Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
Prvenstvo Hrvatske - kadeti (2018./2019.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 12 11 1 33 3 11.0000 891 595 1.4975 33
2. OK MEDICINAR TRNJE 12 10 2 30 6 5.0000 880 590 1.4915 30
3. OK CROATIA 12 10 2 30 6 5.0000 867 608 1.4260 30
4. MOK RIJEKA 12 8 4 24 12 2.0000 814 680 1.1971 24
5. HAOK MLADOST 12 9 3 24 12 2.0000 834 698 1.1948 24
6. OK ŠIBENIK 91 12 8 4 23 13 1.7692 834 700 1.1914 23
7. OK ZADAR 12 5 7 17 19 0.8947 751 761 0.9869 17
8. OK ROVINJ 12 5 7 16 20 0.8000 736 780 0.9436 16
9. MOK MURSA - OSIJEK 12 5 7 14 22 0.6364 723 730 0.9904 14
10. OKM CENTROMETAL 12 3 9 10 26 0.3846 678 797 0.8507 10
11. OK SISAK 12 2 10 8 28 0.2857 629 834 0.7542 8
12. OK SPLIT 12 1 11 3 33 0.0909 422 880 0.4795 3
13. OK KITRO VARAŽDIN 12 1 11 2 34 0.0588 489 895 0.5464 2
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
1. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK 3:0 (25:8,25:19,25:21)
2. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (11:25,12:25,16:25)
3. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:14,25:16,25:15)
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 1:2 (25:17,21:25,18:25)
5. OK SPLIT - OK ROVINJ 0:3 (12:25,4:25,17:25)
6. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 2:1 (25:18,22:25,25:20)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (14:25,5:25,17:25)
8. HAOK MLADOST - OK ZADAR 2:1 (25:19,19:25,25:22)
9. OK CROATIA - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:22,25:14,25:16)
10. HAOK MLADOST - OK ŠIBENIK 91 1:2 (25:21,23:25,23:25)
11. OK CROATIA - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:17,25:17)
12. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:11,25:17,25:9)
13. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 2:1 (25:16,25:16,16:25)
14. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:9,25:14,25:7)
15. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:2 (12:25,25:16,27:29)
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
16. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (21:25,14:25,12:25)
17. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 3:0 (25:16,25:12,25:16)
18. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 2:1 (20:25,25:16,25:12)
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
19. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:7,25:13,25:10)
20. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:13,25:19)
21. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:10,25:20)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. listopada 2018.)
22. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 1:2 (16:25,25:17,19:25)
23. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 0:3 (12:25,11:25,11:25)
24. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ 0:3 (17:25,18:25,9:25)
25. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,15:25,17:25)
26. MOK MURSA - OSIJEK - OK CROATIA 0:3 (20:25,19:25,14:25)
27. OK SISAK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,10:25,16:25)
28. OK SISAK - OK CROATIA 0:3 (11:25,15:25,12:25)
29. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,17:25,14:25)
30. OK ŠIBENIK 91 - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (26:28,22:25,22:25)
31. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:8,25:9,25:11)
32. OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,20:25,12:25)
33. OK ŠIBENIK 91 - OK SPLIT 3:0 (25:3,25:6,25:8)
6. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST - OK CROATIA 2:1 (25:20,25:19,18:25)
35. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST 3:0 (26:24,25:17,25:15)
36. OK MEDICINAR TRNJE - OK CROATIA 0:3 (22:25,23:25,17:25)
7. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
37. OK ROVINJ - OK ZADAR 2:1 (25:10,18:25,25:20)
38. MOK RIJEKA - OK ŠIBENIK 91 1:2 (25:20,19:25,20:25)
39. MOK RIJEKA - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:20,25:13)
40. OK ROVINJ - OK ŠIBENIK 91 2:1 (30:28,25:22,16:25)
41. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (9:25,15:25,10:25)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 3:0 (25:7,25:13,25:10)
43. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,12:25,13:25)
44. OK SISAK - OK SPLIT 1:2 (15:25,25:12,20:25)
45. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,13:25,14:25)
46. OKM CENTROMETAL - OK CROATIA 0:3 (25:27,15:25,11:25)
47. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,21:25,21:25)
48. OK KITRO VARAŽDIN - OK CROATIA 0:3 (2:25,11:25,14:25)
8. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 3:0 (25:10,25:10,25:15)
50. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT 3:0 (25:8,25:11,25:10)
51. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:22,25:21,26:24)
9. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
52. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 2:1 (25:15,20:25,25:21)
53. OK CROATIA - OK ROVINJ 3:0 (25:12,25:14,25:15)
54. OK CROATIA - MOK RIJEKA 2:1 (25:18,19:25,25:14)
55. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 2:1 (25:23,23:25,25:15)
56. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:0 (25:8,25:12,25:7)
57. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (4:25,8:25,17:25)
58. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT 2:1 (25:21,19:25,26:24)
59. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (7:25,13:25,10:25)
60. OK ZADAR - OK SISAK 3:0 (25:17,25:15,25:18)
61. OK ŠIBENIK 91 - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:14,25:23)
62. OK ŠIBENIK 91 - OK SISAK 3:0 (25:15,25:12,25:22)
63. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:14,25:20)
10. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 3:0 (25:19,25:18,25:17)
65. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 0:3 (20:25,11:25,13:25)
66. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:9,25:19,25:18)
11. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
67. MOK RIJEKA - OK SISAK 2:1 (25:11,25:18,23:25)
68. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (16:25,15:25,18:25)
69. OK ROVINJ - OK SISAK 1:2 (20:25,22:25,25:23)
70. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:20,25:21,25:14)
71. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:12,25:12)
72. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:20,25:19,25:13)
73. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:9,25:20,25:17)
74. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,29:27,25:23)
75. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (7:25,7:25,7:25)
76. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK CROATIA 3:0 (25:17,26:24,25:16)
77. OK SPLIT - OK CROATIA 0:3 (12:25,6:25,16:25)
78. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 3:0 (25:19,25:15,25:18)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 23. listopada 2019., 18,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem