŠČAK 0:3 (4:15,6:15,1:15)
6. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK TROGIR 0:3 (6:15,0:15,0:15)
GRUPA D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 3 3 0 6 3 2.0000 127 81 1.5679 6
2. HAOK DUBRAVA 3 2 1 6 3 2.0000 111 99 1.1212 6
3. OK VELI VRH 3 0 3 3 6 0.5000 103 123 0.8374 3
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 1 2 3 6 0.5000 88 126 0.6984 3
1. kolo
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - HAOK DUBRAVA 0:3 (7:15,9:15,6:15)
2. ŽOK IVANEC - OK VELI VRH 2:1 (15:9,13:15,15:5)
2. kolo
3. HAOK DUBRAVA - OK VELI VRH 2:1 (11:15,15:11,15:10)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK IVANEC 1:2 (2:15,15:13,10:15)
3. kolo
5. ŽOK IVANEC - HAOK DUBRAVA 2:1 (11:15,15:3,15:7)
6. OK VELI VRH - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (15:9,11:15,12:15)
RAZIGRAVANJE 9-16 mjesta
1. kolo
25. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica 3:0 (15:4,15:11,15:6)
26. OK ČEPIN - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (9:15,10:15,15:10)
27. OK PETRINJA - ŽOK OSIJEK 2:1 (15:10,15:8,13:15)
28. ŽOK ROCKWOOL - OK VELI VRH 1:2 (13:15,4:15,15:10)
RAZIGRAVANJE 1-8 mjesto
1. kolo
29. HAOK MLADOST - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (15:10,15:13,15:13)
30. OK MEDVEŠČAK - HAOK DUBRAVA 1:2 (10:15,15:11,14:15)
31. OK LINGA - OK DINAMO 1:2 (3:15,15:14,5:15)
32. ŽOK TROGIR - ŽOK IVANEC 1:2 (2:15,12:15,15:14)
RAZIGRAVANJE 13-16 mjesto
1. kolo
33. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica - ŽOK ROCKWOOL 0:3 (8:15,8:15,10:15)
34. OK ČEPIN - OK PETRINJA 2:1 (15:1,15:12,14:15)
RAZIGRAVANJE 9-12 mjesto
1. kolo
35. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK VELI VRH 2:1 (14:15,15:4,15:7)
36. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK 2:1 (15:12,3:15,15:4)
RAZIGRAVANJE 5-8
1. kolo
37. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK TROGIR 2:1 (15:2,6:15,15:6)
38. OK MEDVEŠČAK - OK LINGA 2:1 (15:10,15:2,1:15)
POLUFINALE
POLUFINALE
39. OK DINAMO - HAOK DUBRAVA 3:0 (15:12,15:7,15:9)
40. HAOK MLADOST - ŽOK IVANEC 3:0 (15:5,15:14,15:4)
RAZIGRAVANJE
ZA 15. MJESTO
41. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica - OK PETRINJA 0:2 (8:15,13:15)
ZA 13. MJESTO
42. ŽOK ROCKWOOL - OK ČEPIN 2:1 (15:4,5:15,15:10)
ZA 11. MJESTO
43. OK VELI VRH - ŽOK OSIJEK 2:0 (15:8,15:13)
ZA DEVETO MJESTO
44. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (10:15,11:15)
ZA SEDMO MJESTO
45. ŽOK TROGIR - OK LINGA 1:2 (4:15,15:2,7:15)
ZA PETO MJESTO
46. OK FUNTANA VRSAR - OK MEDVEŠČAK 2:0 (15:7,15:11)
ZA TREĆE MJESTO
47. HAOK DUBRAVA - ŽOK IVANEC 1:2 (6:15,15:7,11:15)
FINALE
48. OK DINAMO - HAOK MLADOST 2:0 (15:12,15:9)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK DINAMO
2. HAOK MLADOST
3. ŽOK IVANEC
4. HAOK DUBRAVA
5. OK FUNTANA VRSAR
6. OK MEDVEŠČAK
7. OK LINGA
8. ŽOK TROGIR
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
10. ŽOK ENNA VUKOVAR
11. OK VELI VRH
12. ŽOK OSIJEK
13. ŽOK ROCKWOOL
14. OK ČEPIN
15. OK PETRINJA
16. OK ODBOJKAŠKA AKADEMIJA Petica
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. svibnja 2019., 21,53
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem