Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke (2018./2019.)
1. - 6. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA II 10 8 2 27 7 3.8571 793 657 1.2070 25
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 10 8 2 26 10 2.6000 864 682 1.2669 25
3. ŽOK NAŠICE II 10 7 3 21 12 1.7500 752 656 1.1463 20
4. ŽOK VINKOVCI III 10 3 7 14 23 0.6087 742 827 0.8972 9
5. OK BELIŠĆE II 10 3 7 13 24 0.5417 758 819 0.9255 8
6. OK AGROTEHNIKA II 10 1 9 3 28 0.1071 487 755 0.6450 3
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK BELIŠĆE II 1:3 (8:25,25:17,20:25,15:25)
1. sudac: Matea Tomić     2. sudac: Gorana Stojanović     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
17. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:16,25:18,25:15)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Mario Lovrić
 
18. OK LINGA II - OK AGROTEHNIKA II 3:0 (25:19,25:12,25:10)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Vlatka Jerbić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
  zadnja promjena: 24. kolovoza 2019., 12,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem