Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
Prvenstvo Hrvatske - mlađi kadeti
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ZADAR 5 5 0 10 0 251 137 1.8321 10
2. MOK MURSA OSIJEK 5 4 1 8 2 4.0000 240 142 1.6901 8
3. OK ROVINJ 5 3 2 6 4 1.5000 212 193 1.0984 6
4. HAOK MLADOST 5 2 3 4 6 0.6667 198 218 0.9083 4
5. OK KITRO VARAŽDIN 5 1 4 2 8 0.2500 145 230 0.6304 2
6. MOK RIJEKA 5 0 5 0 10 0.0000 124 250 0.4960 0
1. kolo
1. MOK MURSA OSIJEK - MOK RIJEKA 2:0 (25:8,25:9)
2. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:6,25:9)
3. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 0:2 (22:25,24:26)
2. kolo
4. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 0:2 (13:25,9:25)
5. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST 0:2 (14:25,23:25)
6. MOK MURSA OSIJEK - OK ZADAR 0:2 (24:26,16:25)
3. kolo
7. OK ZADAR - MOK RIJEKA 2:0 (25:12,25:13)
8. HAOK MLADOST - MOK MURSA OSIJEK 0:2 (17:25,13:25)
9. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:13,25:12)
4. kolo
10. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (18:25,12:25)
11. MOK MURSA OSIJEK - OK ROVINJ 2:0 (25:13,25:13)
12. OK ZADAR - HAOK MLADOST 2:0 (25:11,25:11)
5. kolo
13. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 2:0 (25:9,25:21)
14. OK ROVINJ - OK ZADAR 0:2 (17:25,18:25)
15. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA OSIJEK 0:2 (6:25,12:25)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDICINAR TRNJE 4 4 0 8 1 8.0000 217 154 1.4091 8
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 4 3 1 7 2 3.5000 211 158 1.3354 6
3. MOK GROBNIČAN 4 2 2 4 5 0.8000 175 180 0.9722 4
4. OKM CENTROMETAL 4 1 3 3 6 0.5000 179 194 0.9227 2
5. OK ZRINSKI NUŠTAR 4 0 4 0 8 0.0000 104 200 0.5200 0
1. kolo
1. OK MEDICINAR TRNJE - 0 -
2. MOK GROBNIČAN - OKM CENTROMETAL 2:1 (25:23,23:25,15:7)   video-prijenos
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ZRINSKI NUŠTAR 2:0 (25:7,25:11)
2. kolo
4. 0 - OK ZRINSKI NUŠTAR -
5. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:2 (20:25,19:25)
6. OK MEDICINAR TRNJE - MOK GROBNIČAN 2:0 (25:8,26:19)
3. kolo
7. MOK GROBNIČAN - 0 -
8. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 1:2 (20:25,25:23,16:18)
9. OK ZRINSKI NUŠTAR - OKM CENTROMETAL 0:2 (15:25,16:25)
4. kolo
10. 0 - OKM CENTROMETAL -
11. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZRINSKI NUŠTAR 2:0 (25:18,25:13)
12. MOK GROBNIČAN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:2 (17:25,18:25)
5. kolo
13. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - 0 -
14. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK GROBNIČAN 0:2 (10:25,14:25)
15. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR TRNJE 0:2 (18:25,17:25)
RAZIGRAVANJE OD 9. DO 11. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 2 2 0 4 0 100 73 1.3699 4
2. OK ZRINSKI NUŠTAR 2 1 1 2 2 1.0000 88 89 0.9888 2
3. MOK RIJEKA 2 0 2 0 4 0.0000 74 100 0.7400 0
1. kolo
1. OK KITRO VARAŽDIN - 0 -
2. MOK RIJEKA - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:2 (19:25,20:25)   video-prijenos
2. kolo
3. 0 - OK ZRINSKI NUŠTAR -
4. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 2:0 (25:18,25:17)   video-prijenos
3. kolo
5. MOK RIJEKA - 0 -
6. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (17:25,21:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
POLUFINALE
1. OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:8,25:27,15:8)   video-prijenos
2. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA OSIJEK 0:2 (21:25,16:25)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO
3. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 2:0 (25:23,25:16)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO
4. OK ROVINJ - MOK GROBNIČAN 1:2 (17:25,30:28,10:15)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:23,25:16)   video-prijenos
FINALE
6. OK ZADAR - MOK MURSA OSIJEK 1:2 (23:25,25:20,10:15)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. MOK MURSA OSIJEK
2. OK ZADAR
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
4. OK MEDICINAR TRNJE
5. MOK GROBNIČAN
6. OK ROVINJ
7. HAOK MLADOST
8. OKM CENTROMETAL
9. OK KITRO VARAŽDIN
10. OK ZRINSKI NUŠTAR
11. MOK RIJEKA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. srpnja 2019., 17,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem