Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
Prvenstvo Hrvatske - najmlađe kadetkinje U13
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK FUNTANA VRSAR 3 3 0 6 1 6.0000 160 101 1.5842 6
2. OK MEDVEŠČAK 3 2 1 4 2 2.0000 141 94 1.5000 4
3. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3 1 2 3 5 0.6000 132 150 0.8800 2
4. HOK GORICA 3 0 3 1 6 0.1667 81 169 0.4793 0
1. kolo
1. OK FUNTANA VRSAR - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:22,25:19)
2. HOK GORICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (9:25,25:19,6:25)
2. kolo
3. OK MEDVEŠČAK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:4,25:17)
4. OK FUNTANA VRSAR - HOK GORICA 2:0 (25:9,25:9)
3. kolo
5. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK 0:2 (11:25,12:25)
6. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK FUNTANA VRSAR 1:2 (25:20,7:25,10:15)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 1 1 2 2 1.0000 92 68 1.3529 2
2. OK NOVIGRAD 2 1 1 2 2 1.0000 90 92 0.9783 2
3. ŽOK OSIJEK 2 1 1 2 2 1.0000 68 90 0.7556 2
1. kolo
1. HAOK MLADOST - 0 -
2. OK NOVIGRAD - ŽOK OSIJEK 0:2 (17:25,23:25)
2. kolo
3. 0 - ŽOK OSIJEK -
4. HAOK MLADOST - OK NOVIGRAD 0:2 (21:25,21:25)
3. kolo
5. OK NOVIGRAD - 0 -
6. ŽOK OSIJEK - HAOK MLADOST 0:2 (7:25,11:25)
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 4 0 100 59 1.6949 4
2. ŽOK BARANJA 2 1 1 2 2 1.0000 80 92 0.8696 2
3. ŽOK PAZIN 2 0 2 0 4 0.0000 71 100 0.7100 0
1. kolo
1. ŽOK BARANJA - 0 -
2. OK OLIMPIK - ŽOK PAZIN 2:0 (25:18,25:11)
2. kolo
3. 0 - ŽOK PAZIN -
4. ŽOK BARANJA - OK OLIMPIK 0:2 (10:25,20:25)
3. kolo
5. OK OLIMPIK - 0 -
6. ŽOK PAZIN - ŽOK BARANJA 0:2 (21:25,21:25)
GRUPA D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ROCKWOOL 3 3 0 6 1 6.0000 152 103 1.4757 6
2. ŽOK TROGIR 3 2 1 5 2 2.5000 155 121 1.2810 4
3. ŽOK NAŠICE 3 1 2 2 4 0.5000 100 141 0.7092 2
4. OK DARUVAR 3 0 3 0 6 0.0000 108 150 0.7200 0
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - OK DARUVAR 2:0 (25:20,25:19)
2. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK NAŠICE 2:0 (25:9,25:11)
2. kolo
3. OK DARUVAR - ŽOK NAŠICE 0:2 (22:25,19:25)
4. ŽOK TROGIR - ŽOK ROCKWOOL 1:2 (17:25,25:12,13:15)
3. kolo
5. ŽOK ROCKWOOL - OK DARUVAR 2:0 (25:17,25:11)
6. ŽOK NAŠICE - ŽOK TROGIR 0:2 (20:25,10:25)
GRUPA E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2 2 0 4 1 4.0000 108 86 1.2558 4
2. ŽOK VRBOVEC 2 1 1 3 3 1.0000 119 110 1.0818 2
3. OK VODNJAN 2 0 2 1 4 0.2500 82 113 0.7257 0
1. kolo
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
2. ŽOK VRBOVEC - OK VODNJAN 2:1 (23:25,25:18,15:9)
2. kolo
3. 0 - OK VODNJAN -
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK VRBOVEC 2:1 (26:24,17:25,15:7)
3. kolo
5. ŽOK VRBOVEC - 0 -
6. OK VODNJAN - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (17:25,13:25)
GRUPA F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 3 0 6 2 3.0000 174 145 1.2000 6
2. ŽOK ŠKURINJE 3 1 2 3 4 0.7500 147 143 1.0280 2
3. OK NEBO 3 1 2 3 4 0.7500 133 145 0.9172 2
4. OK NOVA MOKOŠICA 3 1 2 2 4 0.5000 124 145 0.8552 2
1. kolo
1. ŽOK ŠKURINJE - OK NOVA MOKOŠICA 0:2 (22:25,23:25)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK NEBO 2:1 (25:13,21:25,16:14)
2. kolo
3. OK NOVA MOKOŠICA - OK NEBO 0:2 (22:25,11:25)
4. ŽOK ŠKURINJE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (18:25,25:22,9:15)
3. kolo
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK NOVA MOKOŠICA 2:0 (25:19,25:22)
6. OK NEBO - ŽOK ŠKURINJE 0:2 (15:25,16:25)
GRUPA G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 2 2 0 4 2 2.0000 114 95 1.2000 4
2. ŽOK IVANEC 2 1 1 3 2 1.5000 103 72 1.4306 2
3. ŽOK GORNJA VEŽICA 2 0 2 1 4 0.2500 62 112 0.5536 0
1. kolo
1. ŽOK IVANEC - 0 -
2. OK DINAMO - ŽOK GORNJA VEŽICA 2:1 (25:9,22:25,15:8)
2. kolo
3. 0 - ŽOK GORNJA VEŽICA -
4. ŽOK IVANEC - OK DINAMO 1:2 (18:25,25:12,10:15)
3. kolo
5. OK DINAMO - 0 -
6. ŽOK GORNJA VEŽICA - ŽOK IVANEC 0:2 (10:25,10:25)
GRUPA H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ČEPIN 2 2 0 4 0 100 50 2.0000 4
2. OK SISAK 2 1 1 2 3 0.6667 78 87 0.8966 2
3. HAOK RIJEKA CO 2 0 2 1 4 0.2500 59 100 0.5900 0
1. kolo
1. OK ČEPIN - 0 -
2. HAOK RIJEKA CO - OK SISAK 1:2 (7:25,25:10,5:15)
2. kolo
3. 0 - OK SISAK -
4. OK ČEPIN - HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:8,25:14)
3. kolo
5. HAOK RIJEKA CO - 0 -
6. OK SISAK - OK ČEPIN 0:2 (22:25,6:25)
RAZIGRAVANJE 25-27 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NOVA MOKOŠICA 2 2 0 4 2 2.0000 122 102 1.1961 4
2. OK DARUVAR 2 1 1 3 2 1.5000 111 94 1.1809 2
3. HOK GORICA 2 0 2 1 4 0.2500 70 107 0.6542 0
1. kolo
1. HOK GORICA - 0 -
2. OK DARUVAR - OK NOVA MOKOŠICA 1:2 (23:25,27:25,11:15)
2. kolo
3. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
4. HOK GORICA - OK DARUVAR 0:2 (17:25,12:25)
3. kolo
5. OK DARUVAR - 0 -
6. OK NOVA MOKOŠICA - HOK GORICA 2:1 (25:4,17:25,15:12)
RAZIGRAVANJE 17-24 mjesta
1. kolo
42. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK GORNJA VEŽICA 1:2 (25:19,15:25,11:15)
43. ŽOK PAZIN - OK VODNJAN 2:0 (25:21,25:13)
44. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:23,25:10)
45. ŽOK NAŠICE - OK NEBO 0:2 (23:25,14:25)
2. kolo
51. ŽOK GORNJA VEŽICA - ŽOK PAZIN 1:2 (21:25,25:20,13:15)
52. ŽOK OSIJEK - OK NEBO 2:0 (25:13,25:19)
53. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK VODNJAN 2:1 (25:13,23:25,15:10)
54. HAOK RIJEKA CO - ŽOK NAŠICE 2:1 (15:25,25:6,15:10)
ZA 23. MJESTO
68. ŽOK NAŠICE - OK VODNJAN 2:0 (25:19,25:19)
ZA 21. MJESTO
67. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - HAOK RIJEKA CO 2:1 (25:17,11:25,15:10)
ZA 19. MJESTO
70. OK NEBO - ŽOK GORNJA VEŽICA 2:1 (25:22,10:25,15:9)
ZA 17. MJESTO
71. ŽOK PAZIN - ŽOK OSIJEK 2:0 (26:24,25:23)
RAZIGRAVANJE 1-16 mjesto
OSMINA FINALA
34. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK IVANEC 0:2 (22:25,18:25)
35. OK OLIMPIK - ŽOK VRBOVEC 2:0 (25:5,25:21)
36. HAOK MLADOST - OK SISAK 2:0 (25:13,25:5)
37. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK ŠKURINJE 2:0 (25:16,25:12)
38. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 1:2 (25:9,20:25,8:15)
39. ŽOK BARANJA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:19,25:12)
40. OK NOVIGRAD - OK ČEPIN 2:0 (25:17,25:17)
41. ŽOK Trogir - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (25:11,10:25,11:15)
RAZIGRAVANJE 9-16 mjesto
1. kolo
47. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK VRBOVEC 2:0 (25:6,25:22)
48. OK SISAK - ŽOK ŠKURINJE 2:1 (25:23,14:25,15:12)
49. OK MEDVEŠČAK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:20,25:12)
50. OK ČEPIN - ŽOK Trogir 2:1 (11:25,25:7,15:9)
2. kolo
51. ŽOK VRBOVEC - ŽOK ŠKURINJE 1:2 (24:26,25:18,9:15)
52. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK Trogir 0:2 (12:25,2:25)
53. OK FUNTANA VRSAR - OK SISAK 2:0 (25:17,25:11)
54. OK MEDVEŠČAK - OK ČEPIN 1:2 (25:12,16:25,9:15)
ZA 15. MJESTO
. ŽOK VRBOVEC - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (24:26,25:17,9:15)
ZA 13. MJESTO
. ŽOK ŠKURINJE - ŽOK Trogir 0:2 (11:25,13:25)
ZA 11. MJESTO
. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK 0:2 (17:25,3:25)
ZA DEVETO MJESTO
. OK FUNTANA VRSAR - OK ČEPIN 2:0 (25:10,25:22)
RAZIGRAVANJE 1-8 mjesto
1. kolo
55. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK 1:2 (21:25,25:17,8:15)
56. HAOK MLADOST - ŽOK ROCKWOOL 2:1 (23:25,25:12,15:9)
57. OK DINAMO - ŽOK BARANJA 0:2 (20:25,15:25)
58. OK NOVIGRAD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (11:25,23:25)
2. kolo
. OK DINAMO - OK NOVIGRAD 2:1 (25:18,18:25,16:14)
. ŽOK IVANEC - ŽOK ROCKWOOL 1:2 (14:25,25:11,5:15)
POLUFINALE
. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 1:2 (25:13,21:25,10:15)
. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:19,25:22)
ZA SEDMO MJESTO
. ŽOK ROCKWOOL - OK NOVIGRAD 1:2 (10:25,25:14,13:15)
ZA PETO MJESTO
. ŽOK IVANEC - OK DINAMO 2:1 (25:10,15:25,15:12)
ZA TREĆE MJESTO
. OK OLIMPIK - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:12,25:14)
FINALE
. HAOK MLADOST - ŽOK BARANJA 2:0 (25:12,25:19)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. ŽOK BARANJA
3. OK OLIMPIK
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
5. ŽOK IVANEC
6. OK DINAMO
7. OK NOVIGRAD
8. ŽOK ROCKWOOL
9. OK FUNTANA VRSAR
10. OK ČEPIN
11. OK MEDVEŠČAK
12. OK SISAK
13. ŽOK Trogir
14. ŽAOK ŠKURINJE
15. OK KAŠTEL LUKŠIĆ
16. ŽOK VRBOVEC
17. ŽOK PAZIN
18. ŽOK OSIJEK
19. OK NEBO
20. ŽOK GORNJA VEŽICA
21. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA
22. HAOK RIJEKA CO
23. ŽOK NAŠICE
24. OK VODNJAN
25. OK NOVA MOKOŠICA
26. OK DARUVAR
27. HOK GORICA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. svibnja 2019., 21,53
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem