Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke (2018./2019.)
POREDAK OD 1.-6.MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO II 10 9 1 27 6 4.5000 792 573 1.3822 26
2. HOK GORICA 10 7 3 22 13 1.6923 798 724 1.1022 21
3. HAOK MLADOST III 10 7 3 23 14 1.6429 813 786 1.0344 20
4. ŽOK BJELOVAR 10 4 6 16 22 0.7273 802 858 0.9347 12
5. OK PETRINJA 10 3 7 14 25 0.5600 774 872 0.8876 10
6. OK ŠTRIGOVA 10 0 10 8 30 0.2667 733 899 0.8154 1
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. HAOK MLADOST III - HOK GORICA 3:1 (25:17,27:25,19:25,25:21)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Predrag Dilberović
 
17. ŽOK BJELOVAR - OK DINAMO II 0:3 (19:25,14:25,18:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Vinko Dobrić
 
18. OK ŠTRIGOVA - OK PETRINJA 2:3 (17:25,20:25,25:13,25:21,16:18)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
  zadnja promjena: 24. kolovoza 2019., 22,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem