Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
1. HAOK MLADOST - OK SPLIT 3:0 (25:12,25:17,25:8)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Tomislav Kramar
zapisničar: Matija Šulc     1. granični sudac: Marko Antolić     2. granični sudac: Luka Humski
 
2. OK KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (26:24,29:27,25:23)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Marija Jakovac     1. granični sudac: Sanda Žaja     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
3. OK OLIMPIK - OK BRDA 3:2 (20:25,25:19,25:17,21:25,15:10)
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Marijan Duka
 
4. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:17,25:15,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dravko Stipaničev
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
5. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (7:25,11:25,7:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
6. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA 2:3 (17:25,13:25,25:19,26:24,5:15)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus
 
7. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (25:14,20:25,19:25,18:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Marko Šimac     2. granični sudac: Ante Penga
 
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 1:3 (15:25,20:25,26:24,20:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Vlatka Jerbić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 27. lipnja 2019., 10,36
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem