Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
Prvenstvo Hrvatske - mlađe kadetkinje
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK PULA 2 2 0 4 1 4.0000 112 89 1.2584 4
2. OK ZADAR 2 1 1 3 2 1.5000 105 95 1.1053 2
3. OK BELIŠĆE 2 0 2 0 4 0.0000 67 100 0.6700 0
1. kolo
1. OK PULA - 0 -
2. OK BELIŠĆE - OK ZADAR 0:2 (13:25,20:25)
2. kolo
3. 0 - OK ZADAR -
4. OK PULA - OK BELIŠĆE 2:0 (25:13,25:21)   video-prijenos
3. kolo
5. OK BELIŠĆE - 0 -
6. OK ZADAR - OK PULA 1:2 (25:22,21:25,9:15)   video-prijenos
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 2 2 0 4 1 4.0000 114 82 1.3902 4
2. OK UMAG 2 1 1 3 2 1.5000 109 92 1.1848 2
3. OK MEDVEŠČAK 2 0 2 0 4 0.0000 51 100 0.5100 0
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
2. OK MEDVEŠČAK - OK UMAG 0:2 (14:25,14:25)
2. kolo
3. 0 - OK UMAG -
4. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:7,25:16)   video-prijenos
3. kolo
5. OK MEDVEŠČAK - 0 -
6. OK UMAG - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (24:26,25:23,10:15)   video-prijenos
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 2 2 0 4 0 100 49 2.0408 4
2. ŽOK IVANEC 2 1 1 2 2 1.0000 72 86 0.8372 2
3. ŽOK PAZIN 2 0 2 0 4 0.0000 63 100 0.6300 0
1. kolo
1. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
2. ŽOK IVANEC - ŽOK PAZIN 2:0 (25:21,25:15)
2. kolo
3. 0 - ŽOK PAZIN -
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK IVANEC 2:0 (25:14,25:8)   video-prijenos
3. kolo
5. ŽOK IVANEC - 0 -
6. ŽOK PAZIN - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (7:25,20:25)
GRUPA D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 90 55 1.6364 4
2. ŽOK VALLIS AUREA 2 1 1 2 3 0.6667 96 101 0.9505 2
3. OK KITRO VARAŽDIN 2 0 2 1 4 0.2500 76 106 0.7170 0
1. kolo
1. HAOK MLADOST - 0 -
2. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VALLIS AUREA 1:2 (12:25,28:26,11:15)   video-prijenos
2. kolo
3. 0 - ŽOK VALLIS AUREA -
4. HAOK MLADOST - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:17,15:8)   video-prijenos
3. kolo
5. OK KITRO VARAŽDIN - 0 -
6. ŽOK VALLIS AUREA - HAOK MLADOST 0:2 (11:25,19:25)   video-prijenos
GRUPA E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 2 0 4 1 4.0000 112 67 1.6716 4
2. ŽOK OSIJEK 2 1 1 3 2 1.5000 91 98 0.9286 2
3. OK KARLOVAC 2 0 2 0 4 0.0000 62 100 0.6200 0
1. kolo
1. ŽOK OSIJEK - 0 -
2. OK SPLIT - OK KARLOVAC 2:0 (25:11,25:15)
2. kolo
3. 0 - OK KARLOVAC -
4. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 1:2 (25:22,14:25,2:15)   video-prijenos
3. kolo
5. OK SPLIT - 0 -
6. OK KARLOVAC - ŽOK OSIJEK 0:2 (20:25,16:25)   video-prijenos
GRUPA F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 4 1 4.0000 111 89 1.2472 4
2. ŽOK TROGIR 2 1 1 3 3 1.0000 102 108 0.9444 2
3. OK KOLONIJA 2 0 2 1 4 0.2500 88 104 0.8462 0
1. kolo
1. OK KOLONIJA - 0 -
2. OK OLIMPIK - ŽOK TROGIR 2:1 (21:25,25:16,15:7)   video-prijenos
2. kolo
3. 0 - ŽOK TROGIR -
4. OK KOLONIJA - OK OLIMPIK 0:2 (21:25,20:25)   video-prijenos
3. kolo
5. OK OLIMPIK - 0 -
6. ŽOK TROGIR - OK KOLONIJA 2:1 (14:25,25:16,15:6)   video-prijenos
GRUPA G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO 2 2 0 4 1 4.0000 112 82 1.3659 4
2. ŽOK ROCKWOOL 2 1 1 3 2 1.5000 93 100 0.9300 2
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 0 2 0 4 0.0000 77 100 0.7700 0
1. kolo
1. OK NEBO - 0 -
2. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:20,25:18)
2. kolo
3. 0 - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC -
4. OK NEBO - ŽOK ROCKWOOL 2:1 (22:25,25:12,15:6)
3. kolo
5. ŽOK ROCKWOOL - 0 -
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK NEBO 0:2 (19:25,20:25)
GRUPA H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 2 2 0 4 0 100 64 1.5625 4
2. OK DINAMO 2 1 1 2 2 1.0000 84 68 1.2353 2
3. OK GLINA 2 0 2 0 4 0.0000 48 100 0.4800 0
1. kolo
1. HAOK RIJEKA CO - 0 -
2. OK DINAMO - OK GLINA 2:0 (25:13,25:5)
2. kolo
3. 0 - OK GLINA -
4. HAOK RIJEKA CO - OK DINAMO 2:0 (25:23,25:11)
3. kolo
5. OK DINAMO - 0 -
6. OK GLINA - HAOK RIJEKA CO 0:2 (14:25,16:25)
GRUPA I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 3 3 0 6 1 6.0000 160 134 1.1940 6
2. OK PULA 3 2 1 5 2 2.5000 165 142 1.1620 4
3. OK MARINA KAŠTELA 3 1 2 2 4 0.5000 129 146 0.8836 2
4. OK NEBO 3 0 3 0 6 0.0000 120 152 0.7895 0
1. kolo
1. OK PULA - OK NEBO 2:0 (25:20,25:18)
2. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:2 (13:25,20:25)
2. kolo
3. OK NEBO - OK SPLIT 0:2 (16:25,21:25)
4. OK PULA - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (26:24,25:20)
3. kolo
5. OK MARINA KAŠTELA - OK NEBO 2:0 (25:20,27:25)
6. OK SPLIT - OK PULA 2:1 (17:25,28:26,15:13)
GRUPA J
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 0 150 117 1.2821 6
2. HAOK RIJEKA CO 3 1 2 3 4 0.7500 147 148 0.9932 2
3. OK OLIMPIK 3 1 2 3 5 0.6000 151 159 0.9497 2
4. OK BRDA SPORT2LIFE 3 1 2 2 5 0.4000 132 156 0.8462 2
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - HAOK RIJEKA CO 0:2 (21:25,20:25)
2. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 2:0 (25:17,25:21)
2. kolo
3. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 1:2 (25:17,19:25,11:15)
4. OK BRDA SPORT2LIFE - HAOK MLADOST 0:2 (14:25,23:25)
3. kolo
5. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:23,25:19)
6. OK OLIMPIK - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (25:14,20:25,11:15)
GRUPA K
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 3 3 0 6 1 6.0000 158 91 1.7363 6
2. ŽOK ROCKWOOL 3 2 1 4 3 1.3333 134 147 0.9116 4
3. OK ZADAR 3 1 2 4 4 1.0000 159 162 0.9815 2
4. ŽOK IVANEC 3 0 3 0 6 0.0000 101 152 0.6645 0
1. kolo
1. OK ZADAR - ŽOK ROCKWOOL 1:2 (25:16,23:25,12:15)
2. ŽOK IVANEC - ŽOK OSIJEK 0:2 (7:25,9:25)
2. kolo
3. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK OSIJEK 0:2 (5:25,23:25)
4. OK ZADAR - ŽOK IVANEC 2:0 (27:25,25:23)
3. kolo
5. ŽOK IVANEC - ŽOK ROCKWOOL 0:2 (20:25,17:25)
6. ŽOK OSIJEK - OK ZADAR 2:1 (25:14,18:25,15:8)
GRUPA L
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 3 3 0 6 2 3.0000 173 147 1.1769 6
2. OK DINAMO 3 1 2 4 4 1.0000 163 153 1.0654 2
3. ŽOK VALLIS AUREA 3 1 2 4 5 0.8000 172 176 0.9773 2
4. OK UMAG 3 1 2 2 5 0.4000 124 156 0.7949 2
1. kolo
1. OK UMAG - OK DINAMO 0:2 (13:25,14:25)
2. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK TROGIR 1:2 (14:25,25:19,14:16)
2. kolo
3. OK DINAMO - ŽOK TROGIR 1:2 (25:23,18:25,11:15)
4. OK UMAG - ŽOK VALLIS AUREA 2:1 (25:17,16:25,16:14)
3. kolo
5. ŽOK VALLIS AUREA - OK DINAMO 2:1 (22:25,26:24,15:10)
6. ŽOK TROGIR - OK UMAG 2:0 (25:19,25:21)
GRUPA M
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 2 1 5 3 1.6667 166 152 1.0921 4
2. OK KARLOVAC 3 2 1 5 4 1.2500 167 155 1.0774 4
3. ŽOK PAZIN 3 2 1 5 4 1.2500 167 170 0.9824 4
4. OK BELIŠĆE 3 0 3 2 6 0.3333 152 175 0.8686 0
1. kolo
1. OK BELIŠĆE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (21:25,24:26)
2. ŽOK PAZIN - OK KARLOVAC 1:2 (13:25,25:18,7:15)
2. kolo
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK KARLOVAC 2:1 (18:25,25:14,15:7)
4. OK BELIŠĆE - ŽOK PAZIN 1:2 (21:25,25:21,9:15)
3. kolo
5. ŽOK PAZIN - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:1 (25:23,21:25,15:9)
6. OK KARLOVAC - OK BELIŠĆE 2:1 (25:15,23:25,15:12)
GRUPA N
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KOLONIJA 3 3 0 6 1 6.0000 162 105 1.5429 6
2. OK KITRO VARAŽDIN 3 2 1 4 4 1.0000 152 166 0.9157 4
3. OK GLINA 3 1 2 3 4 0.7500 131 153 0.8562 2
4. OK MEDVEŠČAK 3 0 3 2 6 0.3333 150 171 0.8772 0
1. kolo
1. OK MEDVEŠČAK - OK GLINA 0:2 (17:25,23:25)
2. OK KITRO VARAŽDIN - OK KOLONIJA 0:2 (13:25,17:25)   video-prijenos
2. kolo
3. OK GLINA - OK KOLONIJA 0:2 (6:25,16:25)
4. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (20:25,25:19,12:15)
3. kolo
5. OK KITRO VARAŽDIN - OK GLINA 2:1 (25:23,23:25,15:11)
6. OK KOLONIJA - OK MEDVEŠČAK 2:1 (22:25,25:18,15:10)
RAZIGRAVANJE
POLUFINALE
1. OK SPLIT - HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:22,25:17)   video-prijenos
2. OK PULA - HAOK MLADOST 0:2 (23:25,17:25)
ZA 23. MJESTO
3. OK BELIŠĆE - OK MEDVEŠČAK 2:1 (25:15,21:25,15:10)   video-prijenos
ZA 21. MJESTO
4. ŽOK PAZIN - OK GLINA 2:1 (23:25,25:9,15:5)
ZA 19. MJESTO
5. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (15:25,18:25)
ZA 17. MJESTO
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK KOLONIJA 2:0 (25:22,25:20)
ZA 15. MJESTO
7. ŽOK IVANEC - OK UMAG 1:2 (25:16,22:25,12:15)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO
8. OK ZADAR - ŽOK VALLIS AUREA 2:0 (25:13,25:19)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO
9. ŽOK ROCKWOOL - OK DINAMO 2:0 (25:21,25:17)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO
10. ŽOK OSIJEK - ŽOK TROGIR 2:0 (25:12,25:21)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO
11. OK NEBO - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (23:25,12:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO
12. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK 2:1 (25:19,23:25,15:11)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO
13. HAOK RIJEKA CO - OK PULA 2:0 (25:20,25:17)   video-prijenos
FINALE
14. OK SPLIT - HAOK MLADOST 1:2 (14:25,25:22,14:16)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. OK SPLIT
3. HAOK RIJEKA CO
4. OK PULA
5. OK MARINA KAŠTELA
6. OK OLIMPIK
7. OK BRDA SPORT2LIFE
8. OK NEBO
9. ŽOK OSIJEK
10. ŽOK TROGIR
11. ŽOK ROCKWOOL
12. OK DINAMO
13. OK ZADAR
14. ŽOK VALLIS AUREA
15. OK UMAG
16. ŽOK IVANEC
17. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
18. OK KOLONIJA
19. OK KITRO VARAŽDIN
20. OK KARLOVAC
21. ŽOK PAZIN
22. OK GLINA
23. OK BELIŠĆE
24. OK MEDVEŠČAK
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. svibnja 2019., 21,53
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem