Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
7. - 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KOLONIJA II 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ŽOK BARANJA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŽOK OSIJEK IV 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK ĐAKOVO II 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK ČEPIN II 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽOK VALLIS AUREA II 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
2. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO II subota, 19. siječnja 2019. u 17,00
3. OK KOLONIJA II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
5. OK ĐAKOVO II - OK KOLONIJA II termin nije određen
6. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
8. OK KOLONIJA II - ŽOK BARANJA termin nije određen
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. siječnja 2019.)
10. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II termin nije određen
11. ŽOK BARANJA - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
12. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. siječnja 2019.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
14. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II termin nije određen
15. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. siječnja 2019.)
16. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BARANJA termin nije određen
17. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN II termin nije određen
18. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. siječnja 2019.)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
20. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
21. OK ČEPIN II - ŽOK BARANJA termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK OSIJEK IV - OK ČEPIN II termin nije određen
23. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II termin nije određen
24. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BARANJA termin nije određen
27. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II termin nije određen
29. OK ČEPIN II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
30. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. siječnja 2019., 14,19
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem