Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke (2018./2019.)
7. - 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO II 10 10 0 30 2 15.0000 787 470 1.6745 30
2. ŽOK BARANJA 10 8 2 24 7 3.4286 730 524 1.3931 24
3. OK ČEPIN II 10 6 4 21 13 1.6154 737 587 1.2555 18
4. OK KOLONIJA II 10 3 7 11 22 0.5000 581 727 0.7992 9
5. ŽOK OSIJEK IV 10 3 7 10 22 0.4545 519 706 0.7351 9
6. ŽOK VALLIS AUREA II 10 0 10 0 30 0.0000 410 750 0.5467 0
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:12,25:16,25:18)
2. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO II 1:3 (7:25,25:22,18:25,15:25)
3. OK KOLONIJA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:19,25:21)
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:12,25:11,25:18)
5. OK ĐAKOVO II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:8,25:13,25:18)
6. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II 3:1 (25:17,29:27,18:25,25:21)
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:8,25:14,25:7)
8. OK KOLONIJA II - ŽOK BARANJA 0:3 (14:25,12:25,10:25)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO II 0:3 (5:25,23:25,11:25)
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. siječnja 2019.)
10. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (8:25,3:25,17:25)
11. ŽOK BARANJA - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:11,25:10,25:14)
12. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:14,25:10,25:8)
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. siječnja 2019.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (12:25,25:14,25:23,25:18)
14. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 0:3 (9:25,7:25,7:25)
15. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:14,26:24,25:13)
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. siječnja 2019.)
16. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BARANJA 0:3 (11:25,17:25,11:25)
17. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN II 3:1 (25:13,14:25,25:17,25:17)
18. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 0:3 (21:25,10:25,19:25)
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. siječnja 2019.)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,20:25,17:25)
20. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II 0:3 (6:25,8:25,22:25)
21. OK ČEPIN II - ŽOK BARANJA 0:3 (20:25,13:25,15:25)
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK OSIJEK IV - OK ČEPIN II 0:3 (16:25,12:25,3:25)
23. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II 3:0 (25:12,25:13,25:15)
24. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:15,25:18,25:19)
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:16,25:10,25:5)
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BARANJA 0:3 (19:25,11:25,9:25)
27. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II 1:3 (16:25,25:12,23:25,19:25)
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II 3:1 (25:15,10:25,25:22,25:16)
29. OK ČEPIN II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:7,25:17,25:7)
30. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II 0:3 (22:25,15:25,20:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 20. studenog 2019., 16,22
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem